Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
YAMAHER
Wys³any: 2013-05-01, 22:33   M-D-F Dubai White --------YAMAHER---------
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Meble do sklepu malowane poliuretanem bialym matem.

:) Fotki juz z montazu.

DSC_1778.JPG
Plik ¶ci±gniêto 108 raz(y) 469.86 KB

DSC_1780.JPG
Plik ¶ci±gniêto 123 raz(y) 417.14 KB

DSC_1774.JPG
Plik ¶ci±gniêto 98 raz(y) 530.18 KB

DSC_1771.JPG
Plik ¶ci±gniêto 83 raz(y) 450.22 KB

 

YAMAHER
Wys³any: 2013-05-01, 22:40   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
:)

DSC_1784.JPG
Plik ¶ci±gniêto 164 raz(y) 460.1 KB

DSC_1779.JPG
Plik ¶ci±gniêto 65 raz(y) 510.2 KB

DSC_1776.JPG
Plik ¶ci±gniêto 69 raz(y) 411.88 KB

 

juny 
Wys³any: 2013-05-01, 22:54   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
A to te mebelki o których pisa³e¶ :)

Fajnie ci to wysz³o :spoko:
_________________

 

YAMAHER
Wys³any: 2013-05-01, 23:08   
+1
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
A podziekowa³ :) )


i co mozna projektorku ??? Dla ciebie te fotorelacje :)
trzymaj sie ciep³o

STOISKO.jpg
Plik ¶ci±gniêto 241 raz(y) 98.92 KB

 

juny 
Wys³any: 2013-05-02, 08:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Teraz troche gotówki wpad³o to stawiaj bez py³ówkê ;P
_________________

 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-05-02, 14:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
YAMAHER,
Super to wyglada.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-05-02, 14:31   
-1
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
YAMAHER napisa³/a:
A podziekowa³ :) )


i co mozna projektorku ??? Dla ciebie te fotorelacje :)
trzymaj sie ciep³o


ale co mo¿na ^^ ^^ ... pomalowaæ bia³ym poliuretanem MDF ? ... no wiesz co Yamaher szczerze mówi±c to nie znam nikogo na ¶wiecie kto by to potrafi³ zrobiæ. Gratuluje ... a do tej fotoleracji to równie dobrze mog³e¶ je okleiæ bia³± foli± jak ten fajans z IKEA i na tych zdjêciach ze stu metrów wygl±da³oby równie atrakcyjnie.

Jak siê teraz wzi±³e¶ za lakierowanie mebli ... to odezwij siê za jakie pó³ roku jak ju¿ zaje¼dzisz ze dwie polerki na ciemnych solidach i nadal bêdziesz mia³ mikro rysy, a klienci bêd± ci zwracaæ formatki do poprawki. Wdaje cie siê ¿e lakierowanie MDF jest takie proste ? ^^ . To by³o proste kilka lat temu ^^ . Teraz wszyscy to robi± i niestety jak w lakiernictwie samochodowym wymuszaj± wysoki poziom koñcowy ... bo niektóre stolarnie maj± piêkne nowoczesne lakiernie ... wiêkszo¶æ jednak wali w norach fajans i modli siê przy polerowaniu o cud :tak:

Tak¿e nie popisuj siê tu ch³amem ... zrób meble w hydrografii ... pomaluj per³± i bezbarwnym ... wypoleruj bez najdrobniejszej skazy ... polakieruj ozdobnie szk³o ... zrób efekty strukturalne na coko³ach .... to sam znajdziesz odpowied¼ na pytanie.

Czy mo¿na ³adnie lakierowaæ .... gównowartym sprzêtem w warunkach chlewu w kafelkach ? ^^ .... Niestety kole¶ nie mo¿na ^^ . Dotyczy to w równym stopniu samochodów jak i mebli. Szczególnie jak chcesz na tym jeszcze zarabiaæ.

Lepiej ju¿ zostañ przy g³askaniu owiewek i baków do motorowerów. To drugi poziom lakiernictwa zaraz po lakierowaniu "resoraków" ^^

Podaj adres tego sklepu. Stawiam flaszkê na blat ... ¿e masz tam nieusuniête syfy, i kilka innych wad ... a tej ekspozycji targowej poprzecierane brzegi, rysy i niedociête parchy w pow³oce :spoko: .

pozdrowionka Y.A. maherku
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-05-02, 16:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
ale co mo¿na

Przecie¿ YAMAHER, te meble zrobi³ od podstaw.

Wiêc strasznie siê wkrêcasz w krytykê a chyba nie o to chodzi ?
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

rude.boy
Wys³any: 2013-05-02, 18:59   
0
UP DOWN


Posty: 203
oj kolego ladnie ladnie :D ja mam rozgrzebany temat meblowo-samochodowy ;) mam zamiar jeszcze latem znalezc czas na powrot do tego bo fajny patent wymyslilem (tak mi sie narazie wydaje hehe).

jak ty lapiesz takie fuchy? gratuluje, nie ma nic lepszego jak zrobic cos od podstaw i jeszcze cos innego, z polotem, sam wymyslales projekt robiles wizualki czy dostales od klienta co i jak ma wygladac? pozdro
_________________
Honda The Power Of Dreams

"zawsze pod pr±d, bo z pr±dem p³yn± tylko ¶mieci"
http://youtu.be/3o55ca8rSPE
http://youtu.be/vU_R980SZVs

http://youtu.be/b6m9DDlBGu4

Semper Fidelis
 

Homer S. 
Wys³any: 2013-05-02, 19:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Jak bêdê przy kasie :blee: to zamówiê u Ciebie taki stolik tylko nie ró¿owy ^^
Du¿y plus :spoko:
_________________

 

Dumel19
Wys³any: 2013-05-02, 19:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
heheh elegancka robota :spoko: :spoko:

a projekter jak zwyke swoje trzy grsze hahahah ¶mieszny "hejter" przewa¿nie jak spotykam takich pedantów i przezornych z gadki to syf maj± wko³o siebie, ale nie bierz tego do siebie projekterku :)

a YAMAHER odwa³ile¶ kawa³ zajebistej roboty :D nie mam czasu robiæ fotek bo w ci±gu 2 dni wspawa³em i pomalowa³em próg zderzak b³otnik i drzwi, ale jak na Twoje dzia³a patrze to a¿ mam ochote co¶ takiego do mieszkania wymodziæ/spróbowaæ :D

oby tak dalej :spoko: Pozdro :spoko:
 
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-05-02, 19:52   
+1
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
^^ PRAWIE (pro) jektoreku nawet nie chce mi sie juz k³ucic z takim ****** jak ty. :) Pozdrów motylki i muszki w swej nibylandi :D

A co do polerki imbecylku to zrobie Ci na czarno wzornik z poliuretanu i wysle do hommera zeby zda³ CI relacje :) pasuje ???


rede.boyy ----> a co tam wymysli³es :D ??? A projekt mialem narzucony tak ze drobne poprawki nanosi³em ale to taka kosmetyka :)

Homer --> jak nie rozowy to Ci nie zrobie ^^ ^^


Wkrótce robiony od podstaw zderzak z laminatu.
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-05-03, 06:48   
-1
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Lackdoctor napisa³/a:
PROJEKTER napisa³/a:
ale co mo¿na

Przecie¿ YAMAHER, te meble zrobi³ od podstaw.


Jasne ... a Ja wygra³em dwa lata temu 20 melonów w lotto a zapieprzam co dziennie do roboty bo mam takie hobby. ^^ .

Od podstaw tzn. P³yta z metra na w³asne maszyny i do kompletnej obróbki. To oznacza spore do¶wiadczenia w pracy z p³ytami MDF i sam± konstrukcj± no¶n± czyli stolarstwo zaawansowane. Nie mo¿na oczywi¶cie wykluczyæ ¿e YAMAHER to wyj±tkowo zdolny i utalentowany cz³owiek.

Opieraj±c siê jednak o jego roczne posty ( prawie roczne ) i to co pisze na forum on jak i masa ró¿nych spadochroniarzy ... obstawiam raczej prostszy scenariusz ... Nieznaczny udzia³ pomocnika lakiernika w malowaniu przygotowanych przez stolarzy mebli. Czasami trafia siê komu¶ udzia³ w czym¶ spektakularnym i tak zbiera siê zawodowe do¶wiadczenia i wiedzê ... Zrobiæ jednak SAMODZIELNIE OD PODSTAW co¶ spektakularnego to zupe³nie inny temat.

Czytam wynurzenia dzieciaka Yamahera który w swoim zawodowym ¿yciu ciska siê od jednej bran¿y samochodowej do drugiej ... a to hamulce a to instalacje radiowe a to niby te wodorowe .... a¿ wreszcie rok temu bierze siê za malowanie pierwszego samochodu. Kabinê robi z foli i desek rozpoczynaj±c tym swoj± przygodê z zawodowym stolarstwem. Kole¶ pisze pier do³y na forum dowodz±c ¿e nie ma pojêcia o tej bran¿y. Gdy ju¿ pisze "zrobi³em" to za tym stoi zawsze jaki¶ syf ... a jak ju¿ jest co¶ fajnego to w tek¶cie jest "zrobili¶my".

Zawsze mnie wkurza jak kto¶ próbuje udawaæ kogo¶ kim nie jest. Byæ pocz±tkuj±cym czy zaczynaæ zbieraæ do¶wiadczenia to ¿aden wstyd. M±drowaæ siê wprowadzaæ innych w b³±d na temat w³asnych mo¿liwo¶ci czy posiadanego zaplecza to ju¿ zaprzeczanie w³asnej to¿samo¶ci ... to udawanie ... to k³amstwa.... a Ja nienawidzê k³amliwych gównozjadów.

Kole¿ka Yamaher to chyba zapomnia³ w tych swoich konfabulacjach, ¿e nie jest z ksiê¿yca tylko z miasta £odzi ;)

Dlatego @Lackdoktor Ty tam na koñcu ¶wiata mo¿esz sobie ¿yæ z przekonaniem ¿e najwy¿szej klasy specjalista z £odzi Yamaher robi SAM OD PODSTAW meble targowe ...

Ja jednak pozostanê przy krytyce k³amcy ^^ .

Bo widzisz konfabulancie :

YAMAHER napisa³/a:
... a co do polerki imbecylku to zrobie Ci na czarno wzornik z poliuretanu i wysle do hommera zeby zda³ CI relacje :) pasuje ???


¯eby¶ siê zesra³ stoj±c na rêkach to wypolerownie czarnego poliuretanu bez drobnych skaz po³ysku jest niemo¿liwe. Popisowo mo¿esz to zrobiæ na jednym elemencie i zabezpieczyæ go na chwilê .... ale jedno przetarcie rêk± i dupa jest z twoich wysi³ków. Wiêc mo¿e zamiast PISAÆ o mnie imbecyl ... zrób ten swój wzornik ... zapakuj w foliê i wy¶lij do @Homera ... potem jak wróci do £odzi to przyjadê i obejrzymy ten idea³ ( wizyta 500 z³ + vat ) Jakby¶ choæ raz w ¿yciu dostarczy³ meble w czarnym kolorze na monta¿ u klienta to nigdy w ¿yciu nie napisa³aby¶ takiej bzdury tylko siedzia³ cicho ¿eby ci kliencie nie zaczêli ogl±daæ tych formatek w ¶wietle kuchennych halogenów.

W przysz³o¶ci to siê lekko zastanów co wypisujesz zanim siê zagalopujesz w tych swoich wymys³ach. Ty kole¶ to chyba siê musisz zajebi¶cie wstydziæ kim jeste¶ w realu ¿e sobie sam wymy¶lasz osobowo¶ci zawodow± w internecie. :nie: . Nie zapominaj k³amco ¿e serwisy samochodowe ( ka¿dej specjalizacji ) i stolarnie to podstawa moich dzia³añ. Podpad³e¶ mi ju¿ dawno temu gównozjadzie i raczej nic siê nie sta³o jak na razie ¿ebym zmieni³ o tobie opinie.

Napisz tu kiedy¶ .... Imiê Nazwisko nazwê firmy i adres, oraz krótkie portfolio swoich zawodowych osi±gniêæ skoro taki z Ciebie zdolny specjalista. Czy nie tak robi± legalne firmy maj±ce odpowiednie zaplecze i potencja³ do samodzielnej produkcji mebli na targi do Dubaju ? :x: .
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-05-03, 22:37   
+1
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Projekter jak widzisz te meble to nie sa wielkosci autobusu zeby robic cuda na kiju z konstrukcjami mega skomplikowanymi.

Co do " kabiny" nie mam czasu jej zmontowac chodz materia³y mam. Nie chodzi mi o super wentylacje czy cuda tylko prosta kabinke zeby nie by³o syfu i by³o dobre oswietlenie.

Jesli widzisz moje fotki i mowisz ze nie mam pojecia o stolarstwie to jestes smieszny co kazdy to potwierdzi.

Masz znajomego co chce umeblwoac sklep kuchnie czy firme ?? polec mnie a sie przekonasz. Ale pewnie bedziesz teraz pisa³ ze nie polecisz bla bla bla blaaa. Tak sie nasz projektorek bedzie wykreca³ :)

I nie robie mozdzku mebli do dubaiu :) nigdzie tak nie napisalem.

Nie chce mi sie pisac takich esejów jak to ty potrafisz wiec skoncze ten spor tak ze oficjalnie OBIECUJE ze po zorbieniu auta robie probke wylakierowana w czarnym poliuretanie wypolerowana na lustro i wysy³am HOMMEROWI a po jego ogledzinach odes³ac moze TObie :)

Pewnie wezniesz gwozdz i porysujesz j± mowiac ze to w takim stanie przysz³o ^^ ^^

:) i wtedy zobaczysz.....

Jesli ktos mnie poleca to odpalam mu dobra dzia³ke. A przy meblowaniu komercyjnych przestrzeni jest to bardzo op³acalne.

Tak wiec podsumowujac skoncze autko :) to zrobie te probki i wysle hommerowi a pozniej on moze komus innemu lub od razu tobie.
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-05-03, 22:41   
+1
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Co do ciecia p³yt to zamawiam juz pociete wed³ug moich wymiarów. Ciecie ca³ej p³yty wynosi mnie 20 pln na jakie tylko chce drobinki moze i byc na klocuszki 10x10.

Ale ty pewnie bys kupi³ maszynke do ciecia za 10 klocków i postawi³ siebie :D i taszczy³ te ciezkie p³yty i wycina³ po³ dnia jedna p³yte.

:) i pewnie by bylo jescze dok³adniej jak 500 mikrometrów ktore ma automatyczna maszynka nie :D ?
 

Morfeusz
Wys³any: 2013-06-03, 20:15   
0
UP DOWN


Posty: 13
Sk±d: z lasu
YAMAHER, dla mnie klasa lux mebelki :spoko:
Czepiaj± siê Ci co sami nigdy nic w³asnorêcznie nie zrobili ;P
 

dav91 
Wys³any: 2013-07-15, 01:39   
+1
UP DOWN


Posty: 194
Sk±d: Wroc³aw
ode mnie propsy YAMAHER, super Ci to wysz³o :spoko:
 
 

KK 
Wys³any: 2013-07-15, 22:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Jak dla mnie to straszna kaszana. Ordynarnie to wysz³o.




¯artowa³em.:D Bardzo ³adnie... 3+
 
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-09-26, 22:40   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Kolejne mebelki :-) bia³y mdfik :-D

satka 4000 rp przetestowana :-D

DSC_3309.JPG
Plik ¶ci±gniêto 168 raz(y) 360.12 KB

DSC_3308.JPG
Plik ¶ci±gniêto 105 raz(y) 335.41 KB

 

KK 
Wys³any: 2013-09-26, 22:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Jaki¶ paperek Ci tam wpad³ kolego...

Nie jad³e¶ czasem banana podczas lakierowania?




¿artuje, wzorowo.
 
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-09-26, 22:55   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
A w piaskownicy malowane :-D tak ze syf syfem hhahha. Najgorsze ze ten mdfik akurat mi pije hekto litry lakieru na rantach i juz mnie zalewa ch.. :-D a froncik bez polery ale i tak bedzie zciety heheh :-D :-D wstawie pozniej foty ca³ej kuchni :-D jeden wielki lakier :-D

Ps. Wzorowa to jest zlewka na boku :-D
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-09-27, 10:51   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
YAMAHER napisa³/a:
... Najgorsze ze ten mdfik akurat mi pije hekto litry lakieru na rantach i juz mnie zalewa ch.. :-D a froncik bez polery ale i tak bedzie zciety


Wypolerowaæ to chyba i tak musisz, bo bêdzie wygl±da³o jak "masowe" fronty w meblach IKEA albo Black Red White. ;)

Je¿eli kanty ci "pij±" lakier to czemu nie potraktujesz tego cieniutko gruntem do MDF ? ( czyli prasowanego papieru ) Mo¿na to zrobiæ mokro na mokro i jest OK.
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

mariusz80 
Wys³any: 2013-09-27, 17:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 11 razy
Posty: 924
Sk±d: WZ
ze zdjêæ wygl±da fajnie, a na ranty spróbuj tego podk³adu co podawa³em. Poni¿ej masz link do produktów dedykowanych do mdf-u, mo¿e co¶ siê przyda :)

http://sklep.optionall.pl/prod/160,herlac/
_________________

 
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-09-30, 16:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
A zawsze smigalem podkaldem do aut to krylo fajnie a teraz dedykowany i lipa :-D :-D a juz wszystkie mam polakierowane wiec musze juz jechac tak jak rumun.
Nast razem dam izolatorek :-)
Pany idzdzie to casto. Jak bede to wam cykne foto :-D wszêdzie oczka sylikonowe :-D
Jak± cena izolatorka :-D ??
 

mareksob 
Wys³any: 2013-10-01, 01:33   
0
UP DOWN

Posty: 7
YAMAHER, ja na surowe ranty daje lakier wodny bezbarwny potem szlif na ca³e podklad i dopiero RAL
Nie wiem czy to jest dobra technologia czy nie ale stolarz, ktory mi to zleca ka¿e tak robiæ
 

michalLbn
Wys³any: 2013-10-01, 18:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 184
Ja dajê na boki dwie pe³ne warstwy podk³adu wype³niaj±cego akrylowego rodem z car refinish. Po kilku godzinach matujê boki na g³adko i górê na oscylacji p400 i jazda z kolorem.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-10-01, 19:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Ja dawa³em zawsze jako pierwsze na go³e drewno szpachlowke natryskow±.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-10-02, 00:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Dzis zakupilem podk³ad do mdfu z akzonobel w konstystencji jak woda mieszanka 1.1 woec dwa litry za 50 pln schodzi tego ma³o a lakieruje sie przyzwoicie i szybko. Jak sie daje go na podk³ad czê¶ciowo to czasem potrafi± zareagowaæ z podkladem.
po psiknieciu tym izolatorkiem podk³ad kry³ jak ta lala :-) no i saciorka rowniotka morke na rancikach i wylana :-)
Zarzuce jutro a w zasadzie dzis fotki :-)

wiec u mnie wyglada to tak:
izolator 1h
podk³ad bez szlifu izolatora.
szlif podkladu 400 i 600 na maszynie
ral no i obróbka :-D

Po zrobionych mebelkach zrobie wzorniki no i jak obiecalem kiedy¶ puszczam projektorowi do wgl±du :-) czarne oczywi¶cie :-D
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-10-11, 23:23   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Moj nowy przyjaciel nory :-D nie widzia³em go na ¿ywo :-D :-D zostawil tylko swój odcisk :-D lubi czerwony mdfik :-D

DSC_3409.JPG
Plik ¶ci±gniêto 95 raz(y) 441.5 KB

 

YAMAHER
Wys³any: 2013-10-16, 23:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Jeszcze do roboty jest ale cos juz widac, bez regulacji itd :-) poliuretany :-)

DSC_3436.JPG
Plik ¶ci±gniêto 107 raz(y) 316.09 KB

DSC_3430.JPG
Plik ¶ci±gniêto 74 raz(y) 332.61 KB

 

Matix 
Wys³any: 2013-10-17, 20:04   
0
UP DOWN


Posty: 316
Sk±d: Rybnik
YAMAHER, Powiedz mi czemu tylko od ciebie foty ¶ci±ga mi na dysk.... Od ka¿dego innego otwiera mi w przegl±darce.... ^^ ^^
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-10-17, 23:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Bo sa tak piêkne ze grzechem by bylo ich nie zapisaæ ^^
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-10-22, 20:23   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Gdy ktos pyta o jakos polysku .. :-D 3M roz.... System :-D

DSC_3452.JPG
Plik ¶ci±gniêto 161 raz(y) 549.91 KB

DSC_3453.JPG
Plik ¶ci±gniêto 65 raz(y) 571.44 KB

DSC_3454.JPG
Plik ¶ci±gniêto 74 raz(y) 479.14 KB

 

Dumel19
Wys³any: 2013-10-22, 20:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
hehe lustereczko lustereczko YAMAHER, ;) zajebiaszcza robota :spoko:
 
 

mariusz80 
Wys³any: 2013-10-22, 21:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 11 razy
Posty: 924
Sk±d: WZ
Czyli 3M przypasi³?
_________________

 
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-10-22, 21:33   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
No przypasil jak nie wiem :-) zielony zolty i niebieski. Pad bialy i dwa razy czarny. 3M robie szyby tteraz polery :-D jednak co firma to firma :-D
po fareli byly drobne chologramki ale widoczne tylko w mocnym swietle. A tutaj miodzio :-D :-D czlowiek czysty a nie bialy :-D
 

juny 
Wys³any: 2013-10-22, 22:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
:spoko:
_________________

 

KK 
Wys³any: 2013-10-22, 22:13   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Przemywa³e¶ to czym¶ miêdzy zmianami past?
 
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-10-23, 09:52   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Kk .. Przemywac nie trzeba wystarczy przejechac na sucho mikrofibra raz i dalej jechac :-)
 

Miki
Wys³any: 2013-10-23, 12:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
YAMAHER napisa³/a:
Kk .. Przemywac nie trzeba wystarczy przejechac na sucho mikrofibra raz i dalej jechac :-)


I tu siê grubo mylisz.
_________________
Mart-Dent
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-10-23, 17:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
No to wytlumacz mi i koledze czemu tak czemu nie i daj argumenty :-)
jak konczysz robic pasta to zostaje czesciowo tluste to po sciagnieciu mikrofibra juz nic nie ma wtedy wymieniamy pada i heja.
 

Miki
Wys³any: 2013-10-23, 21:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
To oprócz tej mikrofibry u¿yj np zmywacza silikonu, zmyjesz wszystkie olejki i bêdziesz widzia³ jak na prawdê jest wypolerowany element.
_________________
Mart-Dent
 

KK 
Wys³any: 2013-10-24, 22:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Dlatego pyta³em, poniewa¿ wiem, ¿e mój znajomy detailer zawsze przemywa to IPA.
Pasty 3m te¿ oszukuj± i wype³niaj± niedoskona³o¶ci. Mo¿na nie¼le siê zdziwiæ po przetarciu IPA, wygl±da to tak jakby powierzchnia porysowa³a siê po u¿yciu IPY.

Sam to sprawdza³em.
 
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-10-24, 22:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
No to sorry :-) nie wiedzialem ale juz bede gogatszy o ta wiedze :-D
 

YAMAHER
Wys³any: 2013-12-24, 10:34   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Ostatecznie :-)

nie wiem czemu wszystko bokiem :-(

DSC_3615.JPG
Plik ¶ci±gniêto 55 raz(y) 408.35 KB

DSC_3604.JPG
Plik ¶ci±gniêto 36 raz(y) 333.47 KB

DSC_3597.JPG
Plik ¶ci±gniêto 43 raz(y) 385.27 KB

 

YAMAHER
Wys³any: 2013-12-24, 10:36   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
:-)

DSC_3611.JPG
Plik ¶ci±gniêto 29 raz(y) 513 KB

DSC_3610.JPG
Plik ¶ci±gniêto 42 raz(y) 409.27 KB

DSC_3612.JPG
Plik ¶ci±gniêto 28 raz(y) 438.64 KB

 

juny 
Wys³any: 2013-12-24, 10:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
No nie wierze, w koñcu do nas zawita³e¶
_________________

 

mariusz80 
Wys³any: 2013-12-24, 11:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 11 razy
Posty: 924
Sk±d: WZ
Któ¿ to powróci³ :-) szafeczki wygl±daj± fajnie
_________________

 
 

KK 
Wys³any: 2013-12-24, 14:50   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Fajnie fajnie, szkoda, ¿e mêskich nie by³o.

Mo¿e byæ, nie przejmuj siê, nastêpnym razem siê poprawisz. :fiu:
 
 

hamir 
Wys³any: 2013-12-24, 15:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
mariusz80 napisa³/a:
szafeczki wygl±daj± fajnie
przecie¿ to zestaw Black Red White ;P :cool:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi