Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Miki
Wysłany: 2014-09-17, 07:51   
0
UP DOWN

POLYKAR.PL, Jako żeś się już obudził to spójrz paziu co @Kalbi napisał. A Łukasz nie podjął konwersacji bo cie olał ciepłym moczem jak i Twoje produkty. Więc jak interesują kogoś reklamacje to zapewne powinien się zapoznać z Twoją ofertą. Powodzenia.

ksenonn 
Wysłany: 2014-09-19, 20:26   
0
UP DOWN

nikogo nie olewam, ale mogę się już odezwać w temacie

problem przyczepności szpachli do blachy pojawił mi się też na renomowanym materiale za sporą kasę (pewnie z 3 czy 4 razy droższym od Polykar), obstawiam, że przyczyną była niedoschnięta szpachla tak samo mogło być ze szpachlą Polykar, może też nieodpowiednia ilość utwardzacza.. nie wiem i nie wykluczam błędu z mojej strony

Obiektywnie oceniając szpachle Polykar są całkiem ok. już po samym otwarciu puszki, konsystencja mi się spodobała.. dobrze się je nakłada. Nie wykluczam, że niebawem złożę zamówienie na materiały Polykar.

Pozdrawiam i nie ma się o co kłócić Panowie

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-09-20, 23:27   
0
UP DOWN

Miki napisał/a:
Powodzenia.

Dziękuję

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-12-30, 17:13   
0
UP DOWN

Najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku dla wszystkich użytkowników forum oraz w szczególności dla jego administracji - spełnienia marzeń, zrealizowania przedsięwziętych zamierzeń oraz nieustającego pasma sukcesów.

gugun 
Wysłany: 2014-12-31, 10:53   
0
UP DOWN

wzajemnie :)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2015-05-22, 21:41   
0
UP DOWN

Proponuję do wypróbowania lakier bezbarwny pod marką POLYkar.PL . Importowany w większych opakowaniach a następnie konfekcjonowany - powodem jest obniżenie kosztów i zmniejszenie ceny detalicznej. Niska cena nie wynika z niskiej jakości a wyłącznie z faktu bezpośredniego importu, brakiem pośredników i innych kosztów wpływających na cenę końcową. Karta techniczna w załączeniu - więcej informacji na polykar lub na sklep

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiały

Odpowiedz do tematu