Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
danielpainter 
Wys³any: 2007-12-27, 22:06   Co myslicie????
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
Czesc wszystkim po swiatecznej przerwie.
Dzisiaj postanowilem pocwiczyc troche reke i omalowac pierwsza blache na ekspozycje mojego warsztatu. Ogólnie kupilem pare blach juz pó³tora roku temu i jakos nigdy nie by³o czasu:):), Dzisiaj pomalowalem pierwsza z nich, jutro bedzie druga,ale do rzeczy, powiedzcie mi co myslicie o tej pracy, bede wdzieczny za komentarze, z gory dzieki, pozdrawiam

http://www.fotosik.pl/sho...409141831334be0
 
 

aeroarte 
Wys³any: 2007-12-27, 23:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 110
Sk±d: Starachowice
Mnie te¿ czeka taka zabawa. Ca³kiem fajne ,szczególnie te iskierki to dobry patent. Maj± wisieæ w zak³adzie , czy na zewn±trz w charakterze szyldu?
 

danielpainter 
Wys³any: 2007-12-27, 23:07   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
nie w srodku na scianie, ten szyld na zewnatrz jeszcze przede mna :shock: bedzie mial 2m x 1m wiec trszke zabawy bedzie :lol: ale to dobrze, bede mógl sie wykazac
 
 

Grandi 
Wys³any: 2007-12-28, 15:55   
0
UP DOWN

Posty: 36
fajna praca.
nie wiem jaka by³a oryginalna koncepcja, ale mi widzia³oby siê to w nieco ¿ywszych kolorach.
Trochê ¿ó³ci i bieli powinno za³atwiæ sprawê.. :smile:
aczkolwiek to jest moja koncepcja zrobisz jak uwa¿asz :wink:
pozdrawiam
 
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-05, 19:23   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
Witam wszystkich
Blacha nr.2 wymiary 1m/1m, wszystko malowane z wolnej reki (w paru miejscach przy³ozylem krzywik :razz: ), wszystko wykonane aerografem profi :!: i(model profesional) i lakierami Spies Hecker :grin: . Czas pracy 10godzin. Cos dla lubiacych mroczne klimaty (mroczne dziewczyny :lol: ) Bêdê bardzo wdzieczny za komentarze :oops:
Pozdrawiam.

Fota w mniejszej rozdzielczosci (co by ca³osc looknac)
http://www.fotosik.pl/sho...8d8e6eb40bd822f

Widok z bliska, wyzsza rozdzielczosc
http://www.fotosik.pl/sho...d2623f43acee892
 
 

maverik
Wys³any: 2008-01-05, 20:07   
0
UP DOWN

Posty: 71
danielpainter napisa³/a:
Witam wszystkich
Blacha nr.2 wymiary 1m/1m, wszystko malowane z wolnej reki (w paru miejscach przy³ozylem krzywik :razz: ), wszystko wykonane aerografem profi :!: i(model profesional) i lakierami Spies Hecker :grin: . Czas pracy 10godzin. Cos dla lubiacych mroczne klimaty (mroczne dziewczyny :lol: ) Bêdê bardzo wdzieczny za komentarze :oops:
Pozdrawiam.

Fota w mniejszej rozdzielczosci (co by ca³osc looknac)
http://www.fotosik.pl/sho...8d8e6eb40bd822f

Widok z bliska, wyzsza rozdzielczosc
http://www.fotosik.pl/sho...d2623f43acee892


prawe oko nie ma rzes, troszke nos spsules, ogolnie ok
powiedz mi jakich uzyles kolorow do skory..
pozdr.
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-06, 01:42   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
Mawerik ma rzesy tyko fota nie oddaje...
Do skóry jak zwykle- mix, duzo biua³ej + proporcja ¿ó³tej i br±zowej, 3 etapy, kazdy w zaleznosci od mocy zapigmentowania bia³ej (na oko :grin: ), g³êbia wyciagnieta za pomoca czystego bia³ego i czystego br±zowego piogmentu.+ oczywiszcie czarny pigment = efekt "brudu".
Pozdro
 
 

aeroarte 
Wys³any: 2008-01-06, 08:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 110
Sk±d: Starachowice
Metr x metr to ju¿ kawa³ blachy .Ogólnie fajne ,ale oczy mi nie siedz± , ostry blik po bia³ku nada³by im wiekszej kr±g³o¶ci . Oczy ludzkie to trudna sztuka. Ja niestety nic nie robie bo jest zimno. Pzdr JK.
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-06, 13:08   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
no w³a¶nie widze jakis ostatnio tu spokój przesadny, ma³o kto sie udziela, ma³o kto komentuje, ma³o kto fotki wrzuca :cry:
why??????????
 
 

Grandi 
Wys³any: 2008-01-06, 15:59   
0
UP DOWN

Posty: 36
ja bym chêtnie co¶ wrzuci³ ale spali³em silnik od kompresora i nie mam narazie czym malowaæ :cry:
 
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-14, 14:05   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
w czwartek skonczy³em malowanie swojego szyldu i chcia³em wam go pokazac.
Praca trwa³a 2 dni nimo ze nie jest jakos strasznie skomplikowany :???: mia³em troche lenia :grin: Blacha ma wymiary 2mx1m i bedzie wisia³a przed moim warsztatem. Fotki troche ciulowo wysz³y ale cos tam widaæ :roll:

Pozdrawiam i czekam na komentarze

Fota pogladowa:
http://www.fotosik.pl/sho...0e531c217e74961

Bardziej z bliska :oops: :
http://www.fotosik.pl/sho...0597af8205834d6
 
 

matheurzsz 
Wys³any: 2008-01-14, 14:35   
0
UP DOWN


Posty: 48
Sk±d: Konstantynów ³ódzki
Klawy szyld, widzia³em go na ¿ywo w sobotê na MWB. Kawa³ blachy- robi wra¿enie.
 
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-14, 14:40   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
o by³e¶, i nie zagadal³e¶
jak sie podoba³y moje malowania??????

[ Dodano: 2008-01-14, 14:43 ]
moja wystawka???
 
 

matheurzsz 
Wys³any: 2008-01-14, 14:52   
0
UP DOWN


Posty: 48
Sk±d: Konstantynów ³ódzki
Mia³em podej¶æ ale by³e¶ rozchwytywany wiêc odpu¶ci³em, a my ju¿ kiedy¶ rozmawiali¶my, na pierwszym bajzlu kiedy siê wystawia³e¶ podszed³em i chwile rozmawiali¶my pamiêtam sta³a wtedy jaka¶ SV na stoisku.
A co do prac to ten VTX budzi respekt, kawa³ piêknie wymalowanej maszyny.
 
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-14, 15:04   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
dzieki, ciesze sie ze sie podoba, tylu ludzi ze mna gada na bajzlach ze nie kojaze cie, trzeba by³o podejsc,
Pozdrawiam
 
 

online 
Wys³any: 2008-01-14, 15:19   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
jaka 'impreza' kryje sie pod slowem bajzel? moto bajzel ;> blacha wy¶mienita! naprawdê dobra reklama. tylko te napisy na samym dole ciut za ma³e :mad:
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-14, 15:30   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
bajzel- moto weteran bazar- ³ód¼ 4 razy w roku
 
 

matheurzsz 
Wys³any: 2008-01-14, 15:39   
0
UP DOWN


Posty: 48
Sk±d: Konstantynów ³ódzki
Cytat:
tylu ludzi ze mna gada na bajzlach ze nie kojaze cie, trzeba by³o podejsc


Szkoda, ¿e na letnich siê nie wystawiasz to by¶my pogadali w maju. Z reszt± ode mnie do Ciebie mam rzut kamieniem to mo¿e kiedy¶ zajrzê do Ciebie.

Cytat:
jaka 'impreza' kryje sie pod slowem bajzel?


Tak, taka ³ódzka impreza na której kupisz wszystko: od ka³acha po V-Max'a. Moto Weteran Bazar- musia³e¶ o niej s³yszeæ.
 
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-14, 15:42   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
dwa lata temu by³em na wszystkich bajzlach, rok temu troche odpusci³em i by³em tylko na zimowym, a w tym roku to sie jeszcze okaze ale mysle ze bede na wszystkich. Zapraszam, sk±d jeste¶????
 
 

matheurzsz 
Wys³any: 2008-01-14, 15:53   
0
UP DOWN


Posty: 48
Sk±d: Konstantynów ³ódzki
Konstantynów ³ódzki.
 
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-14, 16:07   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
no to faktycznie niedaleko, macie tam dobra mieszalnie debeer+spies hecker, w³a¶cicielem jest piotrek, to twój b³otnik od moto w aero tam lezy???
 
 

matheurzsz 
Wys³any: 2008-01-14, 16:26   
0
UP DOWN


Posty: 48
Sk±d: Konstantynów ³ódzki
Tak wiem o której mieszalni mówisz, ale ja zaopatruje siê w mieszalni STANDOX'a mam bli¿ej b³otnik te¿ widzia³em, ale to nie moja praca, le¿y tam ju¿ od dawna.
Mam propozycje ¿eby¶my przeszli na PW bo ciut spamujemy :mrgreen:
 
 

maverik
Wys³any: 2008-01-17, 23:53   Re: Co myslicie????
0
UP DOWN

Posty: 71
jako ze czasami jeszcze zagladam i wyrazam znow swoj skrajny swiatopoglad ;)

zastanow sie czy wystawiajac sie na motobajzlach uderzasz w odpowiedni dzial rynku, bajzle nigdy nie sa uwazane za szanowane sie imprezy tylko zlot ludzi, ktorzy poprostu pochodza w celu kupienia "okazji", dla mnie odpowiednia jedyna impreza w Polsce jest expo na ktorym raz bylem, tak jak i pan xxx, jednak tam stoisko kosztuje 100?razy wiecej niz na bajzlu?jednak grupa docelowa tez jest inna, ot taka moja sugestia,

pozdr.
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-18, 23:15   Re: Co myslicie????
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
maverik napisa³/a:
jako ze czasami jeszcze zagladam i wyrazam znow swoj skrajny swiatopoglad ;)

zastanow sie czy wystawiajac sie na motobajzlach uderzasz w odpowiedni dzial rynku, bajzle nigdy nie sa uwazane za szanowane sie imprezy tylko zlot ludzi, ktorzy poprostu pochodza w celu kupienia "okazji", dla mnie odpowiednia jedyna impreza w Polsce jest expo na ktorym raz bylem, tak jak i pan xxx, jednak tam stoisko kosztuje 100?razy wiecej niz na bajzlu?jednak grupa docelowa tez jest inna, ot taka moja sugestia,

pozdr.


O powitaæ pana prezesa :!:
Wiem o czym mówisz i zgadzam sie z tob±, bajzel to bajzel, nic specjalnego jezeli chodzi o reklame, ale ja tam nie jezdze z przeswiadczeniem ze znajde sobie klientów.
Poprostu wiazd jest tani a co mi szkodzi tymbardziej ze mój brat handluje kaskami i odzieza na moto. Wystawiamy sie razem i jest spoko atmosfera, mozna kebaba piwkiem popic i pogadac ze znajomymi :wink:
Myslalem o tym zeby sie wystawic na expo w tym roku ale aktualnie jestem bardziej zaabsorbowany szukaniem pracownika i mieszalnika niz klientów, zamówien mam az nadto :wink: choc podobno nigdy ich zbyt wielu :lol:
Moze w przysz³ym roku sie wystawie. Na to expo jade tylko jako widz, podziwiac piekne maszyny i ... dziewczyny :roll: A ty sie wystawiasz?????? moze bysmy sie zgadali?????

Pozdro
 
 

maverik
Wys³any: 2008-01-19, 13:25   Re: Co myslicie????
0
UP DOWN

Posty: 71
danielpainter napisa³/a:

O powitaæ pana prezesa :!:
Wiem o czym mówisz i zgadzam sie z tob±, bajzel to bajzel, nic specjalnego jezeli chodzi o reklame, ale ja tam nie jezdze z przeswiadczeniem ze znajde sobie klientów.
Poprostu wiazd jest tani a co mi szkodzi tymbardziej ze mój brat handluje kaskami i odzieza na moto. Wystawiamy sie razem i jest spoko atmosfera, mozna kebaba piwkiem popic i pogadac ze znajomymi :wink:
Myslalem o tym zeby sie wystawic na expo w tym roku ale aktualnie jestem bardziej zaabsorbowany szukaniem pracownika i mieszalnika niz klientów, zamówien mam az nadto :wink: choc podobno nigdy ich zbyt wielu :lol:
Moze w przysz³ym roku sie wystawie. Na to expo jade tylko jako widz, podziwiac piekne maszyny i ... dziewczyny :roll: A ty sie wystawiasz?????? moze bysmy sie zgadali?????

Pozdro


no czesc ;) juz myslalem ze zle to odbierzesz.. co do klimatu wiem o czym mowisz ;) jestem motocyklista od 20u lat, sam na bajzle jezdze wlasnie po to, nawet jak nie chce nic kupic ;) na expo stal zbudowany przeze mnie street, poznalem wiele ciekawych osob i klimat tak duzej imprezy z 2ej strony, naprawde niesamowite 2 dni ;) ale aby wystawic sie tam z aerografem trzeba miec bardzo duzy dorobek, ja nawet nie bede probowal w tym roku i raczej nie w przyszlym, chyba ze budzet pozwoli mi zbudowac jakas maszyne, ale na expo bede, a po targach impreza w 2oo, jakby co to mozna sie jakos zgadac ;)
 

cudak2004 
Wys³any: 2008-01-19, 22:31   
0
UP DOWN

Posty: 45
maverik, rysiu co tam teraz malujesz za dzielo nic nie wstwaisz na forum weno nie rob siary dawaj jakies art. :mrgreen: Dawno Cie tu nie by³o wiec za kare karniak i pokazuj co tam malujesz :cool:
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-20, 15:14   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
maverik,

Chetnie bym wpad³ ale jade z £odzi i bede tylko jeden dzien, w sobote rano tam sie pojawie a wieczorkiem musze juz byc w domu :mad:

Pozdrawiam
 
 

maverik
Wys³any: 2008-01-21, 01:11   
0
UP DOWN

Posty: 71
cudak2004 napisa³/a:
maverik, rysiu co tam teraz malujesz za dzielo nic nie wstwaisz na forum weno nie rob siary dawaj jakies art. :mrgreen: Dawno Cie tu nie by³o wiec za kare karniak i pokazuj co tam malujesz :cool:


jak mus to mus.. ;) nawet chcialem robic know how ale to za proste jest ;) teraz bedzie trudniejsza cbr f3 a potem vfr 800 wiec moze nastepnym razem ;) pozdr.

HD3.jpg
Pobierz Plik ¶ci±gniêto 568 raz(y) 132.63 KB

HD2.jpg
Pobierz Plik ¶ci±gniêto 558 raz(y) 134.51 KB

HD1.jpg
Pobierz Plik ¶ci±gniêto 563 raz(y) 163.63 KB

 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-21, 22:53   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
NO, Fajnie to wysz³o :!:
Nie b±d¿ taki skromny :wink:
Ja mam teraz VTXa w podk³adzie, koniec malowania przewiduje dopiero na weekend bo mam troche jeszcze innej roboty, ale jak skoncze to fotki wrzuce.
Twoje z checia poogl±dam

Pozdrawiam
 
 

maverik
Wys³any: 2008-01-22, 21:16   
0
UP DOWN

Posty: 71
danielpainter napisa³/a:
NO, Fajnie to wysz³o :!:
Nie b±d¿ taki skromny :wink:
Ja mam teraz VTXa w podk³adzie, koniec malowania przewiduje dopiero na weekend bo mam troche jeszcze innej roboty, ale jak skoncze to fotki wrzuce.
Twoje z checia poogl±dam

Pozdrawiam


no dzisiaj jeszcze takie zrobilem:
kask narciarski dla dziewczyny:
http://www.adm-motocykle.pl/tygrys3.jpg
tylko jeszcze zabawa z klarem
pozdr.
 

Grandi 
Wys³any: 2008-01-22, 21:18   
0
UP DOWN

Posty: 36
ten kask robi³e¶ foli±?
a Tygrysek jest boski :mrgreen:
(i co za farba jest w tej butelce obok po prawej? :D )
 
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-22, 23:28   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
Bardzo fajnie, super to wysz³o :!:
Ja nie biore kasków do malowania, nie nawidze ich malowaæ, ale kazdy ma jakies u³omnosci :oops: nie???? (mówie o sobie)

Pozdrawiam
 
 

maverik
Wys³any: 2008-01-23, 01:02   
0
UP DOWN

Posty: 71
Grandi napisa³/a:
ten kask robi³e¶ foli±?
a Tygrysek jest boski :mrgreen:
(i co za farba jest w tej butelce obok po prawej? :D )


tez folia..
a farba?tj podpisana, niebieski brillant, tylko niestety wycofuja je z produkcji :neutral: trzeba bedzie poszukac nowych..

[ Dodano: 2008-01-23, 01:04 ]
danielpainter napisa³/a:
Bardzo fajnie, super to wysz³o :!:
Ja nie biore kasków do malowania, nie nawidze ich malowaæ, ale kazdy ma jakies u³omnosci :oops: nie???? (mówie o sobie)

Pozdrawiam


kaski sa cenzura, z racji maskowania i ogolnie przygotowania (otwory, grafiki do zdarcia) tak zeby nie ubrudzic srodka, wiec wiem o czym mowisz ;)
i tak btw, kazdy ma, ja po otwarciu strony goodeve'a musze isc do psychologa ;)
pozdr.
 

dawid
Wys³any: 2008-01-23, 17:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
klasa:)) ten kask ogromne postepy widze z kasku na kask jestes coraz leprzy
_________________
hmmm
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-27, 20:26   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
Spoko nie o to mi chodzi³o, bardzo dobrze ze ch³opak maluje, ze chce sie pokazac i nie chce ktytykowac jego prac ani sie z niego nasmiewac. Poprostu dziwi mnie ze nie robi³ fotek w jakims plenerze, ale oki, SORRY
 
 

dawid
Wys³any: 2008-01-27, 22:10   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Oj poszly ci lejce Danielu przeczytaj to co napisales o tym gosciu a co odpisales Acidowi
lepper to przy tobie pikollo :) )

Po drugie nie bede poruszal znowu tego tematu kto krytykuje

Po Trzecie gostek daje rade ten ostatni bak nawet mojej dziewczynie sie podoba

Pozdrawiam
_________________
hmmm
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-01-27, 22:33   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
no co ty przeciez ja tylko napisa³em zeby zwrocic uwage na fotki, nie chodzi³o mi o to ze zle maluje tylko o to ze widac ta jego "laliernie", ba³agan, to odrzuca klientów.
nie chcialem zeby wysz³o ze jego prace uwazam za antyreklame, tylko fotkiu tych prac, "plenery", zdiecia podczas pracy :!: :!: ale chyba zle sie wyrazi³em i zprowokowalem niepotrzebne sytuacje. Jeszcze raz sorry. Ja tam ch³opakowi zycze jak najlepiej tylko na boga niech fotki zrobi jak sie nalezy, przeciez to nic nie kosztuje, nie???

PS: cen u niego na stronce nie ma, ja tydzien temu wpad³em na jego aukcje na allegro i szok, jak tak dalej bedzie to nie bedzie za co bu³ek kupic :roll: ale skoro wszzystkim to pasi to bez komentarza, psujmy rynek :!: niech nikt nie zarabia :!: hej :lol:

david ty mnie do leppera porównujesz :roll: przeciez to cios ponizej pasa :oops:
 
 

Sylwia 
Wys³any: 2008-02-03, 17:30   
0
UP DOWN

Pomog³a: 1 raz
Posty: 83
danielpainter napisa³/a:
maverik,

Chetnie bym wpad³ ale jade z £odzi i bede tylko jeden dzien, w sobote rano tam sie pojawie a wieczorkiem musze juz byc w domu :mad:

Pozdrawiam

I jak Panowie wra¿enia po MOTOEXPO? Ja w³a¶nie zaczynam obrabiaæ zdjêcia.
 
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-02-03, 21:22   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
£aaaa... by³o na co popatrzec :wink:
Super, te moto, piekne..... a dziewczyny jeszcze piekniejsze :shock:
Bardzo fajna impreza :!:

Pozdrawiam
 
 

Sylwia 
Wys³any: 2008-02-04, 07:43   
0
UP DOWN

Pomog³a: 1 raz
Posty: 83
Na dziewczyny akurat nie patrzy³am :smile: , ale chodzi za mn± MAC TOOLS CLF VILLIAN od West Coast Choppers :roll:
 
 

sebsa
Wys³any: 2009-02-03, 10:47   
0
UP DOWN


Posty: 331
mam pytanie do daniela jakimi farbami malujesz na autach??
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania