Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
sjr
Wys³any: 2013-03-14, 21:59   [zlece] Reperaturki Astra Coupe

Posty: 0
Witam,
Szukam fachowca z prawdziwego zdarzenia, który podj±³by siê wspawania reperaturek do Astry Bertone rok 2000.
Okolice wlewu paliwa od wewn±trz mo¿na rwaæ jak papier, druga strona i wiele mniej skorodowana.
Z zewnatrz rdza widoczna tylko w jednym miejscu:

poza tym zadnych oznak.
Dodatkowo z drugiej strony przy okazji robienia reperaturki trzeba by usunac z b³otnika fale dunaju pozostale po poprzednich nieudanych naprawach.

Oprocz reperaturej dochodzi jeszcze oczyszczenie i pomalowania pasa tylnego oraz listew bocznych które dostarcze razem z samochodem.

I teraz w sumie najwa¿niejsze. Oczekujê gwarancji na wykonan± us³ugê na pi¶mie. ¯eby nei okaza³o siê, ¿e po wydaniu worka piêniedzy po dwóch latach samochód znow bêdzie trzeba malowaæ... bo niestety mam przykre do¶wiadczenia w³asnie z tak wykonan± us³ug±, ¿e nie mine³y dwa lata a juz trzeba poprawiaæ bo lakiej sie ³uszczy...

Region: ³ódzkie, mazowieckie, wielkopolskie lub inne, jezeli bêdzie dobry fachowiec to dojadê wszêdzie byle nie za gramnice kraju :)

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
 

gugun 
Wys³any: 2013-03-14, 23:02   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
no i to sie nazywa konkretny gosc :spoko: ciekawe tylko czy zdaje sobie sprawe ze to bedzie tyle kosztowac co 1/3 wartosci samochodu :?: ;)
 
 

sjr
Wys³any: 2013-03-15, 08:41   

Posty: 0
zalezy o jakiej wartosci mowimy. jezeli wg. allegro.pl to zdaje sobie sprawe ze takie auto mozna kupic za 7 000 PLN a nawet mniej. Dla mnie ten samochód jest o wiele wiecej warty.
pzdr.
 

gugun 
Wys³any: 2013-03-15, 22:31   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
no to wystraszyles wszystkich ;) no panowie...klient placi a wy co? fakt ze wymaga,ale to chyba nic nowego co? powinniscie sie bic o tak± robote...bierze sie na garaz,zamawia w serwisie co potrzeba,dobrze robi,konserwuje,wystawia rachunek na kilka tysi i daje gwarancje...nic nowego,robota jak kazda inna tyle ze bez "paplaniny" i chinskich zamiennikow...auto nie stare wszystko dostepne od reki praktycznie,moge zagwarantowac
 
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-03-15, 23:13   


Posty: 1975
haha gugun --> ale tu ggwarancje trzeba dac :D hehe

I tak pewnie milion osob pisalo na priv :D
 

gugun 
Wys³any: 2013-03-16, 01:19   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
YAMAHER napisa³/a:
I tak pewnie milion osob pisalo na priv
nie s±dze bo...
YAMAHER napisa³/a:
tu ggwarancje trzeba dac

^^ ^^ ^^
a nawet jakby to ciekawe kto sie wpier...oli i bedzie chcial dobrze a mu nie pyknie ^^ ^^ ^^
dla mnie prosta sprawa jesli ma byc dobrze i ma byc gwarancja...
poszycie blotnika nowe skoro faluje
drugie tak samo zeby nie bawic sie w reperaturki cynowania i inne zeby bylo wieczne.
jakies nadkole wewnetrzne..
cieniowania i wyjdzie z 4-5k i przezyje cala reszte ...
jeslima byc ok to nie ma sie co pier.. ;)
 
 

sjr
Wys³any: 2013-03-17, 00:10   

Posty: 0
Oczywiscie rozwazalem wspawanie "æwiartek" ¿eby siê nie bawiæ w spawanie itp. jedna cwiartka wychodzi 250 pln wycieta z anglika z 2004r w dobym stanie. Z czêsciami akurat jest nie problem. Ale decyzje zostawiam fachowcowi. Mi zale¿y zeby by³o dobrze a nie do poprawiania po kolejnej zimie, bo niestety tak jak pisalem to auto by³o robione max 2 lata temu i zaczyna ³uszczyæ sie lakier. Dlatego tym razem m.in. potrzebuje na to papier.

W tym momencie mam tylko 1 lakiernika który z czystym sumieniem zaproponowa³ mi 1000 PLN za zrobienie strony na gotowo i daje na to papier. Dodatkowo jak zaproponowa³em wstawienie æwiartek zeby sie nie bawiæ w spawanie powiedzia³, ¿e nie chce bo w tych samochodach zawsze gnija te nadkola (wada konstrukcji) i woli zrobic po swojemu, zeby siê nie okazalo ze we wspawane cwiartki wejdzie korozja.
pzdr.

btw. oryginalne poszycie blotnika z tego co sie orientowalem dostepne tylko w ASO i to tez moze byc z nimi problem. Cena za sztuke bez rabatow 1800pln netto
  
 

gugun 
Wys³any: 2013-03-17, 00:20   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
nie cwiartki tylko poszycia:) wade konstrukcyjna toten ktos ma w glowie chyba...ople maja to do siebie ze gnij± ale glownie dlatego ze sa zle zabezpieczone antykorozyjnie ;) mam nadzieje ze nie urazilem nikogo z kolegow,ale reperaturki to jedno wielkie gofno...chyba ze mowimy o normalnych czesciach z magazynow opla bo chinszczyzna to...
 
 

sjr
Wys³any: 2013-03-17, 00:26   

Posty: 0
Z forum nikt sie nie zglosi³, chyba wymagany papierek na robocizne wystraszy³.
Co do gnicia to widzialem troche tych Astr Coupe i tylko te ktore ktos poprawia³ po fabryce gni³y. Ta miala lekki dzwon tylem i wlasnie w tych miejscach wy³azi ruda...
a co do poszyc to jak wyzej jedna sztuka w ASO 1800 pln netto. Reperaturki nawet nie wiem czy sa dostepne do tego modelu...
 

gugun 
Wys³any: 2013-03-17, 00:32   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
no to cena przera¿a troche,ale warto poszukac czegos z uzywki w oryginale i dobrze to zabezpieczyc przed wstawieniem,i po lakierowaniu i nie bawic sie w chinszczyzne ..na pocieszenie powiem ci ze blotnik przedni do bmw e21 kosztuje prawie tyle samo gdzie jest kilka razy mniejszy ;)
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2013-03-17, 11:00   


Posty: 861
sjr napisa³/a:
Reperaturki nawet nie wiem czy sa dostepne do tego modelu...

A jak sobie to Kolega wyobra¿a³ ¿e kto¶ to dorobi lub zrobi z 10 blaszek jestem ciekaw ?
_________________

 

YAMAHER
Wys³any: 2013-03-17, 16:10   


Posty: 1975
gugun --> u mnie do samuraika 1 malutkie nadkole taka jak by poszerzenie co ma 10 cm szerokosci max kosztuje kolo 800 :D

hommer --> no jakis picasso moze strzeli mozaike haha :D
 

sjr
Wys³any: 2013-03-17, 17:18   

Posty: 0
Homer S. napisa³/a:
sjr napisa³/a:
Reperaturki nawet nie wiem czy sa dostepne do tego modelu...

A jak sobie to Kolega wyobra¿a³ ¿e kto¶ to dorobi lub zrobi z 10 blaszek jestem ciekaw ?

Wspawa przerobione z wersji HB lub Sedan?
 

Baton 
Wys³any: 2013-03-17, 17:57   

Posty: 61
Sk±d: Pszczyna
Oj, kolego sjr jak chcesz mieæ gwarancjê na pi¶mie to nie ma dziadowania ;]
 
 

sjr
Wys³any: 2013-03-17, 22:12   

Posty: 0
Kolego nie ja tu jestem fachowcem, po jego stronie jest dobór narzêdzi oraz czê¶ci. Napisa³em ze nie wiem czy s± reperaturki do tego modelu bo nie siedzê w tej bran¿y. Ja tylko p³acê i wymagam.
Temat w sumie do zamkniêcia.
Dziêki za zainteresowanie.
pozdrawiam
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Zlecê / wykonam us³ugê

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group