Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-04, 21:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
kadafi,
Nie licz na to ¿e Robercik ,, znaczy Projekter cos Ci powie.
To dzia³a inaczej.
Masz zap³aciæ i wtedy informacje dostaniesz.

Co lepsze,,, jak posty na forum ida w dobrym kierunku i temat wchodzi na dobra droge,,, to jest w mig rozpier..dzielany przez tego kolesia aby za dobrze nie by³o userom,,, i ¿eby nie by³o tanio.
Tanio jest zakaz pisania na forum.... zaraz s± obelgi, gro¼by, pomowienia.... có¿,,, projekter nie zarabia to rozrabia na forum.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-07-05, 01:05   
-1
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Skoñczy³e¶ ju¿ potyczki z @Unek pajacu i znów chcesz dostaæ po dupie ode mnie ?

Tylko kompletny dureñ, chytry i porypany jak Ty Krysiu mo¿e w przyp³ywie swej g³upoty za³o¿yæ, ¿e na jakim¶ internetowym forum dostanie kompendium wiedzy i dokumentacje reaktora j±drowego za darmo wprost od in¿yniera który zna temat na wskro¶. Ty przymule oczywi¶cie my¶lisz ¿e jak potupiesz i po wrzeszczysz to dostaniesz ... mo¿esz sk±d¶ ukra¶æ, skopiowaæ, zer¿n±æ ale nie dostaniesz za free. Mo¿e taniej ale nie za free marzycielu.

Zasad± jest, ¿e jak kto¶ taki jak Ja latami zdobywa wiedzê w danym temacie to w przyp³ywie wielkiej laski mo¿e komu¶ takiemu jak TY ... czasami dobr± rad± wyprostowaæ jak±¶ durn± koncepcjê. ;) Gdy jednak przeginasz pa³ê nie znaj±c granic bezp³atnej pomocy to mo¿esz tylko dostaæ kopniak w ty³ek za agresywne domaganie siê czego¶ co jest normalnie w zamian za to, czego akurat TY nigdy nie mia³e¶ i jako gównozjad mieæ nie bêdziesz ... Czyli za kasê Krysiu ... za Pieni±¿ki ... a ¿e mnie gównozajdztwo i tandetna taniocha przera¿a i odrzuca z obrzydzeniem to niestety mogê ci pomóc profesjonalnie ale tylko za ciê¿k±, grub±, ogromn±, wielk±, KASÊ. Mogê ci doradziæ co i jak i zrobiæ do tego pe³n± dokumentacjê. ;) Jak chcesz siê doktoryzowaæ sam ... to siê doktoryzuj ale w zaciszu swojej obesranej nory ... TU natomiast wpisuj tylko wyniki swoich prac. Jak konkluzje do jakich dochodzisz, bêd± pokrywaæ siê z wiedz± i do¶wiadczeniem specjalistów w tej bran¿y, lub zdobêdziesz materia³ to rzetelnej dyskusji .... To wtedy ... Ty bêdziesz specjalist± i TY bêdziesz TU za free ewentualnie dzieliæ siê z innymi swoj± w³asn± rzetelnie zdobyt± i sprawdzon± w do¶wiadczeniach, praktyczn± wiedz± zawodow± .... np na temat wentylacji. .

... i wtedy bêdzie mi g³upio, podkulê koci ogon i z piskiem ucieknê unikaj±c twoich kopniaków :D :D :D Widzisz Krysiu ... jednak na t± chwilê, to co nas odró¿nia to ... to ¿e Ja siê znam na tym co robiê ... czyli np. banalnie ... znam odpowiedz na pytanie z tego tematu :help: .... a Ty masz o tym gów niane pojêcie. :tak: ... nawet samo sformu³owanie "Mini lakiernia" to nic innego jak tytu³ mojej publikacji ^^

