Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Mateusz53
Wys³any: 2013-06-04, 16:48   Podróby Bestera
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam

Chcia³em kupiæ bardzo popularnego miga bester 1801, najwiêksza przebitka cenowa panuje w marketach (mo¿na kupiæ taniej ni¿ na allegro), wszystko piêknie, jednak coraz czê¶ciej natykam siê na komentarze, ¿e do marketów nie trafia ten prawdziwy Bester tylko podróbka wykonana na tañszych podzespo³ach.
Poni¿ej zamieszczam kilka wpisów:
Cytat:
mi odradzano kupno bestera z marketu. Podobno mo¿e byc tak, ¿e do marketu robi± jak±¶ tañsz± linie. Podobno uzwojenie besterów z castoramy jest aluminiowe

Cytat:
Z zewn±trz identyczna ale bebechy du¿o gorszej jako¶ci! taki np. bester z marketu a z normalnego sklepu rózni sie np. :
-Uzwojenie nie miedziane lecz miedziowane
-s³absze mostki prostownicze(siadaj± przy wiêkszych zakresach)
-na mniejszej mocy potrafi w³±czyc sie zabezpieczenie termiczne

Cytat:
bestery z marketu to kupa!!!! i nawet nazwa inna
Np bester 1501 z marketu nazywa sie mag power 1501 i jest nawiniety na aluminium lakierowanym i przypominajacym mied¼ a bester 1501 ze strony bestera nazywa sie magster 1501 tez o malo sie nie skusi³em ale kupi³em w koñcu u dystrybutora


Co o tym s±dzicie?
¦ciema czy kto¶ ju¿ mia³ do¶wiadczenie i naci±³ siê na taki "chiñski" egzemplarz?
 

936
Wys³any: 2013-06-04, 21:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 905
Chytry 2x traci.
 

rogal-master1
Wys³any: 2013-06-04, 21:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 848
Te¿ s³ysza³em ze markety maja inny osprzêt w besterach ale to tylko pogloski....
 

corny78 
Wys³any: 2013-06-04, 21:43   
0
UP DOWN


Posty: 20
Sk±d: Swietokrzyskie-TJE
uzywam 1801 wersja castorama i cenzura (tfutfu) 5 rok ... co do uzytkowania to brakuje wiekszego zakresu sterowania mocy i wtyczki euro ..ale jak sie nie ma co sie lubi to sie .....
 

cabrio1
Wys³any: 2013-06-04, 22:03   
0
UP DOWN

Posty: 58
ja i kilku znajomych mamy castorama 1801 i daja rade , tez cos slyszalem, ale kupilem i jestem zadowolony, znajomego przez kilka miechow na prawie max amperazu spawal pake w ciezarowce i dziala ani razu sie nie przegrzal, raczke euro mozna zalozyc, chyba ze ma spawac non stop 8 godzin dziennie to sie nie wypowiem, mi do samochodowki wystarczy i jestem zadowolony
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2013-06-05, 00:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Ciekawe czy kto¶ sprawdzi³ czy na pewno 1801 z oficjalnej dystrybucji ma miedziane uzwojenia (wtórne i pierwotne). Czy to tylko teorie :/
Co poniektórzy twierdzili ¿e marketowy 1801 ma miedziane uzwojenia. Jednak po "naciêciu" jednego z uzwojeñ okaza³o siê ¿e jest ono w kolorze przypominaj±cym mied¼.
_________________
http://niezalezna.pl/
 

Matix 
Wys³any: 2013-06-05, 12:28   
+1
UP DOWN


Posty: 316
Sk±d: Rybnik
 

Miki
Wys³any: 2013-06-05, 13:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
Ja zawsze my¶la³em ¿e spawarka jest do spawania. A tu siê okazuje ze by³em w wielkim b³êdzie. Co jeden to m±drzejszy, tu ze uzwojenie nie takie tu ¿e rolki srolki i nie wiadomo co jeszcze. Przecie¿ po to jest gwarancja ¿e jak siê co¶ cenzura to to naprawi± nie odp³atnie. Jest tu kilku u¿ytkowników tego sprzêtu i s± zadowoleni. Po co dr±¿yæ temat i szukaæ dziury w ca³ym. Masz tyle i tyle kasy to kupujesz i po sprawie, masz wiêcej kupujesz co¶ lepszego.
_________________
Mart-Dent
 

Mateusz53
Wys³any: 2013-06-05, 16:26   
0
UP DOWN

Posty: 3
Producent potwierdza aluminiowe zwoje, jednak u¿ytkownicy s± zadowoleni i nie narzekaj± na awarie wiêc my¶lê ¿e te¿ siê skuszê.

Bester napisa³/a:
Jako producent tego urzadzenia podajemy,¿e Bester Mig 1900 ,jak wiele naszych innych urz±dzeñ oraz prawie wszystkie ze strony konkurencji ,posiada uzwijenie wtórne wykonane z aluminium.Natomiast uzwojenie pierwotne jak równie¿ wszystkie przewody,kable s± wykonane z miedzi.W ca³ym transformatorze udzia³ aluminium wynosi tylko 18% a Producent poprzez odpowiednio wiêkszy przekrój tych przewodów AL, zapewnia poprawno¶c dzia³ania urz±dzenia przez wiele lat.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-06-05, 16:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Miki napisa³/a:
Ja zawsze my¶la³em ¿e spawarka jest do spawania.

Dokladnie.
Ja mam bestera 1801 od kilku lat i jako¶ nie rozkrecam go i nie skrobie po przewodach.
PS
Saty tez nie skrobie patrzac czy korpus nie jest z gliny. :rotfl:
Czy olej trzyma parametry w sprê¿arce i czy promiennik emituje na pewno te dobre fale :sciana: :sciana: :sciana:

Miki napisa³/a:
Masz tyle i tyle kasy to kupujesz i po sprawie, masz wiêcej kupujesz co¶ lepszego.


:spoko: :spoko: :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

hamir 
Wys³any: 2013-06-05, 19:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
Lackdoctor napisa³/a:

Miki napisa³/a:
Masz tyle i tyle kasy to kupujesz i po sprawie, masz wiêcej kupujesz co¶ lepszego.


jak sie niema miedzi,to sie na amelinium siedzi ^^
 

mayer
Wys³any: 2013-06-05, 22:55   
0
UP DOWN

Posty: 122
hamir, pad³em ^^
ja posiadam bestera 1801 z castoramy,nie d³uba³em,nie sprawdza³em bo po co,ju¿ rok nim robiê i sprawuje siê elegancko,polecam go bo w za t± kasê nie znalaz³em lepszego ;)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang