Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
gugun 
Wys³any: 2012-04-24, 11:46   Kryzys.??
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
jak to jest panowie u nas w PL?? czy ludzie naprawde juz nie maj± pieniêdzy??
z jednej strony coraz to lepsze furki po naszych drogach ¶migaj±,z drugiej zarobki ma³o co wzros³y a ceny paliw,pr±du,¿ycia a nawet wódki znacznie...
coraz czê¶ciej czyta sie tu czy tam jak ludzie chc± sobie lakierowaæ sami,pytaja o porady jak co¶ zrobiæ samemu i najlepiej jeszcze bez ¿adnego wk³adu,kombinacje na ca³ego,zazwyczaj oszpecaj±ce nie az takie stare samochody...malowanie spreyami pod blokami,lepienie dziur na ¿ywice..co jest grane?? jest wiosna,przysz³y cieple dni a zamiast ruchu w interesie same tematy jak zrobiæ to samemu :!: mo¿e i tragedi nie ma,bynajmniej ja mam co robiæ,ale lakieruje pare lat i z roku na rok widzi sie znaczn± ró¿nice..kiedy¶ to ludzie szanowali nas bo ciê¿ko by³o cokolwiek polakierowaæ takie kolejki a teraz?? handla¿y z 10 ciu gdzie kiedys jednemu nie sz³o sie obrobiæ,co jakis czas ktos przyjedzie polakierowaæ blotnik jak ju¿ trzeba,pokazujesz wgiety zderzak obok to ju¿ nikt nie chce lakierowaæ bo idzie jezdziæ z wgiêtym zderzakiem czy dziur± w progu..az strach pomysleæ co bêdzie za kilka lat..nawet zauwa¿y³em po ludziach co kiedy¶ trzastali kasa na lewo i prawo,maja wielkie firmy ¿e targuj± sie jak tylko sie da i o ka¿de 50z³ dali by sobie jaja ogoliæ...
przecie¿ nie tylko ¿ycie wzros³o bo zarobki,uslugi,ziemia,i inne te¿ wiec powinno sie to chyba jako¶ zgrywaæ ze sob± i dzia³ac w 2 strony??
 
 

mariuszek
Wys³any: 2012-04-24, 15:11   
0
UP DOWN

Posty: 32
Kolego ogólnie standard ¿ycia jest lepszy ,ludzie du¿o wiêcej kasy maj± co widaæ po autach i to nie oznacza ¿e maj±c np. b³otnik do malowania to go robi± bo aut jest tyle do sprzeda¿y ¿e takie allegro sie ugina .Wiêc po co kto¶ ma daæ za malowanie furki 2000 zeta jak on ju¿ kupi za t± kase ca³e auto :tak: Lecz to fakt ¿e jest coraz gorzej w ka¿dej bran¿y .
 

Chali68
Wys³any: 2012-04-24, 18:37   
0
UP DOWN

Posty: 247
Cze¶æ Panowie. Powiem tak to co napisa³e¶ Gungun to prawda. Mam pytanie to w bydgoszczy dopiero dotar³o!? U mnie w Bia³ej podl. na wschodzie to d..pa trwa ju¿ 3lata. Zacze³o siê sypaæ wiosna 2009r.Teraz jest tragedia po³owa ma³ych warsztatów pozamykana,handlarze tylko zapraweczka lub wymiana elementu który jest w kolorze z angola.Polerek zero jak kiedy¶ jedna dziennie za 350z³. Na blacharce koniec niekupuj± rozwalonych. Co dalej niewiem. A te auta to urzêdasów i pseudo bankowców itp. Powiem wam tak u mnie Sprz±taczka w NFzecie zarabia 5000ty¶ na ³apê. Mo¿na je¼dziæ nowym autem.Tylko co dalej ludzie tak d³ugo niewytrzymaj±. Zadurza przepa¶æ miêdzy zarobkami. Ale odjecha³em od tematu. Tylko pozostaje pytanie:Co dalej?

