Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
polares 
Wysłany: 2012-12-20, 14:09   Witam! polares - Początki zabawy
0
UP DOWN

Witam wszystkich!
Obserwowałem forum i widzę, że można tu znaleźć milion informacji i fachową poradę i pomoc :)
Maluję od miesiąca i po szeregach kopek, linii, daggerstoke i jak to mówię fisiołków zacząłem już malować konkretne "coś"
Mam jakiś chiński aerograf i sprężarkę malutką z butlą 3L i da się coś zmalować. Wcześniej miałem równie chiński pistolet (pożyczony) oraz sprężarkę (pożyczoną bez butli). Okazało się, że sprężarka nie dawała stałego ciśnienia, a aerograf zniszczony od środka na AMEN. Prawie się zniechęciłem, ale wcześniej pojechałem po poradę, nabyłem sprzęt i dopiero zobaczyłem, że jednak nie ja jestem jakoś "kwadratowy" ale sprzęt to podstawa! Więc maluję chińczykiem czekając na lepsze czasy i na pewno kupię coś "prawdziwego" .
Maluję farbami : czarna - idea stoffa(dostałem), białą - Createx Wicked Colors, czerwona - pen - tusz wodny...
Maluję na papierze do drukarki ;)

Mam 3 miliony pytań i ostrzegam : Będę pytał ! ;)

Dodam moje wszystkie najpierwsze wypociny. Można krytykować, chwalić, radzić, będę wdzięczny. I z czasem będę dodawał więcej, jak będą nowe powstawać.

Dla nerwusów : Jestem nowy w temacie - szanuję każdego pracę i doświadczenie, proszę uszanujcie moją chęć wiedzy, a nie złoście się na jej brak ;) Kiedyś dowiem się wszystkiego co potrzebuję i chętnie pomogę komuś "fresh" :D

Więc witam wszystkich jeszcze raz ! Pozdro

20121219_135249.jpg
4
Plik ściągnięto 75 raz(y) 820,57 KB

20121218_175417.jpg
3
Plik ściągnięto 65 raz(y) 809,23 KB

481676_523986504280893_17022300_n.jpg
Drugie
Plik ściągnięto 37 raz(y) 53,4 KB

531769_523986724280871_1914071884_n.jpg
Pierwsze
Plik ściągnięto 43 raz(y) 57,92 KB

polares 
Wysłany: 2012-12-20, 14:09   
0
UP DOWN

Widzę, że dodało obrazki w odwrotnej kolejności, ale to chyba każdy się domyśli :)

Andy 66 
Wysłany: 2012-12-20, 16:37   
0
UP DOWN

No to jak to są pierwsze Twoje prace, to super... im dalej Myszki Miki, tym lepiej ;)
Maluj ile się da, kup czemprędzej jakiegoś H&Sa, zbuduj sobie lodówkowca i ćwicz, ćwicz, ćwicz.
Ponoć talent to tylko 10% - reszta to ćwiczenia i ciężka praca

polares 
Wysłany: 2012-12-28, 00:31   
0
UP DOWN

Powoli kolor + brak ogarnięcia białej farby ... Zapycha mi niesamowicie aerograf! Ale już wiem , że jeśli włosy to najlepiej szybkimi ruchami, a ja za bardzo się spuszczałem nad kształtem kosmków. Jeśli coś się będzie działo, będę wrzucał dalej.

Chciałbym się wziąć za koszulki. Czy farba CREATEX Wicked Colours po "wprasowaniu" będzie w miarę trzymać się na materiale? Czy w ogóle nie nadaje się do tego? Jak robiłem test białą farbą na koszulce, to po wypraniu w pralce wyglądało prawie identycznie, ale w palcach kruszy się i odpada (oczywiście nie płatami, ale jednak).
Może możecie mi polecić jakąś farbę stricte do materiałów ?
Wiem, że eksperymentowanie jest wskazane, ale po to chyba jest to forum, żeby zapytać się Was, bardziej doświadczonych o radę :) na eksperymenty będzie jeszcze czas narazie całą kasę przeznaczam na organizację miejsca pracy ... wiadomo, na początku są wydatki.

Pozdrawiam !

20121223_174643.jpg
Plik ściągnięto 59 raz(y) 256,58 KB

LAKIEROWANKO Strona Główna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu