Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
hamir 
Wys³any: 2013-07-07, 08:00   Durne tematy

Posty: 754
Sk±d: Astana
Mam pytanie do administracji;dlaczego na tym forum nie usuwa siê durnych,powtarzaj±cych sie tematów,tak jak to jest na s±siednim forum?Rozumie liberalizm,ale czy a¿ taki?
 

kadafi 
Wys³any: 2013-07-07, 12:11   

Posty: 81
Sk±d: Tarnowskie Góry
hamir, po cze¶ci zacytujê ciebie.
hamir, "tu masz tajemny link do forum" gdzie durne, powtarzajace tematy s± usuwane "http://lakiernik.info.pl/" - Ty i Twoi koledzy sugerowali mi ¿e jak mi nie pasuje to droga wolna wiêc sk±d u ciebie te " demonstracyjne oburzenie" - cy¿by¶ te¿ tak jak ja mia³ pewne w±tpliwo¶ci co do dzia³ania tego forum ? ^^
 

hamir 
Wys³any: 2013-07-07, 13:47   

Posty: 754
Sk±d: Astana
kadafi, wrecz przeciwnie,forum nie z³e,jednak czasami niektórzy kolesie to juz przesadzaja,zakladajac bzdurne tamaty...na sasiednim forum,jest to bardziej weryfikowane..i tyle ;)
 

kadafi 
Wys³any: 2013-07-08, 05:52   

Posty: 81
Sk±d: Tarnowskie Góry
100% racji - forum jest ok - to dla mnie podstawa aby dowiedzieæ siê czego¶ w tym temacie - na tym forum bazujê.
Jednak problem to problem bez wzgledu czy jest to spam, off topic, durne tematy czy te¿ zwyk³e chamstwo... tyle w temacie.
 

gugun 
Wys³any: 2013-07-08, 10:06   



Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
jesli sa jakies problemy to pisac na pw :tak: nie jestem w stanie ogarniaæ calego forum i czytac wszystkich tematow,ale loguje sie codziennie wiec jak sa jakies problemy to pisaæ albo zglaszac posty bo na poczcie tez jestem coziennie ;) milego dnia
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-07-09, 11:44   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Tak to siê nie dogadacie jak jedne o "niebie", a drugi o "chlebie" ...

Tobie kolego @Kadafi chodzi o ograniczenie wolno¶ci wypowiedzi i to jest niem±dre i szkodliwe dla tego forum ... a @Hamir chodzi o "durne tematy" czyli takie o niczym wa¿nym choæ maj± niby "charakter techniczny" typu "koledzy jak pomalowaæ myszkê do kompa" ?. Co gorsza chodzi te¿ o te tematy które tysi±cczterystaosiemdziesi±tytrzeci raz ( ^^ ) zawieraj± pytania ... na które regularnie s± tu zamieszczane odpowiedzi ... Wspomnê tylko "Pistolet do 100 z³ " lub "Który pistolet wybraæ ?" ... @hamir ma sporo racji , ale ... niestety jednak to Forum w du¿ym stopniu mia³o i ma charakter doradztwa dla amatorów i pasjonatów lakiernictwa ... trzeba im to wybaczyæ ¿e zak³adaj± durne tematy i w takie nie wchodziæ z w³asnymi postami ;)

Gdzie¶ jednak musi byæ miejsce na pytania tych co siê w lakiernictwo anga¿uj± trochê mocniej ni¿ w letnie sobotnie wieczory z okazji zakupu nowego / starego autka ;) ..

Tamto forum ma bardziej zawodowy charakter i amatorskie temat o lakierowaniu sprayem, czy o tandetnym wyposa¿eniu nory .... tam przeszkadzaj±. Tam awantury s± gaszone przez Administracjê i usuwane s± chamskie posty bo TAM ka¿dy Je³ op jest identyfikowany elektronicznie w momencie logowania. Ka¿dy zatwardzia³y dureñ ma tam swoj± "teczkê" i jest "pod sta³ym nadzorem kamer video" ^^ . Ma to swoje zalety gdy temat jest powa¿ny i niesie ze sob± wa¿ne unikalne tre¶ci zwi±zane z tym zawodem. TU poprowadzenie takiego tematu w rzeczowej atmosferze wymiany pogl±dów raczej siê nie udaje ...

Jak widzisz oba te portale znakomicie siê uzupe³niaj± :spoko:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

kadafi 
Wys³any: 2013-07-10, 07:50   

Posty: 81
Sk±d: Tarnowskie Góry
PROJEKTER napisa³/a:
Tobie kolego @Kadafi chodzi o ograniczenie wolno¶ci wypowiedzi

Nick i avatar do czego¶ zobowi±zuje :rotfl:
 

przemo1972 
Wys³any: 2013-07-10, 12:32   


Posty: 551
Sk±d: SC
kadafi napisa³/a:
Nick i avatar do czego¶ zobowi±zuje

No...Raczej to nie dyktator, tylko baran Baron Cohen znany ze swoich durnych ksenofobicznych komedii.Obejrzyj Borata, dowiesz sie co ten pan sadzi o Polakach, chyba dlatego ze po matce jest goralem z tych gor na bliskim wschodzie ;)
_________________
Wyrywanie chwastow
 

kadafi 
Wys³any: 2013-07-12, 20:13   

Posty: 81
Sk±d: Tarnowskie Góry
Skupmy siê na avatarze i tytule filmu z jakiego pochodzi. :)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Administracja

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group