Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
plichciorhehe
Wys³any: 2012-06-04, 14:57   Peugeot 206 wymiana pasa ty³ (nr. vin)
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 87
Witam
Mam problem posiadam peugeot 206 uderzony w ty³ pas tylny do wymiany zakupi³em na szrocie pas ty³ z kawa³kiem pod³ogi ale na pasie jest nr vin wiêc pytanie czy mogê zeszlifowaæ na nowym pasie nr vin ?? i nabiæ nowy na stacji czy przespawaæ mój vin czy co z tym zrobiæ ??
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-06-04, 15:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Przed napraw± trzeba ,,zaprosiæ ,, rzeczoznawcê PZM-motu i on przygotujê dokumentacjê pozwalaj±c± przyznanie nowego numeru nadwozia.
_________________

 

plichciorhehe
Wys³any: 2012-06-04, 15:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 87
mam ocenê techniczn± pojazdu z tuw i tam jest info jakie s± szkody itd. to nie wystarczy zapewne a jaki jest koszt opinii rzeczoznawcy pzm-motu mniej wiecej ? i czy mogê zeszlifowaæ nr vin z nowego pasa... czy to jest karalne ?
 

gugun 
Wys³any: 2012-06-04, 15:26   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
plichciorhehe napisa³/a:
czy co z tym zrobiæ ??
ja bym wiedzia³ co z tym zrobiæ :x:
plichciorhehe napisa³/a:
czy to jest karalne ?
:tak:
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-06-04, 15:30   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Opinie masz Niemieck± a rejestracja bêdzie w Polsce :tak: . Jaki koszt :?: zadzwoñ a najlepiej spytaj w swoim Wydziale Komunikacji tam oni maj± listê rzeczoznawców .
_________________

 

plichciorhehe
Wys³any: 2012-06-04, 15:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 87
aha czyli muszê kupiæ now± belkê bez nr ??
 

gugun 
Wys³any: 2012-06-04, 15:43   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
plichciorhehe napisa³/a:
aha czyli muszê kupiæ now± belkê bez nr ??
hehe ¿artujesz???wycinanie nabijanie szlifowanie nr jest nielegalne...wspawanie belki bez opini jest równie¿ g³upota bo kto ci to kiedy¶ kupi?? ;)
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-06-04, 15:50   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Na 99% nowy numer bêdziesz mia³ nabity gdzie indziej np. na kielichu (miejsce okre¶li rzeczoznawca) . Co do tej belki co sobie kupi³e¶ na podmiankê na niej masz jaki¶ obcy vin zaspawasz go kto¶ kupi to auto (kiedy¶) i przy kontroli Policji bêdzie wygl±da³o jak kradzione przebijane ^^ .Poszukaj mo¿e mo¿na tak± belkê kupiæ jako zamiennik bez vin-u.
_________________

 

plichciorhehe
Wys³any: 2012-06-04, 15:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 87
gugun napisa³/a:
plichciorhehe napisa³/a:
aha czyli muszê kupiæ now± belkê bez nr ??
hehe ¿artujesz???wycinanie nabijanie szlifowanie nr jest nielegalne...wspawanie belki bez opini jest równie¿ g³upota bo kto ci to kiedy¶ kupi?? ;)

no w³a¶nie heh i tak ¼le tak niedobrze :sciana: i co z tym zrobiæ :( a je¶li bêdê mieæ opiniê rzeczoznawcy to jak wykorzystaæ moj± belkê ze szrotu skoro ona ma ju¿ jaki¶ inny win a nie mogê go zeszlifowaæ ¿eby nabili mi nowy vin ??

[ Dodano: 2012-06-04, 17:20 ]
ok dziêki dowiem siê co mi grozi za usuniêcie vin z belki ze szrotu bo nie chcê kupowaæ nastêpnej nowej
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-06-04, 16:29   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
plichciorhehe napisa³/a:
ok dziêki dowiem siê co mi grozi za usuniêcie vin z belki ze szrotu bo nie chcê kupowaæ nastêpnej nowej

Zadzwoñ umów siê z rzeczoznawc± on ci pewnie co¶ doradzi w koñcu za jego opinie p³acisz :spoko:
_________________

 

plichciorhehe
Wys³any: 2012-06-04, 16:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 87
zawsze mogê powiedzieæ ¿e kupi³em belkê bez nr :) ok dziêki za pomoc
 

noxes
Wys³any: 2012-06-04, 17:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 289
Zeszlifuj numery zapodk³aduj ³adnie i gitara. Masz belkê bez vinu jako czê¶æ zamienna.
 

primex 
Wys³any: 2012-06-04, 17:39   
0
UP DOWN

Posty: 18
Sk±d: Wroc³aw
Jak siê ma nowy numer VIN do VINu z fabryki? Przecie¿ w numerze nadwozia zawarty jest ca³y opis auta, wyposa¿enie itp. Powinien byæ nabijany identyczny VIN.
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-06-04, 18:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
primex napisa³/a:
Jak siê ma nowy numer VIN do VINu z fabryki? Przecie¿ w numerze nadwozia zawarty jest ca³y opis auta, wyposa¿enie itp. Powinien byæ nabijany identyczny VIN.

Nowy numer jest ca³kowicie inny i nic nie ma wspólnego z fabrycznym vin .Samochód ma swoj± historie pochodzenia mia³ fabrycznie nadany vin i jest to odnotowane np Briefie i przy op³acie akcyzy. W karcie pojazdu bêdzie vin i pó¼niej adnotacja ¿e nadano nowy numer :tak: .
_________________

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania