Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
pyrzu18
Wys³any: 2012-04-25, 18:13   ile kosztuje wymalowanie maski w samochodzie
0
UP DOWN

Posty: 6
ile kosztuje wymalowanie maski w samochodzie
 

Chali68
Wys³any: 2012-04-25, 20:49   
0
UP DOWN

Posty: 247
Kol.wymalowaæ mo¿na pisankê na wielkanoc lub potocznie komu¶ wymalowaæ czyli daæ w ryja. Napisz po ludzku bo Ciê tu zjedz± za takie pisanie.
 

pyrzu18
Wys³any: 2012-04-26, 08:25   
0
UP DOWN

Posty: 6
chodzi mi o wymalowanie smoka na calej masce i pytam jakie sa ceny tego zabiegu
 

Wawrzysz
Wys³any: 2012-05-28, 17:56   
0
UP DOWN

Posty: 35
mysle ze od 500z³ w górê
 

Chali68
Wys³any: 2012-05-28, 18:52   
0
UP DOWN

Posty: 247
Za 500pln to polakierowanie baza,klar i tyle. Mo¿e kto¶ siê wypowie z airbraszowców! Ile to za smoka bior±?
 

Andy 66 
Wys³any: 2012-05-29, 08:28   
0
UP DOWN

Posty: 177
Sk±d: Bydgoszcz
Ja w³a¶nie skoñczy³em malowaæ maskê do swojego samochodu, jest teraz u lakiernika (w czwartek montujemy) i my¶lê ze spokojnie mogê za to skasowaæ 1500 z³ + 200 z³ lakiernik. Patrz galeria...
_________________
https://www.facebook.com/andyartbydgoszcz
 

Wawrzysz
Wys³any: 2012-06-11, 22:41   
0
UP DOWN

Posty: 35
je¶li ju¿ skasujesz tyle daj znaæ ¿e skasowa³e¶
 

Andy 66 
Wys³any: 2012-06-11, 22:54   
0
UP DOWN

Posty: 177
Sk±d: Bydgoszcz
Wawrzysz napisa³/a:
je¶li ju¿ skasujesz tyle daj znaæ ¿e skasowa³e¶


To Twoim zdaniem ile warta jest taka maska (bez lakiernika :?: )
_________________
https://www.facebook.com/andyartbydgoszcz
 

Wawrzysz
Wys³any: 2012-06-12, 09:50   
0
UP DOWN

Posty: 35
to nie wazne ile jest warta - wazne ile klient jest w stanie zaplacic
 

PrimoOne 
Wys³any: 2012-06-12, 15:41   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Od 1500z³ w góre w zaleznosci od projektu, uzytych materia³ów, i stanu technicznego elementu.. szaman w szopie mo¿e zrobi za 500z³, ale efekt bedzie raczej mizerny.. i proponuje ¿ebyscie odnosili sie do siebie z szacunkiem, a nie szczekali, jak psy na wiosce..

ps.. nie wazne ile klient jest w stanie zap³acic, a ile cos takiego kosztuje.. custom painting nie jest kierowany do ludzi bez szmalu.. jak ktos nie ma szmalu, to niech sobie naklei naklejeczke..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Wawrzysz
Wys³any: 2012-06-12, 16:44   
0
UP DOWN

Posty: 35
"i proponuje ¿ebyscie odnosili sie do siebie z szacunkiem, a nie szczekali, jak psy na wiosce.. "

?????? jedynym obrazliwym tekstem jaki jest w tym watku jest "szczekanie jak psy na wiosce"



nie jest wazne gdzie ktos maluje tylko jak (moim skromnym zdaniem)

powtórze - wa¿ne jest to ile klient bêdzie wstanie zap³aciæ - moim zdaniem 1500 za maske to duzo ale mam nadzieje ze bedzie jak najwiecej klientów za 1500 i wiecej. Tego ¿yczê.
 

PrimoOne 
Wys³any: 2012-06-12, 17:18   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
To mia³a byæ anegdota.. Jednak emoikony robia swoje ;) ..

Wg. mnie, jak ktos potrafi malowac, to nie maluje w szopie.. i wg. mnie miejsce jest wa¿ne.. Ale to nie ten temat..

Czas poswiecony na zrobienie projektu, pomalowanie dobrej maski, koszty materia³ów, lakierni, a do tego podatki , i tak nie bardzo przek³adaja sie na ta cene.. Ale uwierz mi ¿e sa tacy klienci, którzy z checia zap³aca za dobra robotê, a niska cena, i kiepskie miejsce wykonywania roboty tylko ich zrazi.. zale¿y kto w jaki target celuje, co prezentuje swoja robota, i czy ma zamiar na tym zarobiæ, czy tylko co¶ zrobiæ....
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Andy 66 
Wys³any: 2012-06-12, 17:36   
0
UP DOWN

Posty: 177
Sk±d: Bydgoszcz
PrimoOne napisa³/a:

Czas poswiecony na zrobienie projektu, pomalowanie dobrej maski, koszty materia³ów, lakierni, a do tego podatki , i tak nie bardzo przek³adaja sie na ta cene.. Ale uwierz mi ¿e sa tacy klienci, którzy z checia zap³aca za dobra robotê, a niska cena, i kiepskie miejsce wykonywania roboty tylko ich zrazi.. zale¿y kto w jaki target celuje, co prezentuje swoja robota, i czy ma zamiar na tym zarobiæ, czy tylko co¶ zrobiæ....


¦wiête s³owa...
Jak kto¶ ju¿ na tym forum napisa³: "Wielu klientów chce, ¿eby zrobiæ mu extra robotê za ma³e pieni±dze (a najlepiej za darmo)- i takich nale¿y olewaæ"

I tego siê bêdê trzyma³... :spoko:
_________________
https://www.facebook.com/andyartbydgoszcz
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group