Je¿eli wiêc liczysz ¶mieciarzu na to, ¿e przeczytam skrajnie durny post na forum z dziadowskim pomys³em jakiego¶ przyg³upa i zostawiê go bez zgry¼liwego agresywnego komentarza to siê tego nie doczekasz. Jak takie posty przejd± bez komentarza tzn. ¿e ich nie czyta³em , albo nie mam mo¿liwo¶ci ich zaopiniowaæ i zdusiæ durnego pomys³u w samym ju¿ zarodku, zanim zacznie kie³kowaæ w biedzie obsranych nor jako cudowne tanie i nad wyraz skuteczne rozwi±zanie techniczne w noromalarni. :tak:

Wiem ¿e by¶ tego pragn±³, ale na twoje nieszczê¶cie zbieraczu odpadów .... JESTEM i czytam twoje g³upie wynurzenia ^^ . Jak chcesz szerzyæ tu syf ... chcesz k³amaæ i doktoryzowaæ siê ze sposobów powtórnego wykorzystania ¶mieci i odpadów to bierz zainteresowanych przyg³upów na PW i tam dyskutuj i wymieniaj sobie z nimi patenty na samoróbki.

¯e te¿ nigdy jako¶ nie czyta³em ¿adnego twojego postu Krysiu w którym byæ opisa³ jak co¶ zrobiæ w lakierni skutecznie i profesjonalnie, raz na wiele lat, bez wad wpadek i problemów u¿ytkowych ... tylko ci±gle te twoje porady to rozwi±zania na chwilê na kila tygodni, do zimy, do pierwszego deszczu, do pierwszej kontroli, do pierwszego po¿aru ... i ka¿dy z tych patentów poci±ga za sob± wydatki finansowe tych biednych i naiwnych amatorów ¶ni±cych o potêdze w³asnego warsztatu.

Ja Krysiu pracuje za pieni±dze. To co robiê ... robiê najlepiej jak umiem ... a umiem bardzo du¿o. Moje rady i rozwi±zania dzia³aj± w ma³ych, du¿ych i ogromnych ( tysi±c metrowych lakierniach przemys³owych ) ca³ymi latami ... a twoje rady przetrwa³y choæby jeden sezon w jakie¶ norze ? ^^



Lackdoctor napisa³/a:
... jak posty na forum id± w dobrym kierunku i temat wchodzi na dobra droge,,, to jest w mig rozpier..dzielany przez tego kolesia


Wska¿ mi mo¿e Krysiu ten moment .... bo siê jako¶ go nie mogê dokopaæ do tego momentu w tym konkretnym temacie ^^ choæ z jednym siê zgadzam i jak mantrê powtarzam od piêciu lat na obu portalach i w ka¿dej publikacji to samo ....

Lackdoctor napisa³/a:
... ¿eby nie by³o tanio.


Bo tanio to mo¿esz sobie kupiæ powid³a w Biedronce ... a Lakiernictwo samochodowe jest drogie. Wymaga du¿ych nak³adów finansowych zanim zaczniesz, a nie w trakcie dorabiania siê .... Masz kasê na start albo po kilku miesi±cach szybko siê orientujesz, ¿e w pojedynkê w gara¿u zdechniesz z g³odu ale siê nie dorobisz wtedy inwestujesz w oparciu rady profesjonalistów z dorobkiem zawodowym, a nie anonimów z forum .... albo lejesz na ten profesjonalizm i porady inwestycyjne i do koñca ¿ycia jeste¶ upartym gównozjadem z ka¿dym rokiem starszym i bardziej niedo³ê¿nym, upartym gównozjadem ^^ .... Tak, tak Krysiu ... TOB¡ :tak:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-05, 10:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Ale j± od ciebie nic nie chcê .
Nie potrzebuje nie wymuszam .
Lakiernictwo zawodowe zostawiam dla tych co id± t± drog± .
Niech bêdzie jak najdro¿sze .
Byle potem nie by³o tak ¿e te profesjonalne prace trafia³y do korekty do pasjonatów lakiernictwa.