[ Dodano: 2012-04-24, 19:45 ]
Do gunguna w bydgoszcz robi± jeszcze moje ulubione piwko? Bractwa kurkowego. Czy mo¿e zamkneli browar.
 

grzechoo2008 
Wys³any: 2012-04-25, 09:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 377
Sk±d: kuj-pom
Ju¿ kiedy¶ w podobnym temacie na forum pad³o bardzo m±dre stwierdzenie, ¿e "skoñczy³ siê czas kultu samochodu" i z tym siê zgadzam ca³kowicie. Wystarczy spojrzeæ na nasze ulice jakie fury je¿d¿± z wgniotami, rysami lub powymienianymi elementami w innym kolorze i widaæ od razu, ¿e samochód zacz±³ s³u¿yæ ludziom jako ¶rodek transportu a nie obrazek do podziwiania.
Ja u siebie ju¿ dawno nie mia³em otarcia lub ma³ej wgniotki na naprawê tylko albo same konkret wywa³ki lub rdzawki bo przegl±du nie mo¿na zrobiæ.
Wiêc Panowie trochê siê urwa³o i albo trzeba byc twardym albo zmieniæ bran¿ê.
 
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-25, 09:10   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Chali68 napisa³/a:
Do gunguna w bydgoszcz robi± jeszcze moje ulubione piwko? Bractwa kurkowego. Czy mo¿e zamkneli browar.
chyba ¿adnego piwka nie robia bo bym wiedzia³ o takich sprawach:)

a z drugiej strony panowie,okres przyjêc wiec cofnijmy sie kilka/kilkana¶cie lat w ty³. kiedys standardem by³ zegarek,rower to ju¿ jak sie bogatych chrzestnych mia³o...a teraz?? laptopy,skutery...co ¶wiadczy o tym jakie panstwo bogate ;)
ja juz sam nie wiem kurde co my¶leæ?? a¿ strach pomysleæ jak bedzie za kilka lat jak dzieci dorosn±?? :help:
do mnie nie tyle dotar³o,tylko z roku na rok widaæ spadek roboty...i to chyba d³uzej nawet trwa..poprzedni rok by³ jeszcze wmiare znosny a w tym to ju¿ normalnie tragedia...widaæ to nawet po tematach na forach typu "zrób to sam" :D zazwyczaj sa to drobnostki 1-2 elementy przy aucie za 10k...czy naprawde op³aca sie to robiæ samemu zeby zaoszczedziæ 200zl nie licz±c czasu??
mnie normalnie przera¿a to co sie dzieje i ze zamiast sie poprawiaæ jest coraz gorzej...a¿ strach pomyslec jaka przysz³o¶æ czeka nasze dzieci i wnuki :sciana:
 
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-25, 09:12   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
grzechoo2008 napisa³/a:
Ju¿ kiedy¶ w podobnym temacie na forum pad³o bardzo m±dre stwierdzenie, ¿e "skoñczy³ siê czas kultu samochodu" i z tym siê zgadzam ca³kowicie. Wystarczy spojrzeæ na nasze ulice jakie fury je¿d¿± z wgniotami, rysami lub powymienianymi elementami w innym kolorze i widaæ od razu, ¿e samochód zacz±³ s³u¿yæ ludziom jako ¶rodek transportu a nie obrazek do podziwiania.
je¶li chodzi o uzytkowanie tak,ale je¶li o zakup to ludzie wymagaj± bardzo wiele i bywa ze nie kupi± auta ze wzgledu na ryse czy wgniote bo przera¿a ich koszt naprawy
 
 

Patryk-83
Wys³any: 2012-06-03, 17:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 24
Fajny temat, rozmawiamy czêsto o tym ze znajomymi, nie mieszkam w Polsce od prawie 4 lat, ale kilka razy w roku latam do kraju, czasem jadê autem i widzê same drogie auta, pod marketami nie ma miejsca do zaparkowania, w sklepach takie t³umy jakby mia³a wojna wybuchn±æ i ludzie zapasy robi±, a wszyscy wko³o p³acz± ¿e nie maj± kasy. To mo¿e ja nie wiem jakie s± w PL zarobki,mo¿e niepotrzebnie stamt±d uciek³em, uczy³em siê obcych jêzyków, robi³em ró¿ne kursy, mo¿e wystarczy wróciæ do kraju i da sie godnie ¿yæ? Z drugiej strony piszecie, ¿e coraz gorzej z robot±, a ja po powrocie do kraju chcia³bym otworzyæ w³asny warsztat i nadal lakierowaæ, ale mo¿e trzeba wzi±æ pod uwagê inne opcje? Kupili¶my rok temu du¿y dom (380m2) nad jeziorem na Mazurach, mo¿e lepiej zainwestowac w remont i spróbowaæ rozkrêciæ agroturystykê?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi