Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Dumel19
Wys³any: 2012-10-29, 19:12   kit-car, szpachl±
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
Wiêc zacznê od pocztku jak przysta³o na powie¶æ o rdzy. :cool:

Pewnego dnia przyjecha³ do mnie znajomy, z zapytaniem co z tym zrobiæ, ja mu na to ¿e najlepiej wspawaæ b³otniki i progi, i reszte pomalowaæ i bedzie b³ysk. Niestety chcia³ to zrobiæ najni¿szymi kosztami, i w ten sposób pieniêdzy starczy³o na ¿ywice, w³ókno, szpachle itp.

W ten sposób to wogole nie po mojemu, ale skoro tak chce to ok, bedzimy tworzyæ :D

MASKA
Zaczynaj±c od maski nie zosta³em uprzedony i¿ te fale które sa z obu stron by³y urze¼bione ze szpachli. Ja próbujac zniwelowaæ pêkniêci lakieru musia³em dodrzeæ sie do ostatniej warstwy która pek³a(szpachel). Poprzedni magik na³o¿y³ ok, 1.5 cm szpachli wykoñczeniowej, dlatego popêka³a, my¶le ze nawet nie czeka³ a¿ podeschnie i usch³a... wiêc dzwonie do kolegi aby kupi³ drug± maske, mówi ¿eby t± wyszpachlowaæ i bedzie dobrze, wiêc tak zrobi³em, zdjecie poni¿ej.

NADKOLA
Kto¶ ju¿ je kiedy¶ próbowa³ lepiæ rownie¿ na szpachle i mój klient rownie¿ kaza³ je zapchaæ kitem wiec oczy¶ci³em i stopniowo szpachla szlif i pomiêdzy te szlify w³ókno, a szpachla dodatkowo z aluminium z APP, spoko to wysz³o... ale to jeszcze nic.. :x:

PROGI
Magik który sie wzi±³ za tê robotê mia³ tak bujn± wyobra¼niê ze progi zakitowa³ piank± monta¿ow±, na dodatek nic, ¿adnej siatki tam nie wtopi³ ani nic. Oczywi¶cie mój klient mówi, zaklej szpachl± bedzie ³adnie... :help: my¶le nie da rady trzeba spawaæ, ale có¿ wydar³em te pogi od nowa, posk³ada³em na ¿ywicê, z siatk± i w ¶rodek wyciêty w kszta³t styropian :D , w miejscach na lewarek wspawa³em mu takie blachy 5mm ¿eby mia³ za co podnie¶æ, mia³em sporego stracha ale uda³o sie, poni¿ej zdjecia.

Przepraszam za jako¶æ zdjêæ, robione na szybko telefonem.

Nie jestem zwolennikiem takich aut, poniewa¿ tu ju¿ skorupa jest nik³a w tym aucie ale skoro zarobi³em i to dobrze na tym aucie to czemu nie.

Progi malowa³em przed garazem, dzieñ by³ wyj±tkowo ciep³y bo a¿ 30parê stopni oraz nawet zero podmuchu wiatru dlatego sie zdecydowa³em malowaæ na s³oñcu, wiem ze to g³upie ale zobaczcie jak wysz³o. Pistolet AirGunsa AZ3 HTE2

Pozdrawiam.

zderzak przód.JPG
Plik ¶ci±gniêto 147 raz(y) 336.58 KB

zderzak ty³.JPG
Plik ¶ci±gniêto 116 raz(y) 313.26 KB

kitb³otnik lewy.JPG
Plik ¶ci±gniêto 198 raz(y) 222.54 KB

kitb³otnik prawy.JPG
Plik ¶ci±gniêto 253 raz(y) 201.63 KB

kitb³otnik.JPG
Plik ¶ci±gniêto 200 raz(y) 165.7 KB

  
 
 

Dumel19
Wys³any: 2012-10-29, 19:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
i dalej

DSC00633.JPG
Plik ¶ci±gniêto 95 raz(y) 246.56 KB

kitmaska.JPG
Plik ¶ci±gniêto 191 raz(y) 197.71 KB

podk³ad.JPG
Plik ¶ci±gniêto 131 raz(y) 156.14 KB

kit maska.JPG
Plik ¶ci±gniêto 190 raz(y) 222.69 KB

 
 

Chali68
Wys³any: 2012-10-29, 22:44   
0
UP DOWN

Posty: 247
Ty masz fajnie bo masz moto–gamê i carstystem pod bokiem! To dlatego poszed³e¶ w kit? Hehehe! ;–)
 

Dumel19
Wys³any: 2012-10-30, 08:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
Chali68 napisa³/a:
Ty masz fajnie bo masz moto–gamê i carstystem pod bokiem! To dlatego poszed³e¶ w kit? Hehehe! ;–)


hehe dok³adnie, mieszalni i dystrybutorów materia³ów nie brakuje :D a sk±d wiesz tyle o mojej miejscowo¶ci :D ?
 
 

Chali68
Wys³any: 2012-10-30, 18:41   
0
UP DOWN

Posty: 247
Bo ja jestem z tego samego Wêgierskiego woj. Tylko ¿e z Bia³ej P. Czy ty te¿ lubisz te woj. Hehehe!!! Ja uwielbiam! ;–/
 

Dumel19
Wys³any: 2012-10-30, 22:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
tak hehe na Lubelszczy¼nie najlepsza jest PER£A chmielowa butelkowa :D
 
 

Chali68
Wys³any: 2012-10-31, 18:53   
0
UP DOWN

Posty: 247
O tak. Pozdr.
 

YAMAHER
Wys³any: 2012-11-01, 09:31   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
DUmel19--> przyciemnia³em ostatnio tak± hondzie :D te boczki sa masakryczne zeby je pozniej za³o¿yc :) A autko by³o bez rdzy i za 3,5 pln kupione ;D

Ale efekt wyszed³ b ³adny :)

Jak wysz³o CI to cieniowanie tylnych nadkoli :D ??
 

