Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
PROJEKTER
Wysłany: 2012-10-27, 19:06   Zamknięty temat

Kolego administratorze @gugunie ... może wyjaśnisz mi jakoś logicznie z jakiego powodu to zamykasz techniczną wymianę uwag w obu tematach ? Teraz to jest tak że wszyscy mają tu być pompowani przez durnia pier dołami wytrzepywanymi z rękawa, a Ty staniesz w obronie tych niebywałych pier dół ? Czego tu bronisz ? porządku ...tam nie ma bałaganu ... kultury wypowiedzi ? Kto nie chce niech nie czyta ! Żebyś jednak w obronie dobra nie narobił szkód.

Zastanów się może czy jesteś moderatorem ciekawego portalu branżowego, czy ślepym niemyślącym milicjantem i kasowaczem postów. Pomyśl zanim sięgniesz po władzę, czego TY bronisz i za czym się opowiadasz pod sztandarem porządku. Do dupy z porządkiem jak na portalu branżowym zaczyna krążyć dureń siejący ciemnotę i głupotę. Tu się powinna polać krew jak dureń zostanie złapany na gorącym uczynku ... potem możesz posprzątać jak chcesz. Czego się teraz tak wyrywasz do tej kłódki ???

Temat o zaciekach z epoxu rozwija się dalej w technicznym kierunku tylko pajac dostał łatę pajaca i jego rady okazały się głupie ... o co ci chodzi ? O to że dureń czuje się dotknięty i oburzony choć przypał pisze kłamstwa i wprowadza wszystkich w błąd ?

http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=6765

Nie podoba ci się styl ? ... to przyklej mi czerwona kreseczkę, albo od razy cenzura z tego portalu .... skoro jako moderator nie potrafisz sam zweryfikować kłamstw i odsiać dureństwa od faktów, albo ci się nie chce tego robić. Skasuj mi dostęp i sprawa będzie jasna. Co Ty guguś Moderator jesteś czy Milicja Obywatelska ?

Czytałeś kiedyś coś równie durnego ? ... Coś tak nieprawdopodobnie głupiego ? ... Czytałeś ? ... a co zrobiłeś żeby to wyjaśnić ... żeby to wyprostować ?

Projekter napisał/a:
Wyjaśnij koledze może tą prosta sprawę z szerokością miotły ( i zależnością jej szerokości od położenia iglicy w dyszy materiałowej )

Lackdoktor napisał/a:
Co mam wyjasniać ? Robisz wielkie czary z działania pistoletu lakierniczego.
Za rozbicie materiału i ułożenie jej w kształt szerokiej miotły odpowiadaja dysze odchylajace - jak wolisz wąsy

Dlaczego jak podajesz mniej materiału miotła jest węższa ?
Bo powietrze nie ma czego rozbijać a przy iglicy otwartej na max powietrze z dyszy odchylajacych trafia na mieszanke materiału i powietrza o większej gęstości, trafia na opór i ... im wieksza dysza, tym miotła szersza.

Ale takie wiadomości to do czego niby sa potrzebne lakiernikowi ?

Dlatego pistolet OK, w mieszalni mogą sie nie znac, bo to wiedza zbedna.

Pisac jeszcze co sie dzieje zaraz za wyjściem dyszy materiałowej i obrazowo opisywac wielkość i średnicę mieszanki w miejscu w ktorym trafia w nia powietrze z [size=18]dysz rozpylajacych[/size]?
Malo materiału - srednica mniejsza, duzo materiału- średnica odpowiednio wieksza.
Co jeszcze?
Do momentu natrafienia na powietrze z dysz odchylajacych miotła zawsze jest okragła cos jeszcze???
Po co to komu potrzebne ?
Poczatkujacemu aby pogłębic wiedzę?

Pistolet ok.

Gugun ... tego co jest tu napisane się nie da wyjaśnić To zestaw debilnych sformułowań z powymyślanymi częściami pistoletu z opisem jakiegoś ... ch ...j wie czego ?

proste pytanie :

Dlaczego po wkręceniu dyszy materiałowej zmniejsza się szerokość strumienia

prosta odpowiedź :

Dlatego, że iglica blokuje spust w połowicznym ustawieniu i nie można nim wcisnąć także zaworu powietrza. Ten się nie otwiera do końca i do głowicy dociera odpowiednio mniej powietrza. Dla pistoletu i jego mechanizmu takie położenie to jest teraz maksymalna szerokość strumienia. Cofamy iglice i do dyszy materiałowej wpływa więcej materiału, a na głowicę wchodzi więcej powietrza bo spust popycha teraz zawór powietrza na max. Szerokość strumienia jest większa. Więcej materiału i więcej powietrza. Jak to opór i iglica jest na maks ... to jest to już maksymalna możliwa do uzyskania szerokość strumienia w tym pistolecie. Koniec wyjaśnień

Widzi ktoś podobieństwo opisanego zjawiska w tych dwóch wypowiedziach ? ... a Ty guguś widzisz ? Co zrozumiałeś ? Czy te opisy maja cokolwiek wspólnego ? To nie są dwa różne opisy jednego zjawiska tylko ....stek durny pier dów z czarnej dupy kompletnej niewiedzy durnego samozwańczego lakiernika .... kontra zwięzły opis tego jak działa w tym zakresie każdy grawitacyjny pistolet lakierniczy.

I co TY gugś co robisz ? .... zamykasz temat ? Zamykasz ... gdy porąbany dureń zaczyna dowodzić że ma rację, a jego wizja mechaniki kwantowej gdy się najarał trawą to ma teraz być obowiązująca tu na forum definicja działania pistoletu lakierniczego ? ^^

Zostaw te tematy w spokoju. Zrobi się off top to je zamkniesz, albo przeniesiesz, a na razie to jest bezwzględne lanie przyg łupa po dupie za to, że jest bezczelny i zarozumiały i że w tej swojej zarozumiałości zaczął idiotycznie i nachalnie kłamać. Wprowadzać ludzi w błąd. Wisi ci to moderatorze ??? .... Co to teraz jest ?... ochronka dla imbecyli .... czy forum o lakiernictwie ??? ... Nie interweniuj kolego przed czasem. Tu nikomu nie grozi zamach terrorystyczny i nie musisz być taki nerwowy. Jak dureń przestanie strugać lakiernika samochodowego to mu troszkę odpuszczę ^^ Troszkę.

Do czego teraz darzysz do tego żeby ci co wyjdą z netu po przeczytaniu takich głupot cytowali je od jutra w realu, popisując się wiedzą wyniesioną z www. lakierowanko. info ? :sciana:

Odblokuj te tematy i niech dureń się dalej popisuje wiedzą z innego wymiaru ^^ ... myślisz ż on tego nie czyta że nie wie w jakie gó wno wpadł przez te swoją nachalną durnotę. Nic się nie martw nie będzie dymu ;)

No chyba @gugn, że TY go chronisz teraz pod skrzydełkami modzia przytulasz, posmyrasz po brzuszku i ochronisz durną pałę .... przed wrednym, bezwzględnym i okrutnym PROJEKTEREM ??? :shock:

gugun 
Wysłany: 2012-10-27, 19:25   

to ześ pojechał jak na dzikiej świni... :tak:

Homer S. 
Wysłany: 2012-10-27, 19:44   

PROJEKTER napisał/a:
Dlaczego po wkręceniu dyszy materiałowej zmniejsza się szerokość strumienia

prosta odpowiedź :

Dlatego, że iglica blokuje spust w połowicznym ustawieniu i nie można nim wcisnąć także zaworu powietrza. Ten się nie otwiera do końca i do głowicy dociera odpowiednio mniej powietrza. Dla pistoletu i jego mechanizmu takie położenie to jest teraz maksymalna szerokość strumienia. Cofamy iglice i do dyszy materiałowej wpływa więcej materiału, a na głowicę wchodzi więcej powietrza bo spust popycha teraz zawór powietrza na max. Szerokość strumienia jest większa. Więcej materiału i więcej powietrza. Jak to opór i iglica jest na maks ... to jest to już maksymalna możliwa do uzyskania szerokość strumienia w tym pistolecie. Koniec wyjaśnień

To powinien być temat podklejony czy podwieszony (oświetlony jak neon) żeby nikt więcej takich pytań nie zadawał bo krótko a zarazem jasno (bo jaśniej już się nie da) PROJEKTER dał odpowiedz :spoko: .

