Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
panlukz
Wys³any: 2012-04-27, 06:37   jak to najlepiej naprawic? (mocowanie fotela)
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam, mam tak± o to zagwozdkê, kto¶ wcze¶niej niezbyt umiejêtnie zabiera³ siê za demonta¿ fotela i o to co wysz³o. Jak do tego teraz najlepiej podej¶æ i nakierowaæ blacharza na odpowiedni± formê naprawy? Mam taki element wyciêty z kawa³kiem pod³ogi z innego auta. Czy rozwiercaæ to na zgrzewach i spawaæ czy jako¶ jeszcze inaczej? Pzdr.

 

gugun 
Wys³any: 2012-04-27, 10:25   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
co za problem?? dooko³a kilka zgrzewów + ze 3-4 u góry i gotowe.nie ma sensu zabawy w blaszki
 
 

panlukz
Wys³any: 2012-04-28, 11:39   
0
UP DOWN

Posty: 3
czyli tak jak my¶la³em blacharz powinien zaproponowaæ rozwierciæ stary element na zgrzewach i wspawaæ nowy? wybacz ale nie mam najmniejszego pojêcia o takich naprawach, dlatego pytam aby nie naci±æ siê na jakiego¶ magika co wymy¶li cholera wie co. ile taka 'wymiana' mo¿e (zupelnie orientacyjnie) byæ warta w z³? pzdr.
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-28, 12:15   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
30min roboty.nie wiem ile kto¶ weznie... moze powie daj na flache a moze ze 100zl nie mam pojecia,ja bynajmniej bym sie za takie tam cenzura³y nie zabiera³ ;)
 
 

kosior
Wys³any: 2012-04-28, 22:09   Re: jak to najlepiej naprawic? (mocowanie fotela)
0
UP DOWN


Posty: 102
[ Dodano: 2012-04-28, 22:10 ]
panlukz napisa³/a:
Czy rozwiercaæ to na zgrzewach i spawaæ czy jako¶ jeszcze inaczej? Pzdr.



sam sobie odpowiedzia³e¶ ;) skoro masz element to rozwiercaj i spawaj
_________________

 

alucard333
Wys³any: 2012-04-29, 15:42   
0
UP DOWN

Posty: 32
jak nie wiesz ile liczyæ to licz sobie z 20-30 z³ za godzinê pracy imasz rozeznanie ile wzi±æ za nietypowe roboty :)
mo¿esz równie¿ przecinakiem rozci±æ zgrzewy zale¿y jak trzymaj± wyprostowaæ blaszkê i potem ponownie zgrzaæ
 

kosior
Wys³any: 2012-04-29, 20:25   
0
UP DOWN


Posty: 102
alucard333 napisa³/a:

mo¿esz równie¿ przecinakiem rozci±æ zgrzewy zale¿y jak trzymaj± wyprostowaæ blaszkê i potem ponownie zgrzaæ
:rotfl: :rotfl:

¿ycze powodzenia
_________________

 

ksenonn 
Wys³any: 2012-04-29, 23:52   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 279
Sk±d: Czêstochowa
a nie ³atwiej t± dziurê zaspawaæ, po cholerê siê pier... z rozwiercaniem zgrzewów..
_________________
Blacharstwo/Lakiernictwo
 

panlukz
Wys³any: 2012-04-30, 23:44   
0
UP DOWN

Posty: 3
o widzicie, pojawiaj± siê inne propozycje co do naprawy :)

tak dla sprostowania, ja tego nie bêdê robi³ sam ani nie mam tego zrobiæ dla kogo¶, to jest moje auto w którym kto¶ wcze¶niej nieumiejêtnie próbowa³ wymontowaæ fotel i nad³ama³ nakrêtke zgrzan± od wewn±trz tego profilu. Prawid³owe odkrêcenie fotela dokoñczy³o dzie³o i mamy dziurê. Szukam fachowca który to naprawi, ale najpierw wola³em zapytaæ wiêcej osób na forum co o tym my¶l±, bo wiem ¿e z fachowcami bywa ró¿nie i nie chce siê naci±æ na nieprawid³ow± formê naprawy tego. To chyba tyle :) Dziêki za odpowiedzi.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group