Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
tomek7708
Wys³any: 2012-05-20, 19:00   namiary na blacharza z krakowa lub wschodnie okolice
0
UP DOWN

Posty: 7
Szanowni Koledzy z grodu Kraka i okolic poszukuje dobrego acz niezbyt drogiego blacharza z Krakowa lub wschodnich okolic (nawet lepiej) niepolomice wieliczka itp
pacjentem jest Fiat Uno z 2000r z widocznych schorzeñ:
-postêpuj±ca biodegradacja progów oraz spodów drzwi
przy wymianie progów wskazane tak¿e odrestaurowanie czê¶ci pod³ogi z nimi s±siaduj±cej
co do drzwi tego cudownego wozid³a ewentualnie wchodzi w grê zakup w ItalCar-ze i wymiana
do tego dochodzi jeszcze nieznaczne zgorzele na nadkolach które to te¿ kwalifikuj± siê do naprawy
pisz±c ¿e poszukuje blacharza mam na my¶li tylko blacharza który to zajmie siê blacharsk± stron± bez jakiejkolwiek szpachli lakierowania etc

za cierpiliwo¶æ w czytaniu dziêkuje je¿eli kto¶ z was bêdzie mia³ ochote pomóc mi w poszukiwaniach to bardzo bêde wdziêczny
email cosi7708@gmail.com
gg 4441065

P.S. za rady w stylu "olej to bo sie robiæ nie op³aca" itp dziêkuje

samochód jest moich rodziców ktorzy s± z nim sentymentalnie zwi±zani wiêc jest to co¶ wiêcej ni¿ zwyk³e uno

jeszcze raz z góry dziêkuje za pomoc
 

ksenonn 
Wys³any: 2012-05-20, 21:13   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 279
Sk±d: Czêstochowa
cze¶æ

zajmujê siê blachark± i lakiernictwem, ¶rednio za wymiane progu nadkola liczê 250z³
Jestem z N. Huty, robiê w³a¶nie vectre - mo¿esz przyjechaæ i zobaczyæ co i jak, zabezpieczenie epoksydem, bez fuszery..
_________________
Blacharstwo/Lakiernictwo
 

tomek7708
Wys³any: 2012-05-21, 14:32   
0
UP DOWN

Posty: 7
bêde mia³ na uwadze jak cos odezwe sie na priv
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group