Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
grzechoo2008 
Wysłany: 2013-03-19, 10:01   "ZŁOTE MYŚLI" -czyli najlepsze teksty użytkowników
+1
UP DOWN

Witam!
Zachęcam do umieszczania w tym temacie najciekawszych (najzabawniejszych) głębokich wynurzeń i przemyśleń użytkowników tego forum.
Życzę miłej zabawy ;) ^^

Jako pierwszy tekst Projektera który puki co jest dla mnie nr 1.
"@Pumper podrapał się po du pie gdzie miał mózg"

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-03-19, 13:14   
0
UP DOWN

grzechoo2008 napisał/a:
podrapał się po du pie gdzie miał mózg

Ten tekst to jest hit miesiąca u mnie w pracy ;) :spoko: :spoko: :spoko:
Teraz jak ktoś "coś odwali" to mówi się mu żeby -"nie drapał się po głowie tylko po dup..ie bo tam ma mózg..." ^^ :rotfl: :rotfl: :rotfl:

gugun 
Wysłany: 2013-03-19, 13:57   
0
UP DOWN

:spoko: to ja od siebie dodam na świezo wczorajszy text :

pyt: kzyho3 "Cześć chcę pomalować plastiki w motocyklu sprayem, rok temu malowałem bazą ale wyszedł baran. Zdarłem klar i zmatowiłem bazę (niedostałem się do podkładu), znajomy lakiernik powiedział że mogę na to nałożyć akryl w sprayu bez podkładu, dobrze mówi?"

odp: hamir "kzyho3 napisał/a:
malowałem bazą ale wyszedł baran
skąd z Podhala ten baran był?
I skąd wyszedł?bo niekumam "

hamir 
Wysłany: 2013-03-19, 18:02   
0
UP DOWN

gugun, po pierwszym dniu ide z PROJEKTEREM łeb w łeb 1:1 :spoko:

PROJEKTER
Wysłany: 2013-03-19, 22:05   
0
UP DOWN

Cytat:
To wiesz co koleś ... kup se SICO. Zajebista machina. Nastawiasz program 3, a tam masz lakierowanie po rysach jakie zrobiła żona. 3/A na parkingu. 3/B przy wjeździe do garażu. Nastawiasz i za godzinę nie ma śladu.

PROJEKTER
Wysłany: 2013-03-19, 22:12   
0
UP DOWN

Technika Foliowa - czy ktoś ma z tym jakieś doświadczenie ?

Cytat:
Ty musieć mówić do nas inna język ! Musieć umić nazwa na te technozoologie. Ty musi umieć nazwać i umić pytadź. Wtedy My biali, heteroseksualni homo sapiens, objaśniać tobie dymem i migowym machaniem pazurami i zdaniami jednoczłonowymi... co to być, czym nakładać i where wydać bilety NBP żeby to mić razem z kurierem w swoim wigwamie. Moja nie migać ku nami, słowami z reklam bo my być fizole i ni prącie nie rozumieć twoje posta.

juny 
Wysłany: 2013-03-19, 23:07   
0
UP DOWN

Cytat:

Cytat:
Ty musieć mówić do nas inna język ! Musieć umić nazwa na te technozoologie. Ty musi umieć nazwać i umić pytadź. Wtedy My biali, heteroseksualni homo sapiens, objaśniać tobie dymem i migowym machaniem pazurami i zdaniami jednoczłonowymi... co to być, czym nakładać i where wydać bilety NBP żeby to mić razem z kurierem w swoim wigwamie. Moja nie migać ku nami, słowami z reklam bo my być fizole i ni prącie nie rozumieć twoje posta.

^^
W końcu mógł się wyżyć hahaha

grzechoo2008 
Wysłany: 2013-03-20, 09:29   
+1
UP DOWN

Trzeba na forum zaprosić Piotrka Żyłę i wtedy będzie co cytować ^^ :rotfl:

PROJEKTER
Wysłany: 2013-03-20, 11:09   
0
UP DOWN

juny napisał/a:
^^ W końcu mógł się wyżyć hahaha

PROJEKTER napisał/a:
Może ostra formuła wypowiedzi na forum nie bardzo ci się podoba ? ... Gdy jednak pobędziesz tu dłużej i poczytasz durne posty, zabawne teorie, przebojowe koncepcje techniczne i zobaczysz sam jak nasrane mają w głowach niektóre uparte, zadufane i bezczelne "Cielęta", pier dzące pos ranymi pomysłami ... to szybko dołączysz do tych którzy jednym postem gaszą i kwitują takie durnoty.

PROJEKTER
Wysłany: 2013-03-20, 11:25   
0
UP DOWN

Z tematu - DOBRZE ZROBIONA POLERKA KLARU

Cytat:
10 zasad ... jak zrobić z siebie nieomylny autorytet na internetowym forum :

1. Musisz mieć gigantyczną wiedzę teoretyczną bo forum to litery układające się w zdania a nie prezentacja 3D lub spotkanie techniczne ....

2. Musisz być praktykiem bo nawet doskonały teoretyk zapętli się w miejscu zderzenia się praktyki z teorią gdzie często teoria dostaje w dupsko i nie wytrzymuje takiej kolizji.

3. Musisz mieć zaplecze informacyjne do potwierdzania, lub sprawdzania kontrowersyjnych danych, informacji czy teorii ... tak szerokie zaplecze na ile szeroko chcesz operować na forum ....

4. Nigdy nie możesz napisać żadnej bzdury, nawet przez pomyłkę, bo stracisz autorytet w jeden dzień ...

5. Nigdy nie wchodź do tematów na których się nie znasz, lub nie masz pewności podawanych przez siebie informacji tylko z praktyki w garażu wydaje ci się że tak jest bo "widzisz" ... a to bardzo mylne wrażenie ...

6. Potrzebna jest odwaga do obrony publicznie własnych racji gdy masz 100% pewności i dowody na swoje racje i to nawet jak naskoczy na Ciebie 10 czy 50 osób.

7. Musisz mieć jakiś cel / misję / silnik napędowy / do pisania postów i dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Musisz wiedzieć o co ci chodzi w tych twoich postach, do czego dążysz.

8. Pisz posty przejrzyście konkretnie i staraj się zamknąć temat w jednej wypowiedzi nawet jak to będzie 500 zdań bo na forum temat przechodzi w wątki i nie będziesz miał szansy nakreślić pełnego stanowiska ...

9. Do pełni sukcesu potrzeba tylko jeszcze trochę szczęścia, żeby forum omijali ci co też przestrzegają konsekwentnie identycznych zasad i mają podobny do Ciebie zasób wiedzy i doświadczenia.

10. Najważniejsza jednak sprawa żeby zostać "guru" .... Na forum konieczny jest co jakiś czas ... DUREŃ ... bez formowego Durnia z głupią teorią, kontr opinią do twojego stanowiska, nie masz szans dowieść że jesteś specjalistą i że się znasz na tym co robisz....

No ... karol2010 W zasadzie jak widzisz, to nie jest wcale takie niemożliwe zostać "wszystko wiedzącym" na internetowym forum . Wystarczy tylko pamiętać na czym się znasz, a na czym się nie znasz, bo faktycznie nie ma takich co wiedzą wszytko ;) .

PROJEKTER
Wysłany: 2013-03-20, 13:05   
0
UP DOWN

Cytat:
... Durne koncepcje zawsze warte są awantury ...

z tematu : Amatorski Warsztat

Cytat:
Hu, hu, ha, hu hu ha ... nasza zima zła. Tu poszczypie tam posypie i już w norze, koniec z myciem. Koniec z myciem i natryskiem trzeba przetrwać z pustym pyskiem. Był czas żeby myśleć, był czas by planować, teraz tylko - pożałować.

Zimą "Koza" buchnie żarem w norach skończy, się pożarem. Gdzieś coś je bnie, gdzieś się spali, za rok komuś znów odwali .... i tak w kółko rok po roku mądry pisze gdzieś na boku ... Co Ty Durniu odpie rdalasz ? Pomyśl raz o porach roku, kup na raty ogrzewanie zamiast gównem palić w norze ... Dureń warknie "Spadaj Chamie". Jak napalę przed śniadaniem to w południe przy słoikach, kładę lakier swoim SICO . Efekt super, ciepło w dupę, na cholerę kasy kupę, pchać mi w profii ogrzewanie ? Nie pie prz mi tu Projekterek, że mi spłonie mój skuterek, weki mamy i ziemniaki, robię tak od wielu latek i pomaga mi w tym Wacek. Jakoś żyję i ta nora !!! Czego piszesz na tych forach, że się spali jak wciąż stoi że się w końcu roz pier doli ... Palę - ciepło, więc maluję, pyłu w ch...j, no i dupa stoi dalej desek kupa.

Ej koleżko ... gównozjadzie ... to wprost z biedy są durnoty, bezpieczeństwa olewanie, zasad wszelkich obsry wanie. Mądrowanie się po kątach, negowanie praw natury ... choć samemu się matury zrobić jednak nie udało.

Jak przestrzegać i tłumaczyć kiedy dureń prawd zobaczyć wcale nie chce, nie potrafi, ma swój pomysł i teorie choć wiadomo skończy marnie, słychać o tym nie jest fajnie. Znacznie lepiej jest "Kozaczyć" niż spokojnie coś policzyć, zaplanować, narysować, zdobyć kasę i wykonać. Kłopot w pełni zniwelować, raz na zawsze go pokonać. Wiem to trudne .... Czy potrzebne ? Niech w tej kwestii już ludowa mądrość zabrzmi :

Nosił Wilk razy kilka .... ponieśli i cwanego Wilka !

( z tematu : Dogrzewanie garażu )

Cytat:
Amatorskie myślenie koncentruje się na cenie narzędzia. Profesjonalne myślenie na kosztach pracy tym narzędziem.

( z tematu :mini test Air Gunsa )

PROJEKTER napisał/a:
kret napisał/a:

... z tego co czytałem to trzeba musze malować na kilka warstw i jak jedna lekko podeschnie dawac druga..i modlić się żeby nie spływało:)

To masz tu jeszcze rzetelną, radę żebyś przynajmniej wiedział do kogo się modlić !

Patroni malarzy :

Jan z Damaszku (1 maja)
Jan z Fiesole (Fra Angelico - 18 marca)
Katarzyna z Bolonii (9 marca)
Łukasz (18 października)
Marek (25 kwietnia)

Wychodzi na to, że musisz trochę zaczekać, najbliższy termin cudów przypada na październik ... nie wiem jak wolisz ? ... ale może lepiej zastosować jakieś świeckie podejście i nauczyć się trochę lakierować ... np. potrenować na drzwiach od stodoły !

PROJEKTER napisał/a:
teat napisał/a:

Ja mam bronze 1.3 RP. Przy 10% rozpuchy na akrylu robi lustro

a w pozostałej części garażu .... kolorowy mat

swietlik91 napisał/a:

Koledzy, chcialbym kupic ten pistolet pistolet Sico Bronz tylko powiedzcie dlaczego taka dysza a nie inna, jaka jest szerokosc miotly? Pozdrawiam:)

Bo innych dyszów nie ma ... wyszły. Proszę przyjść jutro może cóś przywiozą z nową dostawą ryżu, a "Miotła" ma szerokość ok 20 cm ... w zasadzie to bardziej średnica bo Jasiek układa patyczki jeden na drugim i ściska drutym... jak wypadnie ... to 20 centymetrów jezd.

@swietlik91 jak malujesz to maczasz w farbie i walisz miotłą o kija, czy tylko machasz jak ksiądz ? ... Ja wale o kija. Tylko mora wychodzi jebutna i dużo potem jest szmyrglowania tym płótnem ścirnym.

grzechoo2008 
Wysłany: 2013-03-20, 21:23   
+1
UP DOWN

hematol napisał:
Srzedam klamkę,kaliber 1.3,mało strzelany był...i to z bliska...
..albo Srico sprzedam,duże pole rażenia... :D

YAMAHER
Wysłany: 2013-03-20, 23:54   
0
UP DOWN

^^ ^^ ^^ ^^

grzechoo2008 
Wysłany: 2013-03-23, 07:53   
0
UP DOWN

hamir napisał:

...a tak serio to w tej cenie to niema 'pistoletów lakierniczych'.Zgodnie z art.1278,ustep 12WC,Miedzynarodowego Kodeksu Uzytkowania Urzadzen Lakierniczych,ktory mowi;aparaty natryskowe wyprodukowane w Chinskiej Republice Ludowej nie maja statusu "pistoletów lakierniczych" tylko "rozpylaczy" Ale to oczywiste,mysle ze koledzy po fachu jasniej Ci to sprecyzuja...
:spoko: :spoko: :spoko:

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-03-29, 09:43   
0
UP DOWN

Kolejny tekst kolegi Projektera który mi się spodobał ;) :D
-"jeden gównozjad robi laskę drugiemu gównozjadowi i razem zachwycają się swoimi prąciami w dupie"-

hamir 
Wysłany: 2013-03-29, 11:53   
0
UP DOWN

Robertlodz09 napisał/a:
robi laskę drugiemu gównozjadowi
Robertlodz09 napisał/a:
zachwycają się swoimi prąciami w dupie
ha.ha to kto kogo gdzie ma ^^ Bo juz sam sie pogubiłem :shock:

PROJEKTER
Wysłany: 2013-03-29, 13:32   
0
UP DOWN

Przecież to ... orgia ! ^^

juny 
Wysłany: 2013-03-29, 14:16   
-1
UP DOWN

Pedał jest w sądzie, sędzia się go pyta.
- Dlaczego zgwałcił pan ta zakonnice?
A homoseksualista na to.
- A to nie był Zorro?!

Dementor
Wysłany: 2013-04-02, 10:35   
0
UP DOWN

trzeźwy inaczej napisał/a:

Opinie zaczynające się stwierdzeniem:
-zostałem wychowany na R-M,
-mój dziadek miał warsztat,
-dwie ulice dalej mieszka lakiernik,
-malowałem kiedyś rower,
-zajmuje stanowisko wyższe niż przedstawiciel handlowy,
-wąchałem kiedyś rozcieńczalnik,
dlatego się znam...

czy nie jest tak z tym naszym lakiernictwem? :mrgreen:

hamir 
Wysłany: 2013-04-07, 09:37   
+2
UP DOWN

nort7 napisał "Gość mi wcisnął starą a ja nie poszedłem zwrócić bo nie wiedziałem dlaczego tak się dzieje." :spoko:

Dementor
Wysłany: 2013-04-11, 13:47   
0
UP DOWN

Nie ma bata, to wejdzie do kanonów tekstów o współczesnym lakiernictwie :D

PROJEKTER napisał/a:
Kim jest obesrany gównozjad ? ... To taki nieudacznik życiowy któremu się uroiło we łbie że mając jakąś cuchnącą norę zrobi sobie biznes ... Cały ten biznes oprze o kapitał ze świnki i datki od rodziców. Gównozjad wszystko "se" robi sam. Wentylacje w norze, sprężarkę, rumuński pistolet, filtry powietrza, ogrzewania z "Rumcajasa" ( do dziś nie wiem co to w zasadzie jest ale pewnie jakiś piec na węgiel ). Gdy pożeracz kału nie może czegoś zbudować "se" sam to z bólem szuka na allegro z filtrem "pokaż sprzęt do 100 zł ". Przy czym tak okrutnie cierpi i wije się przy rozwiązaniu tego ważnego problemu, że angażuje do tego wielu innych gównozjadów na forum i wtedy mamy "sobór gównozjadów" rozwiązujący problem Jaki pistolet do 100 zł . Gdy gównozjad już nie robi zacieków to zaczyna świadczyć usługi dla ludności. Tandeta i syf jaki ma wkoło pozwala mu na osiągnięcie zawrotnych stawek 100 zł za element, a jak trafi frajera z raz, czy dwa razy to nawet 150 zł . Gównozjad przez cały ten czas ciska się na forum że nie jest żaden gównozjad tylko początkujący dorabiający amator. Szuka w koło usprawiedliwień i poparcia swojego głupiego postępowania. Pisze cenzura że żre kał w stodole z dziurami w dachu dlatego że mieszka na wsi, a nie w mieście ... że ASO pier doli robotę to on tym bardziej może, że koledzy szczają w gacie jak widzą jego "wyroby" ... a klientów z 20-sto letnim złomem na czterech kołach mu nie brakuje. Coś tam gównozjad jeszcze piszczy, że musi tak zarabiać na rodzinę i życie ... jakby na świecie nie było innych zawodów znacznie łatwiejszych i lepiej płatnych. Gdy gównozjad osiąga już apogeum swoje głupoty to rejestruje działalność gospodarczą i od tego dnia myśli że nagle ma lakiernię i warsztat, a to nadal nielegalna obesrana nora o czym gównozjad nie wie bo nic w tej branży go nie interesuje szczegółowo tylko wszytko powierzchownie ... Gdy już gównozjad tak podziała sobie z kilka lat w tym chlewie i życie go nie skopie, albo po postach kolegi PROJEKTERa nie jeb nie się w łeb tym gównianym Chińskim pistoletem i nie pomyśli ... CO JA KU..WA ODWALAM ? :shock: ... to taki gównozjad hardzieje i na forum pisze bzdury.

Mądrzy ludzie zwracając mu uwagę ... Koleś konfabulujesz, kłamiesz, mijasz się z faktami, jesteś nierzetelny w przekazywanych informacja ... przyhamuj bo się ośmieszasz ... ale gównozjad jedzie cenzura z tzw. Własnego bogatego doświadczenia zawodowego. Cztery lata wystarcza żeby gównozjad z obesranej nory zapomniał że z zawodu jest X, a z lakiernictwem łączy go króciutka przygoda. Epizod. Czasami coś tam bąknie że leje na dane z katalogów, czy informacje z książek bo książki to syf i on rzucał nimi w szkołę ( taki gównozjadowy żart na durnym poziomie ) ... Gdy zapomni kim jest durny matoł z zawodu, albo że nie ma żadnego zawodu to ... struga specjalistę na forum przez swój archaiczny komputer ( gównozjad ma wszytko w koło gówniane i tanie i z oszczędności sra do szafy bo nie ma w domu WC ).

Efekt wypocin gównozjada na forum jest taki że ... zostaje Forumowym Durniem ... Durniem miesiąca, albo Durniem Roku zależnie od ilości wypisywanych durnot. ... czasami gdy zwykły durny gównozjad jest mega bezczelny może nawet zostać Królem Gównozjadów ... Wzorcem do wskazywania w normalnych kręgach lakiernictwa jak przebiega kariera gównozjada ... oczywiście z przewidywalnym końcem.

glover
Wysłany: 2013-04-12, 10:39   
0
UP DOWN

To jest dobre :spoko:

Bombel napisał/a:
PROJEKTER napisał/a:
Powolny postęp był i rozwój przez doświadczenie ... aż wreszcie nastąpiła rewolucji

Fajnie powiedziane ;) Ci którzy szli na czele tej rewolucji niewątpliwie zyskali i z małych rzemieśliniczych warsztatów powstały prawdziwe lakiernie, a ci co zostali na barykadach ugrzęźli w gównie na wiele lat. Teraz ci co byli na pierwszym froncie wykrwawiają się i walczą o przetrwanie a ci co zostali, okopali się i co prawda gówno zalewa ich jeszcze bardziej ale jest nadzieja że przeżyją. Smród po tej rewolucji będzie unosił sie jeszcze długo aż dopiero prawnuki zmyją z siebie resztki łajna. sorki ale fajną trawke kolega podrzucił ^^

YAMAHER
Wysłany: 2013-05-12, 21:44   
0
UP DOWN

gugun napisał/a:
okoń napisał/a:
Lepiej się rozejżyj za dobrym lakiernikiem. Jedziesz pacjentem do lakiernika i się pytasz o koszt usługi (przyblizony) pytasz na jakich materiałach robi itp itd. a po chwili się pytasz czy możesz zobaczyć warsztat w którym ma być robiony a tam patrzysz czy ma kabine jakiego sprzętu używa czy ma pożądek na stanowisku pracy itp itd. Po takim czymś możesz stwierdzić czy ten lakiernik to lakiernik czy po prostu paprusrobiący na handel. Również możesz mu zaproponować np wycena na twoich materiałach np jednego systemu który sobie wybierzesz jeśli lakiernik ok to się podejmie tego wyzwania a jeśli dupa to Cię gdzieś odeśle. Zresztą niech wypowiedzą się lakiernicy co robią na co dzień i mają do czynienia z klientami :tak: bo ze mnie żaden lakiernik :cool:
sorrrry kolego ale palnij sie w glowe....co ty wgl za cuda na kiju opowiadasz? gosciu,z calym szacunkiem dla niego ma auto warte mniej jak lakierowanie a ty mu karzesz jeszcze sprawdzac stanowisko pracy i wywiad srodowiskowy zrobic jakby mial mesia za 200k ^^ ^^ ^^ ^^ a co do materialow to robert ma racje...no ale tez są wyjątki ze klient zazyczy se lakier za 500-1000l to wtedy mu sie maluje czym chce,ale nie ku... passata b4 ^^ ^^ ^^

gugun --> powiniens zrobic jescze gwiazdki za jajcarstwo ^^ :spoko:

grzechoo2008 
Wysłany: 2013-05-13, 22:08   
+1
UP DOWN

Trzy teksty z dnia dzisiejszego ^^ ^^ ^^ :

rogal-master1 napisał/a:
Tak może być sico 1.4RP, Hdmi, usb, HD,

936 napisał/a:
Pończocha na zdjęciu to samonośna czy z klinem ? Może Perfekcyjnej Pani Domu ?

936 napisał/a:
.. nylonowa perwersja

rogal-master1
Wysłany: 2013-05-14, 07:45   
0
UP DOWN

:rotfl:

Siekiera
Wysłany: 2013-05-14, 09:06   
0
UP DOWN

grzechoo2008 napisał/a:
Trzy teksty z dnia dzisiejszego ^^ ^^ ^^ :

EXTRA :spoko:

Dementor
Wysłany: 2013-06-02, 19:51   
0
UP DOWN

:piwo: dla @trzeźwego inaczej za list do @Polykara
Cytat z wątku o Polykarze.

POLYKAR.PL napisał/a:
" Panie Sikora.
Oczywiście szanuje Pana zdanie aczkolwiek się z nim nie zgadzam. Sądzę, że jest to wystarczający powód do tego aby wytoczył mi Pan proces sądowy w którym udowodni mi Pan bycie "[...]" i skieruje na długi odpoczynek w odosobnieniu. Inaczej, będę twierdził uparcie, że nie jestem [...] i nie przekona mnie Pan, że jest inaczej, a Pańskie twierdzenia traktuje jako niczym nieudowodnione.
Przypominam też, że firma GOOGLE jest narzędziem służącym propagacji i szerzenia przeze mnie odmiennego niż Pańskie zdania. Sądzę, że płynąc nurtem pomarańczowej rewolucji powinien Pan pozwać firmę GOOGLE, jako pośrednika w propagacji opinii sprzecznych z Pańskimi a więc niewłaściwych i wysoce szkodliwych społecznie.
Taki proces byłby dla Pana ogromną reklamą na miarę czołowego wydarzenia w serwisach informacyjnych. Wtedy w krótkim wywiadzie przed salą rozpraw, mógłby Pan oznajmić światu czym jest pomarańczowa rewolucja.
Otworzyłoby to dla Pana nowe, dotąd nieznane horyzonty.
Oczami wyobraźni widzę nowy program w TVN Turbo a potem w National Geographic i BBC "Pomarańczowe owulacje - orange ovulation", gdzie przebrany za przekrojoną w połowie pomarańcze, wchodzi Pan do warsztatów lakierniczych, rzuca puszkami po zakładzie, to źle, tamto źle, a tu tragicznie. Syf, wszędzie syf!!! Musimy to zmienić!!!! Tak nie można pracować!!!!
Rewolucja w garażach sprawia, że terminy dość szybko wydłużają się do 6 miesięcy a stawka za element wzrasta ze 130zł do 500. Sata umieszcza te warsztaty na liście strategicznych klientów, przydzielając im opiekunów. Z zazdrością oglądam wywiad z Panem w Top Gear gdzie Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May, ze zdumieniem słuchają o Pańskim sukcesie, a Clarkson z charakterystyczną dla siebie ironią, zadaje pytanie - nie gorąco Panu w tej pomarańczy?
Proszę się zastanowić Panie Sikora. W tym szaleństwie jest metoda!
Pozdrawiam "

grzechoo2008 
Wysłany: 2013-06-03, 21:59   
0
UP DOWN

Męskie rozmowy: :fiu:

Cytat:
MARKOPOLOVW napisał/a:
Szczerze mówiąc to nie mierzyłem ale z odległości około 20 cm to ma około 30-40 cm. Strumień ma naprawdę bardzo szeroki

quote="Morfeusz"]MARKOPOLOVW, temat strumienia jest bardzo interesujący... ja np. dzisiaj w toalecie zauważyłem że ...
no wiesz...
u mnie strumień nie jest aż tak bardzo szeroki :paw:
no :mrgreen:

Dementor
Wysłany: 2013-06-04, 22:56   
0
UP DOWN

:jachce:
Sądzę, że każda mieszalnia ma klienta:
-kosmitę,
-zatwardziałego debila,
-debila skłonnego do transformacji,
-debila podczas transformacji w malarza samochodowego
-malarza samochodowego podczas transformacji w lakiernika samochodowego
-lakierników samochodowych.

Część daje pracę i pozwala żyć, a cześć dostarcza emocji od gniewu po drwiący śmiech, czyniąc pracę mniej nudną:)

hamir 
Wysłany: 2013-06-21, 15:16   
0
UP DOWN

Trochę odświeżę temat; ^^

Czasami gównozjad wpadnie na "pomysła" żeby do wozy z dech dołożyć opony od traktora bo akurat się trafiły na śmieciach ... albo dokręcić skrzynkę z kwiatami ... Po co ? Tego nikt nie wie ale się trefiła jak gównozjad żerował w śmieciach więc jak dokręcił. Potem taki koleś dojeżdża tym "deskochodem" na zjazd durnych gównozjadów i tam pławi się w swoich inżynieryjnych osiągnięciach, bo inne gównozjady maja gorsze deskochody.

tekst PROJEKTERA ^^

Bombel
Wysłany: 2013-06-21, 21:43   
0
UP DOWN

Fajny temat, dobry do wieczornego piwka :piwo: :D

grzechoo2008 
Wysłany: 2014-01-24, 10:02   
0
UP DOWN

Vesto43 napisał/a:
Tyż mom dmuchowe do siana. Ino sie boja i używać bo pies loto luzem po podwórku. Jak by go tak wciogło w to dmuchowe, to bym mioł duże wtrącenia na lakierze. A mocno ona je pieron. Ja jo podpioł pod motór 7,5kW to siano razem z widły porywała.

^^ ^^ ^^

Vesto43
Wysłany: 2014-01-24, 15:24   
0
UP DOWN

Ma być wesoło :cool:

hamir 
Wysłany: 2014-01-25, 19:45   
0
UP DOWN

Miki napisał..Jedź do herkuleas, przeszkolą Cię, dostaniesz papier i będzie bez problemu, a co najlepsze coś nowego do głowy wpadnie. Innej możliwości nie widzę bo nikt prywatny Ci takiego papieru nie wystawi.

Sloniu85 odpisal...a kto to jest herkules?

Miki odpisal... rzymskiej ubóstwiony heros. ^^

KK napisał...Nie wiedziałem, że on blacharkę robił

na to Sloniu85 skwitował....nikt poważny tu nie siedzi same dzieci.... żenada

grzechoo2008 
Wysłany: 2014-02-08, 21:13   
0
UP DOWN

GMC napisał/a:
Nawet baby wiedzą że średnica i długość WĘŻA ma znaczenie

:cool: :spoko: :spoko: :spoko:

Dementor
Wysłany: 2014-04-05, 19:39   
0
UP DOWN

GMC napisał/a:
" Nie ma systemu idealnego. Technologia zaleca cieniowanie"

he he, dobre hasło ale lepiej byłoby jak by napisali

"Nie ma systemu idealnego. Klient Spectrala w krawacie jest mniej awanturujący się!"

:tancze:

juny 
Wysłany: 2014-04-21, 20:36   
0
UP DOWN

A lepsze są z metalowym czy plastikowym zbiornikiem??

Do zderzaków z plastikowymi,do blachy z blaszanymi,a do szyb ze szklanymi. :spoko:

KK 
Wysłany: 2014-04-22, 01:34   
0
UP DOWN

Dementor:
Cytat:
Wam też nie otwiera się ta reklama na głównej stronie?
Klikam, klikam i nic :/

KK:
Cytat:

A co znaczy coming soon?

Bombel:
Cytat:
wkrótce...

KK:
Cytat:
To ja wiem, ale myślałem, że założyciel tematu mi odpowie

Dementor:
Cytat:
He he, się dogadaliście :D

Mi chodziło o tą reklamę czy co to jest co się pojawia w prawym górnym rogu strony bo mi nie działa zalinkowanie i pytałem czy wam coś się pojawia jak się kliknie w to:

"Wordwide automotive refinish provider - coming soon"

KK:
Cytat:
Według mnie tam nic się nie pojawi bo jest coming soon. Jak nie będzie coming soon to pojawi się tam reklama.

Dementor:
Cytat:
OK, w sumie racja ale myślałem że może jakiejś wtyczki nie mam czy coś.

KK:
Cytat:
Czasem tak jest przy świętach, że na mózg coś padnie, delirka czy coś.
Kiedyś tak mnie dopadło, nie wiedziałem czy jeszcze kiedyś zagram na skrzypcach.

:roll:

Dementor
Wysłany: 2014-05-05, 22:51   
0
UP DOWN

Komentarz kolegi odnośnie wejścia na rynek nowego systemu GENERAL :D

I tu zza szczytu marketingowego chaosu, pewnym krokiem wyłania się Generał!
W rękach niesie kubeł zimnej wody dla przekonanych o swojej zajebistości, różnej maści - specjalistów od sprzedaży.

juny 
Wysłany: 2014-05-08, 20:40   
0
UP DOWN

Temat o polerkach :spoko:

gugun napisał/a:
Cytat:
tylko ze mi spadla po pijaku i sie...

jacenty 741,
Ach te polerki...
Zawsze nawalone...

Dementor
Wysłany: 2014-09-02, 21:37   
0
UP DOWN

Na postrzeganie jakość produktu, często maja wpływ inne czynniki , niż jego rzeczywiste zalety. Przykładem jest firma Profix, gdzie mając całkiem przyzwoite materiały, lakiernicy słysząc Profix, krzywią się niemiłosiernie. Ale Profix ma słaby PR na forach i słabych sprzedawców. Natomiast lakiernicy znają Profixa z innych opakowań o nazwie TransClearcoat , HomoFuller, PedoGravit itp. , i są nimi zachwyceni, mimo, że płacą drożej.

TransClearcoat , HomoFuller, PedoGravit - Wielka trójka refinishu :spoko:

Dementor
Wysłany: 2015-02-05, 22:09   
0
UP DOWN

Siekiera napisał/a:
Ciekawe kiedy Axalta wyciągnie swojego asa... cisnęło mi się na usta (z rozporka) ale napiszę z rękawa ^^

Dementor
Wysłany: 2015-02-05, 22:11   
0
UP DOWN

W tym systemie pasowność nielakierowanych samochodów do fiszek jest incydentalna!.... Czasami pracując na tym kolorboxie, zastanawiałem się czy ludzie którzy go tworzyli, byli trzeźwi.

Dementor
Wysłany: 2015-02-16, 22:34   
0
UP DOWN

ZIKKI napisał/a:
Aby srebra nie chmurzyły stosuj rozcieńczalnik stabilizujący, taki trochę mleczny. I po problemie
:tak:

Syfa się wyciska a nie pudruje.

Trzeżwy chyba musi dostać jakąś nagrodę za te teksty ;)

trzeźwy inaczej
Wysłany: 2015-02-17, 10:45   
0
UP DOWN

Głęboko wierzę, że kiedyś IPN przyzna mi status pokrzywdzonego przez mieszalnik Spectrala, i na starość będę mógł kupić leki bez stania w kolejce.

natium
Wysłany: 2015-02-19, 07:35   
0
UP DOWN

Najszybsze wytłumaczenie dla klienta jak pracujemy ,,MOZE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO Tako"

Lackdoctor 
Wysłany: 2015-02-19, 14:41   
0
UP DOWN

natium napisał/a:
JAKO Tako"

Jakoś(ć) to będzie...

grzechoo2008 
Wysłany: 2015-03-25, 22:34   
0
UP DOWN

KK napisał/a:
Nie wiem co ty myślałeś, że tam haribo znajdziesz? Japa po borsuku jak się patrzy...

^^ ^^ ^^ :rotfl: :rotfl:

tom cio
Wysłany: 2015-05-13, 10:56   
0
UP DOWN

Cytat:
Zacznij się ze mną kłócić, że Spectral jest najlepszym systemem, a ja jestem baranem, i za miesiąc dostaniesz czapeczkę i smycz:)

Post "trzeźwego inaczej" ^^ ^^ ^^

Dementor
Wysłany: 2016-06-13, 21:13   
0
UP DOWN

Zaraz będziemy rozważać kto opisze prawidłowy sposób picia wódki i zakąszania. Czy opierać kieliszek na dolnej wardze, czy na zębach. A może lepiej wlać wódkę o japy bez dotykania ust. Hmmm, a może oprzeć kieliszek na górnych zębach? Co do ogórka, to też trzeba uważać. Jak będzie za duży, to cały do ust się nie zmieści. Jak włożysz do ust żeby ugryźć, to koledzy będą się śmiali czyniąc homofobiczne uwagi. Hmmm. A może pokroić go nożem i zjeść widelcem. Eeee, wtedy powiedzą, że hrabia z nimi pije.

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Off Topic

Odpowiedz do tematu