Dumel19
Wys³any: 2012-11-01, 17:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
YAMAHER, nie mam wiecej fotek, ale nie widaæ odciêcia, na tej kresce stara³em siê spolerowaæ wszystko i wysz³o elegancko, odciêcie praktycznie nie widoczne, chyba ze kto¶ z forum by go szuka³ to napewno by znalaz³ :D , a szyby te¿ tu robi³em, boczki...katorga, ca³e auto ³±cznie z przednimi szybami jest robione foli± black, na ¿ywo wygl±da super, lampy równie¿ robi³em dla niego specjalnie, s± tu soczewki o audi Q7 i jest to BiXenon, maskownice sam, wszystko w czarny mat i czarny b³ysk, do tego ringi równie¿ sam, bo chcia³, u¿ywa ich jako dziennych, pozycja w soczewce :) , troche by³o roboty z pod³±czeniem tego, ale je¶li siê nie myle to jest druga para takich lamp w polsce, poniewa¿ zawsze robi± do tych 3 dzwiowych :)

cieniowanie czerownego nie jest ciê¿kie, ale strasznie ciê¿ko kryje ten kolor...;/

dzieki ¿e siê podoba, pomys³ na to auto w³asny ;)
 
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2012-11-01, 23:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Jakiego vs'a u¿y³e¶ pod ten kolor :?:
_________________
http://niezalezna.pl/
 

YAMAHER
Wys³any: 2012-11-02, 13:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Dumel19 --> no to sie troche narobiles z tymi lampami :) Ja akurat robie zderzak do samuraika pod koniec nast tyg zdam fotorelacje :D

A jakiej firmy foli uzywa³es :D ? 3M czy jakis syfek :) ?

Ja robi³em 95 ty³ i przod 65 (black) :) ....... ciekawe kiedy zrobie ca³e auto na 95 :D hahaha
 

Dumel19
Wys³any: 2012-11-02, 17:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
Sw.Piotrek napisa³/a:
Jakiego vs'a u¿y³e¶ pod ten kolor


nie czaje :D vs'a??
 
 

Dumel19
Wys³any: 2012-11-02, 17:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
YAMAHER napisa³/a:
Dumel19 --> no to sie troche narobiles z tymi lampami Ja akurat robie zderzak do samuraika pod koniec nast tyg zdam fotorelacje


no no chêtnie zobacze :D

YAMAHER napisa³/a:
A jakiej firmy foli uzywa³es ? 3M czy jakis syfek ?

wiesz, folia chyba z tych syfkowych bo go¶æ mi j± przyniós³, podobno dobra, ale ryski takie mali¶kie zostawa³y na niej po ¶ci±gaczkach, a na 3m nigdy :D

YAMAHER napisa³/a:
Ja robi³em 95 ty³ i przod 65 (black) ....... ciekawe kiedy zrobie ca³e auto na 95 hahaha

jak znajde zdjecie to Ci poka¿e ca³ego golfa 4 w 95 :D efekt super, ale nawet jazda w dzieñ jest uci±¿liwa, bo w lusterkach widaæ zamiast ¶wiate³ malutkie iskierki, a w nocy bez opuszczonych szyb bron boze cofaæ :D
 
 

Dumel19
Wys³any: 2012-11-02, 17:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
Oto ten golf, jechali¶my na majóvwke 2012, szyby z przodu by³y przyciemnione doka³dnie tylko 14 godzin bo policja sie ostro czepia³a :D

DSC04795.JPG
Plik ¶ci±gniêto 85 raz(y) 250.59 KB

DSC04783.JPG
Plik ¶ci±gniêto 72 raz(y) 148.97 KB

 
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2012-11-02, 18:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Dumel19 napisa³/a:
Sw.Piotrek napisa³/a:
Jakiego vs'a u¿y³e¶ pod ten kolor


nie czaje :D vs'a??


Jaki kolor podk³adu da³e¶ pod ten kolor bazowy :?:
_________________
http://niezalezna.pl/
 

Dumel19
Wys³any: 2012-11-02, 19:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
Sw.Piotrek napisa³/a:
Jaki kolor podk³adu da³e¶ pod ten kolor bazowy


aaa hehe, ci±gle sie ucze :D kolor podk³adu szary, bo taki by³ pod tym kolorem jak sie przeciera³em, wiêc na ka¿dym elemencie taki zrobi³em, róznica barwy jest, ale trzeba sie dobrze przygladaæ zeby to zobaczyæ, mysle ze w mieszalni dodali troche za du¿o ziarna... ale klient zachwycony :D

baza standox
klar to NOVOL 580 HS na standardowym utw., jak jest zimno to lakieruje nim na szybkim i jest elegancko :)

PS. gunsa da³a sobie ¶wietnie rade z baz± jak i z klarem. ;)
 
 

diablo74 
Wys³any: 2012-11-02, 21:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 600
Dumel19 napisa³/a:
PS. gunsa da³a sobie ¶wietnie rade z baz± jak i z klarem.

a czemu by nie mia³a daæ rady :?: przecie¿ to dobra "giwera" :spoko:
 

Dumel19
Wys³any: 2012-11-03, 17:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
diablo74 napisa³/a:
Dumel19 napisa³/a:
PS. gunsa da³a sobie ¶wietnie rade z baz± jak i z klarem.

a czemu by nie mia³a daæ rady :?: przecie¿ to dobra "giwera" :spoko:

:spoko:

a bo wiesz, sata to z niej nie jest, i tyle w tym temacie bo lubie ten pistolet a nie chce sie k³óciæ ze jest do dupy :D
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group