Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Piotr_K
Wysłany: 2013-03-17, 18:53   zlece lakierowanie/Kutno i okolice

Witam Kolegów
mam do naprawy środkową część maski w skodzie felicji, oraz jedne drzwi. Zależy mi na zlikwidowaniu przytarcia maski, ale bez lakierowania całego elementu (chyba że nie będzie innej możliwości). Kolor srebrny metalik. Jeśli chodzi o drzwi to byłoby to lakierowanie od listwy do okna (górna część drzwi).
Lakiernicy z okolic miasta Kutna, Łodzi, Płocka i chętni mi pomóc proszę o info na adres doktorant@wp.pl. Jeśli istnieje możliwość zaprawki maski w krótkim czasie w dniach w okolicach świąt (od czwartku 28.03 do świąt) to mogą być okolice Trójmiasta, bo tam będę przebywał, ale to raczej chyba nierealne, no chyba, że taką małą naprawę można zrobić w miarę szybko (polerowanie, lakier bezbarwny).
Pozdrawiam i czekam na Was fachowcy bo zależy mi na profesjonalnej naprawie a nie chcę ryzykować oddając w niepowołane ręce :) mojego super autka.
Pozdrawiam
Piotr

YAMAHER
Wysłany: 2013-03-17, 23:08   

Proponuje wstawic fotki uszkodzonych elementów.:)

Piotr_K
Wysłany: 2013-03-19, 21:19   

Witam nie wiem czy fotki przejdą :)
Sprawa maski to wygląda tak, że w jasnym świetle (dziennym) plama jest ciemna zaś w ciemniejszym otoczeniu jasna.
Wygląda jak przytarcie/starcie bezbarwnego.
Załączam foto.

IMG_0085.JPG
Plik ściągnięto 44 raz(y) 321,92 KB

IMG_0084.JPG
Plik ściągnięto 30 raz(y) 327,48 KB

IMG_0083_zaznacz.JPG
Please help me :(
Polećcie mi kogoś kto może to naprawić (i nie tylko to) żebym nie żałował :(. Mam do auta ogromny sentyment. Kolor srebrny metalik 1B1B.
Plik ściągnięto 42 raz(y) 311,42 KB

Piotr_K
Wysłany: 2013-03-26, 16:55   

Witam
czy to jest naprawdę takie trudne zadanie, że nie ma chętnych :(

rogal-master1
Wysłany: 2013-03-27, 08:42   

Kolego przyjedz do mnie okolice rzeszowa... z przyjemnoscia ci to zrobie

Piotr_K
Wysłany: 2013-03-28, 06:33   

Witam
no tak racja ale Rzeszów to daleko troche :(. Czy nie ma na forum chętnych z woj. łódzkiego? :( Prawdę mówiąc napisałem zapytanie na tym forum, bo tutaj piszą fachowcy.
Pozdrawiam
Piotr

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Ogłoszenia » Rodzaj ogłoszenia » Zlecę / wykonam usługę

Odpowiedz do tematu