Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Nial
Wys³any: 2012-09-20, 14:45   Odrdzewienie lub piaskowanie, konserwacja podwozia
0
UP DOWN

Posty: 5
Witam, mam problem z Coroll± 2003. Tylne zawieszenie, belka, bak, miejscami z ty³u pod³oga - korozja. Nie ma ¿adnych dziur, powierzchowna rdza, cienka warstwa na pod³odze, grubsza na belce.

Próbowa³em to czy¶ciæ szczotk± na wiertarce i szpachelk±, ale problem jest ze zdjêciem starej konserwacji, nie nadajê siê do takiej roboty :rotfl: Nie mam w³asnego gara¿u ani doj¶cia do kana³u, wiêc po prostu nie mam gdzie tego dobrze zrobiæ.

Poszukujê kogo¶, kto siê tym zajmuje. Najlepsze by³oby chyba wypiaskowanie tego? Chcê jeszcze d³ugo poje¼dziæ tym samochodem, bo raz ¿e go lubiê, dwa ¿e ma niski przebieg i nie robi mi ¿adnych niespodzianek. Mieszkam w kujawsko-pomorskim, czy kto¶ wie gdzie mogê oddaæ to auto na tak± operacjê - najlepiej w województwie i okolicach, ale dalej te¿ mo¿e byæ je¶li nie bêdzie wyboru.

Pozdrawiam!
 

YAMAHER
Wys³any: 2012-09-21, 00:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Zdj±c trzeba ca³a belke zeby sie z tym nie cackac :) czas ko³o 3 H :) pozniej najlepiej paiskowanko ale mysle ze flex z papierem da rade hehe :D Wez od razu zastanów sie i zoabcz zcy nie trzeba wymienic tylnych ok³adzin :)
 

Nial
Wys³any: 2012-09-21, 08:55   
0
UP DOWN

Posty: 5
Tak jak napisa³em, nie ma szans ¿ebym sam to zrobi³.

Naprawdê nikt siê czym¶ takim nie zajmuje??
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2012-09-21, 09:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Z³y dzia³ kolego wybra³e¶ :tak: powiniene¶ daæ to "og³oszenie" w dziale z og³oszeniami :tak:
W £odzi to spokojnie Ci takie co¶ by usunêli :tak:
Pozdrawiam! :spoko:

ps. Mogê podes³aæ zdjêcia jak jest odnowiona tylna belka i ca³e tylne zawieszenie w 15-letniej Sonacie :tak: Wszystko posz³o do piachu. Flexem to nigdy tak tego nie doczy¶cisz a tylko "pokaleczysz" powierzchniê :tak:
 

YAMAHER
Wys³any: 2012-09-22, 00:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
:) no zalezy jak ma ta rdze mocno :D no a piach najlepiej :D

NIAL --> a nie masz jakiegos znajomego co udostepni Ci hale garaz czy cos ?? na 2 -3 dni :) ?


Jak na flexie jest niebieski papier i sie robi p³ynnie to sie nic nie porzezbi :D
Tylko trzeba z³apac w 1 reke i objac silnik tak np jak sie trzyma w BOSCHU a nie w B&D :)
 

Nial
Wys³any: 2012-09-25, 09:42   
0
UP DOWN

Posty: 5
Próbowa³em siê za to zabraæ, naprawdê mam dwie lewe rêce do tego :/ No przyznajê siê bez bicia, nie nadajê siê :sciana:

A gdzie w £odzi? Do tej pory znalaz³em tylko w Krakowie. W ogóle w kuj-pom wszyscy narzekaj±, ¿e tu niczego nie ma, z g³upim toczeniem trzeba jak ze ¶wiec± szukaæ.

No i w³a¶nie na piaskowaniu mi zale¿y, mechanicznie siê tam nie ma szans siê wszêdzie dostaæ. Tej rdzy jest du¿o, naprawdê du¿o, ale wszêdzie p³ytka, ¿e mo¿na ¶rubokrêtem zeskrobaæ, druciakiem na wiertarce b³yskawicznie schodzi tylko problem jest z oryginaln± konserwacj±, papierem na k±tówce siê nie mog³em dostaæ i w ogóle mi to sz³o strasznie powoli, mia³em gara¿ na jeden dzieñ i pod koniec dnia siê podda³em :rotfl:

Zgodnie z rad± dam og³oszenie w odpowiednim dziale, tylko nie chcê siê moderatorom nara¿aæ za dublowanie.
 

killer2000
Wys³any: 2012-09-26, 23:02   
0
UP DOWN

Posty: 12
ja to bym zrobi³ tak pojecha³ do mechanika jakiego¶ niech Ci rozbierze zawieche ty oddasz czê¶ci do wypiaskowania i mechanik niech zamontuje spowrotem jak nie masz mechanika co by Ci to zrobi³ to wal na PW cos siê wymy¶li
 

bratcukierka
Wys³any: 2012-09-27, 13:41   
0
UP DOWN

Posty: 107
gdzie dok³adnie mieszkasz w kuj-pom??
 

gugun 
Wys³any: 2012-09-27, 18:32   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
w bydgoszczy, spieeerdalac :D :D
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-09-27, 18:54   

gugun napisa³/a:
w bydgoszczy, spieeerdalac :D :D


a nie kurna w Toruniu ???
 

gugun 
Wys³any: 2012-09-28, 10:16   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
POLYKAR.PL napisa³/a:
a nie kurna w Toruniu ???
mam na mysli pana co piaskowac i konserwowac chce
 
 

water 
Wys³any: 2012-09-30, 17:39   
0
UP DOWN


Posty: 12
Sk±d: Wawa
Mogê Ci daæ namiary, ale na... Warszawê. Jak Ciê interesuje ta lokalizacja to daj znaæ. Konserwacja podwozia 1200 z³ z piêcioletni± gwarancj±.

[ Dodano: 2012-10-04, 01:06 ]
Tu masz pe³n± ofertê: sztukawyciszania.pl/antykorozja
_________________

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group