PROJEKTER
Wysłany: 2012-10-27, 19:53   

gugun napisał/a:
to ześ pojechał jak na dzikiej świni... :tak:

Sorry nie chciałem aż tak :D ... Po prostu @Lackdureń zagotował mnie swoimi idiotyzmami jak nigdy ... a Ty mi zamykasz temat ^^ . Dwa tematy peryferyjne. Nic strategicznego. W zasadzie oba zaginą w czeluściach archiwum. Kto chce może się włączyć na własną odpowiedzialność .... ale większość olewa taki spór i udział w nim ... Wystarczy że czytają ze zrozumieniem i chłoną rzetelne informacje... Otwórz :tak: Niech dureń pisze. :cool: Niech zademonstruje pokłady swojego zawodowego doświadczenia z tych pięciu lat w lakiernictwie :spoko:

gugun 
Wysłany: 2012-10-27, 20:02   

k*rwa chcialbym ci odp. ale nawet nie potrafie bo rozyebales mnie na lopatki ^^ napisz jeszcze na lakierniku jaki to ze mnie kutafon :spoko: na przyszlosc masz taki zielony napis "gugun" potem wciskasz taki kwadracik z literkami PW i piszesz co cie boli,i laskawie czekasz az sie pojawie i ci odp i wyjasnimy sprawe i wszystko bedzie jasne "a odp zawsze na pw" bo wyobraz sobie panie kolego ze ja nie spedzam calego dnia na kompie i nie mam tej przyjemnosci wchodzic co 10-15min i czytac na bierzaco co tu sie dzieje...jakbys nie zauwazyl to od jakiegos czasu zostalem poki co sam,wiec jak napisales sam-nie jestem w stanie wylapac kazdej durnoty,gownozjadow i innych na bierzaco bo coraz to nowe posty,nowe wyzwiska nowe teorie a ja musze to wszystko czytac,tak wiec z tego powodu temat zostal przymkniety,zanim zaczna sie epitety i wjazdy na zycie prywatne co tez nie raz mialo miejsce...mialem zamiar wczoraj po zamknieciu przejrzec co wy tam cenzura alacie ale wiesz,zonce sie zachcialo,wolala mnie do wyrka to olalem was i tyle,chociaz sobie dobrze pobzykalem :cool: a bronic nikogo nie mam zamiaru czy tez nadstawiac za kogos d*py bo mi jestes ty czy juz tymbardziej krzychu obojetni.pozdrawiam was panowie i gratuluje pomyslowosci robercie...odemnie to tyle,masz mi cos do powiedzenia to uzyj znaczka z napisem pw,a jesli ci to nie wystarczy to moge ci podac nr. kom i wtedy mozesz zadz w kazdej chwili czy nap. sms ze cos ci nie pasuje czy tez dzieje sie cos chorego na forum. :tak:

lak 
Wysłany: 2012-10-27, 20:19   

@Projekter,dziwisz sie że Lak..d..d..czy jakoś tam,- pisze bzdury i sie zakręcił.
Każdy by pisał przy takim naplywie informacji...No..normalnie :/ zwoje sie prostują :roll:

gugun 
Wysłany: 2012-10-27, 20:25   

dobra po temacie,macie ochote sie yebac to sie yebcie byle by wmiare grzecznie i na temat...bo skoro chcecie sie tylko yebac to na pw :spoko: na forum tylko na temat zeby z tego pozytek byl jakis dla innych..sam chetnie sie wlacze w temat jak i pewnie inny jesli troche inaczej wasza "wymiana zdan" zacznie wygladac.macie ostatnia szanse. mam nadzieje ze emocje opadly?.

PROJEKTER
Wysłany: 2012-10-27, 20:30   

Homer S. napisał/a:
To powinien być temat podklejony czy podwieszony (oświetlony jak neon) żeby nikt więcej takich pytań nie zadawał bo krótko a zarazem jasno (bo jaśniej już się nie da) PROJEKTER dał odpowiedz :spoko: .

Uwierz mi @Homer S. że jak pajac skoczył do mnie na PW, że szerzę jakieś teoretyczne wizje na forum o tym że ilość powietrza jest powiązana z ilością materiału to pomyślałem CO JEST pogubił się i nie rozumie o czym piszę !? nie doczytał !? Więc jak napisał że poleciał do nory włączył SATA 4000 ustawił na dwa bary przycisnął spust , a tu nic ... więc kłamie bo głupi jestem i żebym sobie kupił sprężarkę ( dodam trafi idealnie bo w środę kupiłem nowego Shanidera ) ... myślę nie no .... DUREŃ się objawił. :x: .... Tak mnie zatkało jak kiedyś przy temacie o dyszach materiałowych gdy Krzyś Miś jak go zapytałem KTO ci powiedział że dysze są w wymiarach metrycznych i że 1,3 to 1,3 mm , a nie jakaś wymyślona przez producenta wartości tzn. równie dobrze zamiast 1,3 może być litera G. To Lacdoktor/ Mkautos zrobił pospolite ruszenia na forum zebrał sobie grono równie zagubionych techniczne duszyczek .... i Ja miałem ubaw po pachy ... a oni się podniecali. Z kilka tygodni tak skakali ^^ . Aż wbili sobie do pecyny raz na cale życie że nikt już nie robi dysz materiałowych trzymając się wymiarów w milimetrach. Każdy wali taka dziurę jaka mu pasuje żeby było idealnie. Co innego stare konstrukcje pistoletów te są idealnie w milimetrach te do 2005 roku. i ich wszystkie chińskie kopie.

Wtedy z rok temu aż mnie zatkało ze zdziwienia że można tego nie wiedzieć. Teraz, aż mnie zamurowało, że ten pajac .... Dureń jeden doradza innym mądruje się jak cholera publicznie ocenia pistolety pisze i pisze o atomizacji ziarnie ustawieniu ... a nie wie jak działa grawitacyjny pistolet pneumatyczny No szok ... Coś nieprawdopodobnego :x:

@LACKDURNIU nie wyjdziesz z tej wpady do końca swych dni. Tak to jest jak samozwaniec chce zostać Cesarzem ^^

Teraz to już wiem że można tobą sterować jak pacynką podpuszczać cię jak kiełki rzodkiewki.
^^

TY LACKOTWÓR ... co się stanie jak jest uszkodzony uszczelniacz albo zarysowany korpus pod pierścieniem dyszy materiałowej i mam taki objaw ... Wciskam spust i słyszę zbiorniku gul gul gul ... Co to się dzieje Krzysiu ... Ty tak wszytko wiesz ... zrehabilituj się albo giń jak Łoś w sezonie polowań NO ....

P.S prośba do innych ..... nie wychylajcie się Panowie z odpowiedzią jak nie prowadzicie serwisu pistoletów, nie byliście na szkoleniu u producenta lub ktoś was nie oświecił i od tamtego momentu po wielkim szoku już wiecie ... a nie tylko się wam wydaje.

Ostrożnie z diagnozą :tak:

No Krzysiu Misiu ... oświeć nas cóż to bulgot w zbiorniku z materiałem ???

[ Dodano: 2012-10-28, 12:09 ]
KOLEŻKO LAKOTWORKU HU HU .... żyjesz ? Oświecisz mnie i odpowiesz na prościutkie pytanko ?

Co się dzieje jak jest uszkodzony uszczelniacz, albo zarysowany korpus pod pierścieniem dyszy materiałowej i mam taki objaw ... Wciskam spust i słyszę w zbiorniku gul gul gul ...

Co to się dzieje Krzysiu ?

lak 
Wysłany: 2012-10-28, 13:49   

PROJEKTER napisał/a:
Wciskam spust i słyszę w zbiorniku gul gul gul ...

Częste objawy w areografach :tak:

PROJEKTER
Wysłany: 2012-10-30, 12:05   

Co się stało z ... MK ? Zapadł się ze wstydu pod ziemię ? Diabli go wzięli ? Piekło pochłonęło, ziemia się pod nim zapadła, a może to w niebo wstąpienie ? :shock: .... Czy tylko krew go zalała, albo żółć ? ... a może Najadł się wstydu i pękł ? ... lub zapowietrzył... albo gorzej zapomniał oddychać :shock:

No chyba nie powstrzymywał się przed puszczaniem bąków ? .... z tego to rodzą się posrane pomysły :D

Krzrzrzrzzrzysiuuuuuuuuuuuu ... gdzie żeś Ty !!!!!!!!!!!!!!!! Wracaj ....... skopać mi dupę :D :D :D

lak 
Wysłany: 2012-10-30, 14:20   

Troche czasu zejdzie,azeby tą sate przerżnąć w poł i wzdłużnie coby zobaczyć jak to tam to powietrze sie przemieszcza kanalikami :shock: :x:

PROJEKTER
Wysłany: 2012-10-30, 14:44   

lak napisał/a:
Troche czasu zejdzie,azeby tą sate przerżnąć w poł i wzdłużnie coby zobaczyć jak to tam to powietrze sie przemieszcza kanalikami :shock: :x:

^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ... on tego zagadnienia "na słowo" to nie weźmie ^^ Masz racje ... będzie ciął, a potem sprzeda komuś dwa pistolety .... do lakierowania prawej strony samochodu, a drugi do lewej strony ^^

pawel1108 
Wysłany: 2012-10-30, 20:02   

Krzysiu pojechał do Kornwestheim zapytać u źródła jak to tak naprawdę jest ? ;)

diablo74 
Wysłany: 2012-10-30, 21:52   

PROJEKTER napisał/a:
Diabli go wzięli ?

Nie mam z tym nic wspólnego :rotfl:

lak 
Wysłany: 2012-10-30, 22:16   

Tak sobie żartujcie....jak doctor...wpadnie i nam dupska..skopieeee... :tak:

pawel1108 
Wysłany: 2012-10-30, 22:58   

Cytat:

Tak sobie żartujcie....jak doctor...wpadnie i nam dupska..skopieeee... :tak:

lepiej żartować, niż chorować a Krzysiu to już taki obraźliwy nie jest ;)

lak 
Wysłany: 2012-10-30, 23:20   

pawel1108 napisał/a:
lepiej żartować, niż chorować a Krzysiu to już taki obraźliwy nie jest

Całe szczęście bo Projekter ze strachu rozpuścił dredy.... ^^

PROJEKTER
Wysłany: 2012-10-31, 10:22   

Cicho .... Cicho psssssss .... Lackadoktor pokazał się na forum ... w innym temacie ^^ ^^ ^^ Jak tu wpadnie ... to ładnie dostanę po tyłku dowodami swojej głupoty ... przecięty na pół pistolet .... pisemna opinia z Kornwesthaim ... i oświadczenie z piekła że złego Diablo74 nie weźmie ^^

diablo74 
Wysłany: 2012-10-31, 12:58   

nie no jak potrzeba to się znajdzie wolny kociołek z gotowaną smołą :devil: na zimę jak znalazł :rotfl:

gugun 
Wysłany: 2012-10-31, 13:22   

co wy mi tu za syf robicie? luzne gatki to w of topie ^^

PROJEKTER
Wysłany: 2012-10-31, 15:27   

sory sory .... ale to przecież "zamknięty temat" ^^ ^^ ^^

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Administracja

Odpowiedz do tematu