A co robi± amatorzy?
To mnie nie obchodzi .
Pyta kto¶... Jak mam wene to odpisuje .
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-05, 14:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
. i wtedy bêdzie mi g³upio, podkulê koci ogon i z piskiem ucieknê unikaj±c twoich kopniaków


Szkoda buta na je³opa.
Widzisz wiele wiesz, ale nie potrafisz odczytac wykresu wydajnosci i cisnienia dla wentylatora ... wykres Ci pokaza³em i juz nic nie chcia³em pisac ¿e b³ednie go odczyta³es.

Pamietasz mój wentylator do nadmuchu?
Wypas w ciul,,, 10 tys m3/h,,, tak powiedzia³e¶... :sciana: :sciana: :sciana:

A na wykresie wartosci krzywych jego wydajno¶ci nie dochodza do 6 tys m3/h.

Musisz byc naprawde znaFca w temacie wentylacji...

Pozdrawiam :fiu:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-05, 17:00   

Lackdoctor napisa³/a:
Wypas w ciul,,, 10 tys m3/h,,, tak powiedzia³e¶...

Przecie¿ ty sam sobie to wmówi³e¶, ¿e on ma tyle :sciana:
wróæ na 1 strone tego tematu :shock: zobacz sam co napisa³e¶!!!

Lackdoctor napisa³/a:


Wentylatory o wydajnosci 10.000m3/h i.... cdn.


Albo na temat okazjê znalezione w necie :help: :help:
Pyta³e¶ jak± mo¿e mieæ wydajno¶æ a Robert poda³ ci link tylko...

http://lakierowanko.info/...r=asc&start=400

JPI Krzychu co siê z tob± dzieje :x: Ta schizofrenia ciebie z¿era na maxa :blee: :blee:

Ps jak wentylator o mocy 0,5KW mo¿e mieæ tak± wydajno¶æ?????
Na maxa mo¿e mieæ 5250 m3/h albo mniej zale¿y jaki jego jest wymiar ...
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-05, 17:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
unek83 napisa³/a:
Przecie¿ ty sam sobie to wmówi³e¶, ¿e on ma tyle

W dobie czu³o¶ci z projekterem nie chcia³em juz robic mu przykrosci... hehehe a dokladniej to i ty pieknie klaska³e¶ i tupa³es ma³ymi nó¿kami z radosci na 10 tys m3/h.

Unek, nie szukaj choroby u kogo¶,,, we¼ wylecz siebie najpierw. :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-05, 17:16   

Prawda boli :D :D
Ty chyba znowu prze¿ywasz ten okres godowy jak u Danieli :D :D
A tym postem pokaza³e¶, ¿e naprawde masz co¶ nierówno pod sufitem....
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-05, 18:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
unek83 napisa³/a:
Przecie¿ ty sam sobie to wmówi³e¶, ¿e on ma tyle
wróæ na 1 strone tego tematu zobacz sam co napisa³e¶!!!

W tym temacie (patrz strona pierwsza) napisa³em ..... WENTYLATORY... czyli liczba mnoga uneczku.

W innym temacie popisalismy sobie z Robciem o jednym wentylatorze i .... widze uneczku ze skapowaæ tego nie dasz rady.

Wiêc ju¿ wiecej t³umaczyc Ci nie bêdê tego co dla wszystkich innych jest oczywiste i jasne.

Przypomne wentylator ..... jeden, taki z innego postu,,, ok 6000 m3/h

wentylatory zastosowane do nadmuchu w tym temacie str.1 .... 10 tys m3/h ----- wentylatory, mnogo wentylatorów, nie ten jeden :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Pozdrawiam serdecznie ty mój osobisty cenzorze :pisze:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-05, 18:36   

No patrz jeszcze jeden znalaz³ siê za 100 :D :D
Poka te wentylatóóryyy 2 :D :D
Albo t± kabinke co tam sk³adasz.... no przecie¿ tylko d¼wi brakuj± to pe³ni szczêscia :D
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-05, 18:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
unek83 napisa³/a:
Poka

Poka¿ê ju¿ kpl.
Spokojnie.
Mam nadziejê ¿e Ty juz jestes daleko przedemn± i juz masz wiele do pokazania.... aczkolwiek cz³owiek czêsto siemyli, wiêc?

Raczej nie masz co pokazaæ.
Ale nic, to dopiero kilka lat planowania, za kilka lat cos zaczniesz ,,, wnuki skoñcz±.
Ale nic, rozwój najwazniejszy.

My tu gadu gadu a gugun nic tylko sk³ada te stówki i kabinê ma :spoko:
Widzisz unek,,, mniej forum, wiecej stodo³y :tak:
Pozdro.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-05, 19:00   

Lackdoctor napisa³/a:
Ale nic, to dopiero kilka lat planowania, za kilka lat cos zaczniesz ,,, wnuki skoñcz±.

Mam ci wrzuciæ link z tamtego forum od kiedy ty sk³adasz???? :D :D
ile bêdzie hym 3- 4 lata ??? ^^ ^^
Krysiu spokojna g³owa ja mam dopiero 30 lat a ty 41 wiêc mam du¿o jeszcze czasu :D :D aby zrobiæ to szybciej ni¿ ty...
A poza tym narazie nie musze :cool:

Lepsze 4 ¶ciany z ceg³y w stodole ni¿ p³ot betonowy zamiast nich i ga³êzie z lasu ;P ;P

POKAAAA te wentylatory ... czy jeszcze czekasz a¿ wskoczy na gumtreee :D :D

Ps mniej na forumm??? hehe dobre czemu ukrywasz obecno¶æ na 2 forach??? wstyd, ¿e tak du¿o czasu marnujesz???
Mi siê w³a¶nie weekend zacz±³ wraz z woln± sobot± ^^ ^^
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-05, 19:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
unek83 napisa³/a:
hehe dobre czemu ukrywasz obecno¶æ na 2 forach???

:nie: :nie: :nie:

Nie mam powodów do ukrywania.
Sprawd¼ sobie logowania.

unek83 napisa³/a:
Mi siê w³a¶nie weekend zacz±³ wraz z woln± sobot±


Jednak poszed³es do pracy?
Ok, ja tego nie negujê.
Po godzinach co robisz to Twoja sprawa.
Co nie?
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-05, 19:49   

Lackdoctor napisa³/a:
Nie mam powodów do ukrywania.

OOj Krysiu zapomnia³o siê wy³aczyæ tej opcji ale co¿ tak bywa :D :D

Lackdoctor napisa³/a:
Jednak poszed³es do pracy?

Jakby to powiedzieæ praca przysz³a do mnie ^^ ^^
A po godz nic nie robiê ^^ ^^
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-05, 21:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
:paw:
Na wymioty ju¿ siê mi zbiera jak widze takie pie rdo.lenie na si³ê.

unek83 napisa³/a:
Jakby to powiedzieæ praca przysz³a do mnie


Jak ja to widzê..... nawet na lewo, bez zus, krus, abw i panienek nie da³es rady ujechaæ na swoim malowanku i to tyle.
Nie ma t³umaczeñ ¿e praca przysz³a, bo z podaniem o ni± w zêbach polecia³es a nic nie robisz bo nie masz klientow.

A na forum koloryzowaæ siê mo¿esz ch³opcom z piaskownicy co pierwszy raz tu zagladneli.

Ciesz sie wolnym ³ekendem :D
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-05, 21:50   

Lackdoctor napisa³/a:
nie da³es rady ujechaæ na swoim malowanku i to tyle

Ale Krysiu widzisz nic nie wiesz i ciebie to z¿era ^^ ^


Jaka nie maluje?? ca³y czas malujê ^^ ^^
Lackdoctor napisa³/a:
A na forum koloryzowaæ siê mo¿esz ch³opcom z piaskownicy co pierwszy raz tu zagladneli.

Ja ju¿ napisa³em w odpowiednim temacie- wybieli³em ciebie na nowych dostatecznie... ^^ ^^

Skoñcz ju¿ bo temat znowu rozwali³e¶ :tak: :tak:
  
 

Miki
Wys³any: 2013-07-05, 21:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 10 razy
Posty: 523
Ale Wy jeste¶cie poj...ni, k³uciæ siê kto ma wiêkszego qutasa hehe
_________________
Mart-Dent
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-05, 21:56   

Miki,
No prawda ^^ ^^ ale wiesz jaki mam ubaw ^^ ^^
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-05, 22:24   

Lackdoctor napisa³/a:
nie robisz bo nie masz klientow
wiesz co czasem mo¿na spr co siê dzieje u ,,kolegów,, i czy czasem nie wrzuc± co¶ nowego na picaso ...

Znowu pocisk nie wyszed³... ty samymi nie wypa³ami ostatnio strzelasz :tak: :tak:

https://picasaweb.google.com/101605358951868298935/LandRover#
 

Mariko12 
Wys³any: 2013-07-05, 22:32   
0
UP DOWN
My¶libórz


Pomóg³: 1 raz
Posty: 342
Sk±d: Zachodniopomorskie
Miki napisa³/a:
Ale Wy jeste¶cie poj...ni, k³uciæ siê kto ma wiêkszego qutasa hehe


Przynajmniej jest ¶miesznie i zabawnie, nie trzeba kabaretów ogl±daæ wystarczy tutaj zajrzeæ aby po 10 sekundach zacz±æ siê ¶miaæ ^^
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-05, 22:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
unek83 napisa³/a:
widzisz nic nie wiesz i ciebie to z¿era


Bez jaj.
Co udowodni³es drobna praca i promiennikiem z jednym panelem co wygrzewa ca³e drzwi ?

Miki ma racje,,, czas skoñczyc pier,dzielenie .... pole zostawiam unkowi,,,, i gnoju kupe.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-06, 00:04   

Lackdoctor napisa³/a:
z jednym panelem co wygrzewa ca³e drzwi ?

Nie do¶æ, ¿e schizofrenia doskwiera to jeszcze ¶lepy na staro¶æ robisz siê
:help:
Nic dziwnego ,¿e wydaje ci siê ze nie masz wtr±ceñ na lakierze :x: :x: i oddajesz tak auta....
Jak nie widzisz tak du¿egooooo promiennika z 2 panelami :rotfl: :rotfl:

Lackdoctor napisa³/a:
gnoju kupe

No ju¿ wszyscy wiemy, ¿e u ciebie tak jest w gara¿u ^^ ^^
 

KK 
Wys³any: 2013-07-06, 00:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Przestañcie siê obra¿aæ. Jestem poje... i te¿ mi odwala, ale to ju¿ przechodzi ludzkie pojêcie. Gdzie moderator?
 
 

gugun 
Wys³any: 2013-07-06, 08:56   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
KK napisa³/a:
Gdzie moderator?
czekam az sie wygadaj±,co sie posprzata,bo tak to zaraz w innym temacie zaczn± :)
Lackdoctor napisa³/a:
bo z podaniem o ni± w zêbach polecia³es a nic nie robisz bo nie masz klientow.
w tym nie ma nic smiesznego,bo to co sie robi to przechozi ludzkie pojecie. nie wiem jak u reszty ale u mnie niby robota jest,ale zero kolejki... zrobie to co mam i nie wiem co bedzie dalej,i tak juz drugi miesi±c...niby zawsze sie uzbiera,ale kiedys moze byc tak ze oddam wszystko i nagle nie bedzie co robic.nie wiem co sie dzieje,czy wszyscy sobie sami juz maluja,czy ludzie nie maj± kasy,ale jest tydzien gdzie sie kilka aut odda i mozna jechac na dobre wakacje,a jest tydzien gdzie z 10-15el w porywach,a tu czas leci,wyplate trzeba dac,oplaty porobic itp.i tu nie ma co sie smiac bo z tego co widze to dookola wszyscy do roboty id± albo ³api± sie wszystkiego co tylko idzie,blacharze zaczynaja malowac i remontowac silniki,lakiernicy robi± sobie blacharke samemu...az strach pomyslec co bedzie za kolejne 10lat ^^ i tu sie nie dziwie troche ze kazdy ulepsza sie po taniosci,bo to juz nie te czasy gdzie kolejka na kilka km a robote mozna wybierac....mnie akurat sytuacja zmusila,i musze poprawic warunki,bo dostaje roboty ktorych nie idzie w garazu bezblednie zrobic,bo tak tez bym pier..dolil
 
 

gugun 
Wys³any: 2013-07-06, 08:58   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
unek83 napisa³/a:
Krysiu spokojna g³owa ja mam dopiero 30 lat a ty 41 wiêc mam du¿o jeszcze czasu
a ja 24 :D :D :D
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-06, 10:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
gugun napisa³/a:

KK napisa³/a:
Gdzie moderator?
czekam az sie wygadaj±,co sie posprzata,bo tak to zaraz w innym temacie zaczn±


Spoko, nie zaczn±.
Znaczy, postaram sie ignorowaæ popaprañca, bo nakrêci³ jedn± p³ytê jak disco polo i powtarza siê jak ... jak to unek.
Sam wiesz z dawnych czasów ¿e madry on nigdy nie by³i i b³yskotliwy tez za bardzo nie.
Jak mi p³aka³ na gg to mu pomog³em,,, w wojowaniu z Tob±,, heh, stare g³upie czasy.

To ja ju¿ wole konstruktywna krytyke w ogniu gnojenia projektera... tam jest po prostu rozwojowo. :spoko:
A tu z wazelina projektera nie bêdê juz wojowal, bo szkoda mojego czasu.
Pozdrawiam i milego wypoczynku dla wszystkich .... woda, pla¿a, piwko :cool: :cool: :cool:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-07-06, 10:53   

Lackdoctor napisa³/a:
Jak mi p³aka³ na gg to mu pomog³em,,, w wojowaniu z Tob±,, heh, stare g³upie czasy.

Widzisz znowu k³amiesz i to tak beszczelnie jak tylko potrafisz ....
Sam napisa³e¶ do mnie i napisa³e¶, ¿e to gugun ... :x:
Mam jeszcze gdzie¶ to Krysiu :D
Taki z ciebie poprostu kolega...
Jestes jak pijawka tu s³odzisz a na pw srasz na wszystkich...
No i w koñcu to co pisa³em wczesniej jak ju¿ nic nie mo¿esz dosraæ to pw wywlekasz!!!

Martek zdzieli³ ci klapsa na tamtym forum to przylecia³es tutaj i na ¶w piotrku wyrzy³e¶ siê...
Ty poprostu nie potrafisz przyznac siê do b³êdu ...i napisaæ sorry ale nie wolisz spier.. z tematu tydz nic nie pisaæ ..a potem znowu pie..rd.. g³upoty...
Na tematy technologczne jak zawsze ta sam odp.. jak to lecia³.. nic nie powiem ale co¶ napisze .robert ³odz wie pawe³ tak samo i tak w kó³ko!! baran poprostu z ciebie i jeszcze okaza³o siê, ¿e ¶lepy... :D

Widzisz gugun wyokona³ robote któr± ty spali³e¶ i chocia¿ zaiwestowa³...a ty co zje... ba sobie 3 fajne uk³ady i dupa malujesz sobie znowu z tym gównem na ¶rodku...
Chocia¿ ze 4 auta odda³e¶ ale jak prawdziwy handlarz nic nie zrobi³e¶ oprócz tego co ju¿ pisa³em gdzie¶ wcze¶niej...
Pozdr ma ju¿ do¶æ kopaæ ciebie po dupie....
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-07-06, 11:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
W zasadzie na koñcu chcialem napisaæ o tolerancji, ale có¿… chyba sobie darujê.
Tolerujê g³upotê Twoj± i nie mi z ni± budziæ sie na co dzieñ.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang