Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
artex.folwark 
Wysłany: 2013-03-06, 18:46   Najnowsze sugestie -dobre i złe na temat PALINALA
+1
UP DOWN
Q-SERVICE

Interesują mnie najświeższe wrażenia użytkowników mieszalników konwekcjonalnych
PALINALA co do jakosci i ceny ,bo przymierzam sie do przejścia na ten system :?:

Wojtek 
Wysłany: 2013-03-21, 17:26   
0
UP DOWN
nonstop color

Jak masz pojęcie o kolorach to zrobisz ,tam wszystko bez problemu

artex.folwark 
Wysłany: 2013-03-21, 18:41   
0
UP DOWN
Q-SERVICE

Wojtek napisał/a:
Jak masz pojęcie o kolorach to zrobisz ,tam wszystko bez problemu

Byłem u dystrybutora PRONET-COLOR z GDYNI na dwudniowym szkoleniu 18 i19 i muszę
napisać że nikt nie oferuje lepszych warunków i pomocy technicznej jak oni i maja inne
systemy i dodatki.

Wojtek 
Wysłany: 2013-03-21, 19:01   
0
UP DOWN
nonstop color

Miałem wiele systemów ,w tym i PALINALA ,ale sytuacja na rynku zmusiła mnie do przebranżowienia, na PALINALU pracowało się bardzo dobrze, czasem coś trzeba dobarwić, ale niema idealnego systemu,mieszałem kolory na stare łupy i na nówki salonówki, na amerykany i na motocykle ,gdzie nikt inny nie ma wzorników. Wiem jedno są takie kolory ,że możesz nie podchodzić do auta i w ciemno robić z określonego odcienia / np.lb7z/
Jak nie mogłem samemu to jeden telefon i miałem porozkładane wszystko na czynniki pierwsze.

artex.folwark 
Wysłany: 2013-03-21, 19:18   
0
UP DOWN
Q-SERVICE

Wojtek napisał/a:
Miałem wiele systemów ,w tym i PALINALA ,ale sytuacja na rynku zmusiła mnie do przebranżowienia, na PALINALU pracowało się bardzo dobrze, czasem coś trzeba dobarwić, ale niema idealnego systemu,mieszałem kolory na stare łupy i na nówki salonówki, na amerykany i na motocykle ,gdzie nikt inny nie ma wzorników. Wiem jedno są takie kolory ,że możesz nie podchodzić do auta i w ciemno robić z określonego odcienia / np.lb7z/
Jak nie mogłem samemu to jeden telefon i miałem porozkładane wszystko na czynniki pierwsze.

Pani Hania z PRONET COLOR jest mistrzynią w kolorystyce ,ale posiadacze systemów
mieszalnikowych to 99% daltoniści i sklepikarze -chcący łatwo zarobić.

berag1 
Wysłany: 2013-03-21, 19:43   
0
UP DOWN

Wojtek napisał/a:
na amerykany i na motocykle ,gdzie nikt inny nie ma wzorników.

Nexa Autocolor ma ;)

artex.folwark 
Wysłany: 2013-03-21, 19:46   
0
UP DOWN
Q-SERVICE

berag1 napisał/a:
Wojtek napisał/a:
na amerykany i na motocykle ,gdzie nikt inny nie ma wzorników.

Nexa Autocolor ma ;)

W motorkach PPG jest mocne bo mam od 12 lat i teraz wchodzę w PALINALA i inne jako uzupełnienie jako tańsza linia .

Wojtek 
Wysłany: 2013-03-22, 09:07   
0
UP DOWN
nonstop color

Miałem kiedyś PPG, ale nie sprawdził się dysrtybutor i cena na nasz rejon trochę nie bardzo ,lata2001-2002, teraz nie wiem, co do NEXY, jest u mnie w mieście, a i tak robią wszystko na SPECTRALU i na MAXIE, a motocykli robiłem dość dużo nawet dla klientów NEXY.

[ Dodano: 2013-03-22, 09:09 ]
ten 1 procent nie daltonistów zostawiłeś dla mnie???:)

lakierok
Wysłany: 2013-03-22, 11:01   
0
UP DOWN

Wojtek napisał/a:
Miałem kiedyś PPG, ale nie sprawdził się dysrtybutor i cena na nasz rejon trochę nie bardzo ,lata2001-2002, teraz nie wiem, co do NEXY, jest u mnie w mieście, a i tak robią wszystko na SPECTRALU i na MAXIE, a motocykli robiłem dość dużo nawet dla klientów NEXY.

Jakie masz wzorniki kolorów w Max Mayer ?

artex.folwark 
Wysłany: 2013-03-22, 11:40   
0
UP DOWN
Q-SERVICE

Wojtek napisał/a:

Z tymi daltonistami to żartowałem i chyba nikogo nie uraziłem.
PPG jest z tym dobre bo ponad 80% kolorów pasuje na kreske i mam dużo klientów
chcących zapłacić ponad 30 zł. za setkę i mieć pewność że pasuje.

Wojtek 
Wysłany: 2013-03-22, 17:29   
0
UP DOWN
nonstop color

Robiłem GLASURIT, SIKKENS, MIPA,PPG DEBEER , DUPONT/ zajefajna kolorystyka i system 500, 600 ,IMRON, CROMAX/,był LECHLER, SALCOMIX, PALINAL ,tak więc mam pewien przegląd "FARBEK" na rynku,nie piszę o cudach typu PRO SPRAY, bo to wynalzki, ale na produktach z PRONETU , pracowałem 5 lat i wiem jedno,że można lakierować na "kreskę" o ile ktoś ma taką ochotę. Mam tu kilometr od mojego domu lakiernika , któremu wszystko robiłem na " ostro" , bo miał taki kaprys ,a że był dobrym klientem to trzeba było się nieraz spocić, ale lakierował auto w srebrze dookoła , tyle że z jednej strony drzwi przód i tylny błotnik / furka kombi/ tylny zderzak, z drugiej strony też tak coś na wyrywki i uparł się na lakierowanie na ostro - możecie nie wierzyć - on opowiadał to w GDYNI bo też był tam ze mną na szkoleniu, wyszło bez śladu.
Moja wizja nowej mieszalni ,która myślę już niebawem GALSURIT I PALINAL, co więcej trzeba.?? :spoko:

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu