Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
kadafi 
Wysłany: 2013-07-04, 12:30   Admin,modetator puk,puk jest ty któryś z Was?

Co się dzieje z tym forum?
50% postów to kłótnie ,bluzgi,wyzwiska.
Jeden na drugim tylko psy wiesza.
Człowiek ku... wchodzi aby czegoś się dowiedzieć, nauczyć a tu gów..o.
Najgorsze jest to że powtarzają się te same nicki w "gorących" dyskusjach nie na temat.
Normalnie żenada, poziom piaskownicy a nie osób/fachowców co prowadzą własne biznesy.
Notoryczne prześmiewanie się i z innych - panowie "nie pamięta wół jak cielęciem był."
Od razy osiągneliście poziom master że teraz tylko drzecie łacha przy byle okazji jak pojawi się pytanie niedoświadczonego/początkującego usera?
Druga sprawa że na tym forum ktoś taki jak moderator to nie istnieje albo woli się nie wychylać żeby opie..olu nie dostać od znawców. :) Panuje tu totalne rozpasanie, brak jakiejkolwiek dyscypliny, porównując z innymi forami - tam takie sytuacje są nie dopuszczalne. Jak już zaistnieją to są błyskawicznie "gaszone" przez modów.
Pozdrawiam.

PROJEKTER
Wysłany: 2013-07-04, 14:59   Re: Admin,modetator puk,puk jest ty któryś z Was?

kadafi napisał/a:
Panuje tu totalne rozpasanie, brak jakiejkolwiek dyscypliny, porównując z innymi forami - tam takie sytuacje są nie dopuszczalne. Jak już zaistnieją to są błyskawicznie "gaszone" przez modów. Pozdrawiam.

... ale żeś pojechał ^^ ^^ ^^

Dzięki takim moderatorom / "szeryfom" co im palma władzy wali na dekiel ci co mają wiele do powiedzenia i przekazania ... leją na takie portale. Kompletnie leją ^^ ^^ ^^ .

Fajowe pod tym względem jest forum stolarzy e-manta gdzie grupa durnych wsioków szerzy pier doły o formalnościach prawnych dotyczących stolarni i lakierni stolarskich :sciana: , i o technologi lakierowania :x: . Szeryfowie i administrator zamiast pozwolić na swobodną dyskusje i obnażenie głupoty takich wsiowych przymul eńców pieprzących bzdury i wprowadzających w błąd swymi teoriami wytrzepanymi z tyłka, każdego kto czyta te tematy ... cytują regulamin i bawią się w recenzentów cudzych wypowiedzi. Jaki jest tego efekt ? Forum stolarzy e-manta poraża głupotą wypowiedzi niektórych Usherów w takich aspektach. :x: Wypowiedzi których nikt tam zalogowany nie potrafi zweryfikować i wyprostować. Mamy więc grzeczny kulturalny i głupi na wskroś portal wprowadzający w błąd każdego kto szuka tam pomocy formalno prawnej prowadząc stolarnię, lub rad na temat lakierowania mebli czy MDF u. .... I to tylko dlatego że szeryfowie i admin posłuchali takich apeli jak ten twój powyżej i władza poraziła ich zwoje mózgowe. Srać na tego typu forum jak zachowując kulturę można kłamać i konfabulować na szkodę innych ludzi. Po stokroć wolę rzeczową kilkudniową awanturę z merytorycznymi argumentami, linkami i cytatami konkretnych dokumentów od miałkiej wymiany zdań przez niezorientowanych w temacie Pajaców którym się tylko wydaje że tak właśnie jest jak piszą. :help: Wolę obelgi od kłamstw ... Chama specjalistę niż miękkiego jak gó wno kłamcę kulturalnie wypisującego szkodliwe głupoty ... Zadaniem "moda" kolego @kadafi jest tłumić zbędne emocje w dyskusji .... ewentualnie posprzątać jak już dyskusja wygaśnie i nic po za wyzwiskami nie ma w tych postach.

To czy ktoś kogoś wyzywa ... to już sprawa jego kultury, wyboru formy, lub wrodzonego chamstwa i ewentualnie twojego osobistego zdania o takim uczestniku forum ... bez względu na to co o tym mówią przepisy prawo i regulaminy. Prawda ejst najważniejsza ... prawda i rzetelność informacji technicznych zostających i krążących w sieci przez całe lata.

Lepszy jest rzetelny post z dokładnym opisem zasady działania pistoletu lakierniczego zaczynający się od wyzwisk i kończący Qurwą ... niż kulturalne lanie wody i konfabulacje na temat tego co się komu wydaje jak wciśnie spust pistoletu ... lub co zaobserwował w swojej norze ^^

Popiszesz posty kolego @kadafi to dojrzejesz. Ja w czasach gdy "lodowce się cofały" też byłem takim wrażliwym idealistą. Gó wno to daje, niczego nie załatwia i nikomu nie pomaga ... bo durniów na forach jest zawsze 10 razy więcej niż wysokiej klasy fachowców ... a Ty jak czytam .. coś tam wypisujesz o pogłębianiu wiedzy ? ^^ . Od kogo chcesz ją czerpać koleś ? ... od przymulonych samozwańców internetowych ? ... tylko dlatego że w ramach kultury wypowiedzi nikt nie nakopał im do dupy i nie wygnał na drzewo za szerzenie pier dół ? Troszkę się zastanów najpierw nad formułą idealnego forum zawodowego ?

Jeżeli zamieszczanych tu treści nie przypilnują ludzie znający temat na wskroś i kontrolujący posty to moderator, albo administrator może tylko takie forum popsuć i "zamrozić" ... Jak ma to miejsce na grzecznym i guzik wartym forum stolarzy którzy mając odpowiednie działy na portalu o pomoc muszą prosić po za swoim forum ... przez e-mail. Żenada i obciach dla tych którzy odpowiadają za zawartość archiwum ... gówno wartego archiwum z bełkotem jakiegoś buraka.

Do tego @kadafi prowadzi ślepe przestrzeganie zapisów regulaminu i nieprzemyślane strofowanie uczestników z pozycji szeryfa i demonstracji władzy.

Jak taki jesteś cwany to spróbuj zdyscyplinować wypowiedzi fachowca otoczonego kretynami wypisującymi głupoty zawodowe ^^ .... ciekawy jestem JAK pogodzisz ogień z wodą ... czyli wymusisz na nim kulturę słowa gdy w koło ma chamskie zaczepki ... i nie urazisz go żeby nie wziął dupska w troki i nie zmył się raz na zawsze z takie portalu ? :x:
Pamiętaj że czytać posty może każdy bez logowania ... więc wiedzę zawsze można czerpać z portalu nawet jak cię z niego wywalą ... gorzej jednak zaprosić do czynnego uczestnictwa kogoś kto tą wiedzę w portal wpompuje. :tak:

80 % postów na tego typu portalach płodzą, drogi Panie przygłupy pisząc kretyńskie wypowiedzi i szerzący w nich posrane dziadowskie teorie jak z "druta" starych szmat i desek z rozebranej szopy zbudować ... cudny żaglowiec :tak: .

Chcesz kultury na portalu ? ... to banalnie proste kolego @kadafi .... banalnie proste :

1. Nie wtrącaj się w spory jeżeli cię nie interesują
2. Nie prowokuj awantur i wyzwisk
3. Nie szerz durnych i dziadowskich teorii
4. Nie pouczaj innych jak maja się zachowywać i co pisać

To tak proste, że aż oczywiste :tak: ... wtedy cały ten syf Ciebie nie będzie dotyczył :tak:

... a JA koleżko, JA akurat taką tu sobie wyznaczyłem rolę. Rolę "cepa" do walenia durniów po łbie z pełnym zakresem dostępnych środków w tym wypisywanego w postach chamstwa. Dlaczego ? .... Cóż pogrzebiesz w przepastnych archiwach portali dla lakierników to się dowiesz i przestaniesz dziwić. W zamian dużo się dowiesz o technologi, wyposażeniu , formalnościach budowie lakierni jej organizacji, materiałach, przepisach .... gównozjadach uważających się za speców i ich obesranych norach w których żerują ;)

Teraz już wiesz ... a jak wiesz ... to wsadzić sobie do kieszonki w koszulce to swoje demonstracyjne oburzenie i zapraszam do pisania rzetelnych postów albo zawodowych pytań w konkretnych tematach zawodowych ... lub jak wolisz fajnych dyskusji w "luźnych dysputach" :spoko:

kadafi 
Wysłany: 2013-07-04, 17:10   

Wiesz początkowo coś naskrobałem... jakiś kilka zdań w odpowiedzi. Ale pomyślałem sobie- Kadaf - kurw.a nie warto, nie warto. I tym oto zdaniem zakańczam moje " demonstracyjne oburzenie". Zaczynam rozumieć co poniektóre osoby - powodzenia :rotfl: .

PROJEKTER
Wysłany: 2013-07-04, 18:11   

No to fajnie, że łapiesz przekaz :spoko: ... Ja .... w przypływie naiwniactwa mam jeszcze trochę nadziei że WARTO toczyć te spory i choć przeradza się to czasami w chamstwo łudzę się że jednak odsiewanie faktów od durnot i publiczne kopanie dziadowskich pomysłów komuś w tym zawodzie pomaga. ;) Cały czas mam nadzieje że to Ja jestem ten "dobry" ^^ .... pozdrawiam :spoko:

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-07-04, 19:36   

kadafi napisał/a:
Co się dzieje z tym forum?
50% postów to kłótnie ,bluzgi,wyzwiska.
Jeden na drugim tylko psy wiesza.
Człowiek ku... wchodzi aby czegoś się dowiedzieć, nauczyć a tu gów..o.

Zawsze kolego możesz przenieść się na inne forum...... :tak:
Będzie tam .... miło i przyjemnie.... ;)

gugun 
Wysłany: 2013-07-05, 11:55   

administracja ma urlop ^^ każdemu się nalezy,nawet nam :) a wracając do tematu,to jest kilka opcji,ale malo skutecznych
- zbanować ich-wtedy forum zginie smiercią naturalną
-dac po warnie co raczej nic nie da
-zablokowac temat-przeskoczą na inny,wiec tez odpada bo jeszcze wiekszy balagan sie zrobi ;)

wiec pozostaje dac im sie wykrzyczeć,i ewentualnie sledzic temat czy chamstwo miesci sie w granicach normy,a jak sie wygadają to poprostu edytowac temat i wywalic te wyzwiska. :) to nie elektroda ze za ortografie nawet sie dostaje bana ^^ macie tu luz iwolnosc wypowiedzi,jednym sie to podoba drugim nie.wszystkim nie dogodzi nigdy,a jesli az tak cie to razi to nie jest to jedyne forum o tej tematyce :tak:

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-07-05, 13:17   

kadafi napisał/a:
Zaczynam rozumieć co poniektóre osoby -

Tylko z Tego postu nie wynika które osoby rozumiesz...... mi bardziej wynika że rozumiesz projektanta... a kazdy projektant to gej... w koncu TWN ogladammmmmmm nie unek?
Wazelinka nasza forumowa.

hamir 
Wysłany: 2013-07-05, 15:23   

kadafi, tu masz tajemny link do forum,gdzie Nas nie ma;http://lakiernik.info.pl/

^^ ^^ ^^

unek83
[Usunięty]
Wysłany: 2013-07-05, 21:02   

Lackdoctor napisał/a:
Wazelinka nasza forumowa.

Jpi znowu ten okres godowy Krysia.... ^^ ^^

Ty zaliczysz w końcu ten ban i ja też :D :D

Mariko12 
Wysłany: 2013-07-05, 21:29   
Myślibórz

kadafi ma być bombowo ! ^^

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-07-05, 21:47   

unek83 napisał/a:
Ty zaliczysz w końcu ten ban

Zostawiam Cie z problemem, niech ktoś inny leczy twój przypadek.
Ja nie ogarniam tak ciężkiego defektu unku.

unek83
[Usunięty]
Wysłany: 2013-07-05, 22:06   

Nie ogarniasz ??ty nigdy nie ogarniałeś Krysiu niczego ^^ ^^

PROJEKTER
Wysłany: 2013-07-06, 20:50   

Lackdoctor napisał/a:
kazdy projektant to gej...

Może być gej może być hetero, może ci się podobać albo nie ... tylko że te aspekty ważne są jedynie wtedy Krysiu gdy chcesz się pieprzyć w du psko z projektantem ... a nie wtedy gdy korzystasz z jego przepastnej wiedzy zawodowej i doświadczenia ;)

kadafi 
Wysłany: 2013-07-07, 11:54   

Lackdoctor napisał/a:
Tylko z Tego postu nie wynika które osoby rozumiesz...... mi bardziej wynika że rozumiesz projektanta
- I tak to miało wygladać ^^ ,czytałeś PW więc wiesz.

przemo1972 
Wysłany: 2013-07-07, 17:11   

kadafi napisał/a:
Normalnie żenada, poziom piaskownicy a nie osób/fachowców co prowadzą własne biznesy.
Notoryczne prześmiewanie się i z innych - panowie

@kadafi, jak ktos bedzie przesmiewal sie- to daj znac- zaraz zbanujemy lobuza, kto to widzial zeby taaakie podsmiechujki sobie robic :cool: :shock:

kadafi 
Wysłany: 2013-07-08, 05:49   

przemo1972, ja temat uważam za zamknięty, znałem podejście do sprawy userów a teraz znam i modów. Darował byś sobie.....

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Administracja

Odpowiedz do tematu