Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
PinkFloyd
Wysłany: 2013-02-03, 15:16   Malowanie aerografem za (prawie) free.

Witam,

Dwa lata temu zacząłem zabawę aerografem (farby akrylowe).
Teraz chciałbym spróbować stworzyć coś farbami createx wicked colors (farby samochodowe).
Chciałbym zacząć malowanie materiałów typu karoseria samochodowa / maska / kask / bak motocykla / błotnik, itp. (powierzchnie metalowe, plastikowe).
Jest pistolet do podkładu, pistolet do bazy / lakieru.
Potrzebuję tylko jakiegoś śmiałka których posiada jakiś element do pomalowania aerografem.
Współpraca wyglądała by tak, że najpierw pokazujesz mi grafikę, ja mówię czy jestem w stanie to wykonać (chciałbym aby nie była to jakaś bardzo skomplikowana grafika).
Później przysyłasz mi element, ja go maluję (podkład, aerograf, bezbarwny), wysyłam fotki, jeśli coś się nie spodoba poprawiam lub maluję od początku. Jeśli wszystko będzie ok, kładę lakier zabezpieczający i wysyłam.
Od razu mówię, że nie oddam spapranego elementu.
Jeśli chodzi o cenę wykonania, to będzie ona śmiesznie niska - chciałbym aby zwróciły mi się tylko farby - robię to w celach rozwojowych.
Chciałbym zrobić to uczciwie, tak aby "klient" nie był stratny, więc można jeszcze ugadać parę szczegółów jeśli o czymś ważnym zapomniałem.
Jeśli znajdzie się jakiś chętny, proszę o wiadomość na PW.

Pozdrawiam

juny 
Wysłany: 2013-02-03, 15:36   

Może kup np. jakis stary bak i poćwicz jak namalujesz wstaw fotki a napewno nie jednego zachęcisz.

gugun 
Wysłany: 2013-02-03, 16:34   

napisz skad jestes...chetnie bym sobie powspolpracowal z kims z okolicy...

PinkFloyd
Wysłany: 2013-02-03, 16:50   

juny:
Jeśli nie będzie chętnego, to zrobię tak jak piszesz - tzn kupię kawałek jakiejś "blachy" ze złomowca i pomaluję - od razu się lepiej poczuję - będę pewniejszy swoich możliwości - najgorszy jest ten początek :) .

gungun:
Jestem z okolic Gdańska.

juny 
Wysłany: 2013-02-03, 17:09   

Gugun--> Ty stary Moderator a nie wiesz ze pod ilościa postów jest takie coś jak Miejscowość, a dokładnie "Skąd" pochodzi autor postu :P :D

PinkFloyd--> sam na złomie wytargałem klapkę od wlewu paliwa od bmw e36 i będę się bawił aerografem ale tylko płomienie z krzywików :D
Potem może coś więcej :)

Pozdro :piwo:

PinkFloyd
Wysłany: 2013-02-03, 17:51   

Informację "Skąd:" uzupełniłem po poście Gugun'a. Także zwracam honor - moderator się nigdy nie myli :P
juny: klapkę już masz, teraz tylko wytargaj bmw i będzie komplet :D

juny 
Wysłany: 2013-02-03, 19:12   

Gugun--> Hehe sorki :D
PinkFloyd-->Jutro wytargam :D

Atrax
Wysłany: 2013-05-21, 22:54   

Hmm ja był bym zainteresowany takim układem jeśli dalej aktualne :D

Podaj jakieś namiary na siebie to się odezwę.

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Ogłoszenia » Rodzaj ogłoszenia » Zlecę / wykonam usługę

Odpowiedz do tematu