Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
pauel007 
Wys³any: 2013-04-06, 17:13   demonta¿ drzwi passat b4 ?
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: polodnie
Witam

Przymierzam siê do lakierowania elementów w moim passacie b4, nie obejdzie siê bez ¶ci±gania drzwi, poniewa¿ ruda zaatakowa³a je tak¿e w zakamarkach drzwi. W zwi±zku z tym pytanie, czy bêdê siê bardzo mêczy³ przy ponownym ich monta¿u? (regulacja). Jak podej¶æ do tego aby zrobiæ to szybko i przyjemnie:)?

Dziêki za odp.
 

MichuMachu
Wys³any: 2013-04-07, 17:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 14 razy
Posty: 347
Nie pamietam jak tam jest ale na zawiasie chyba jest mala srubka na imbus jak ja wykrecisz to wtedy musisz wyj±æ bolec i drzwi zchodza. Jak wykrecisz z zawiasami to wtedy bedziesz musial wyregulowac.
 

pauel007 
Wys³any: 2013-04-08, 14:57   
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: polodnie
dziêki, moze jeszcze ktos sie wypowie
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-04-09, 22:27   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
pauel007,
Proszê Ciê o to aby¶ bardziej siê pochyli³ i zobaczysz ¶rubê od dolnego zawiasu co wkrêca i mocuje go z drzwiami.
Odkrêæ j± i przy górnym zawiasie odkrêæ nakrêtkê 13 klucz od spodu i ponosz±c drzwi wychodz± bez oporu.
Niema ogranicznika, bo jest to czê¶æ w dolnym zawiasie wiec tylko elektrykê roz³±czasz i drzwi zdejmujesz bez emocji.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

pauel007 
Wys³any: 2013-04-10, 00:02   
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: polodnie
wlasnie o taki opis mi chodzi³o, z góry wielkie dziêki ;)
 

robi
Wys³any: 2013-04-10, 07:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 32
Lackdoctor napisa³/a:
Proszê Ciê o to aby¶ bardziej siê pochyli³ i zobaczysz ¶rubê od dolnego zawiasu co wkrêca i mocuje go z drzwiami.
Odkrêæ j± i przy górnym zawiasie odkrêæ nakrêtkê 13 klucz od spodu i ponosz±c drzwi wychodz± bez oporu.
Niema ogranicznika, bo jest to czê¶æ w dolnym zawiasie wiec tylko elektrykê roz³±czasz i drzwi zdejmujesz bez emocji.

Opisujesz demonta¿ z b5 w b4 tzw. "szczupak", "przej¶ciówka" jest ogranicznik.
Odkrêcasz ¶ruby ³±cz±ce drzwi z zawiasem na torx 40 albo 45 i przy monta¿u trzeba je ustawiæ.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-04-10, 09:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
robi napisa³/a:
Opisujesz demonta¿ z b5
No tak, to b4, teraz doczytalem.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group