Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
luckyboy 
Wys³any: 2013-06-17, 21:44   Uszkodzony b³otnik po zderzeniu ze sarn± - jak to ugry¼æ?
0
UP DOWN

Posty: 4
Sk±d: Toruñ
Witajcie,

wpad³a mi dzisiaj w nocy sarna pod maskê, uszkodzi³em na szczê¶cie tylko b³otnik i lampê. Nie wiem co mam z nim teraz pocz±æ - szukaæ nowego czy klepaæ ten co jest (czy w ogóle da radê co¶ z nim jeszcze zrobiæ)?

Co najlepiej zrobiæ w tej sytuacji?


Free Image Hosting by imgbox.com
 

gorzalinek
Wys³any: 2013-06-17, 22:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 115
da si spokojnie wyciagnac to spooter albo migomat dobre lyzki blacharskie i jechana ale czy warto ja bym wymienil blotnik i listwe pod lampa bo czesci do lanosa tanie sa
 

zawi3j
Wys³any: 2013-06-17, 22:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 141
Przynajmniej dziczyzna by³a na kolacje. A tak na powa¿nie, jak nie masz narzêdzi a nie chcesz inwestowaæ to tak jak kolega mówi nowy b³otnik. Jed¼ na szrot i znajd¼ co¶ nie ze¿artego rdz±, kupisz to za grosze.
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-06-18, 00:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
luckyboy,
Jed¼ do blacharza, on bêdzie wiedzial jak to zrobiæ.
Nastepnie do lakiernika, ktory wyprowadzi element i na nim wycieniuje kolor.
Jak wymienisz b³otnik i zajdzie potrzeba lakierowania, to koszta wzrosn± o koszt cieniowania drzwi, slupka przy szybie i mo¿e nawet maski.
No chyba ¿e trafisz b³otnik w kolorze lub nie zale¿y Ci na jednolitym odcieniu elementów...
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

luckyboy 
Wys³any: 2013-06-18, 09:35   
0
UP DOWN

Posty: 4
Sk±d: Toruñ
Oki dziêki za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie - lepiej zamontowaæ b³otnik i wtedy go malowaæ, czy pierw pomalowaæ i dopiero montowaæ? B³otnik mogê sam wymieniæ bo to kilka ¶rub. Cieniowanie oczywi¶cie odpada.
 

juny 
Wys³any: 2013-06-18, 10:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Pomaluj i potem za³ó¿
_________________

 

luckyboy 
Wys³any: 2013-06-23, 11:35   
0
UP DOWN

Posty: 4
Sk±d: Toruñ
Dziêki za pomoc, pozdrawiam.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group