Szukaj FAQ Album

Otwarty przez: Robertlodz09 2014-01-30, 15:54
Autor Wiadomość
dystrybutor 
Wysłany: 2013-07-25, 21:15   Zamowumnie.pl

W tym wątku będę prezentował aktualne nowości i promocje dostępne w e-sklepie zamowumnie.pl

Włókniny ścierne C O L A D

Zaapraszam :)

dystrybutor 
Wysłany: 2013-07-29, 13:15   

Przy jednorazowym zakupie 5 opakowań krążków ściernych 3M serii 325U/525U dowolnej gradacji
WIELOOTWOROWA TARCZA ROBOCZA 3M GRATIS!

Zapraszam :)

dystrybutor 
Wysłany: 2013-09-23, 10:38   

OFERTA LIMITOWANA!

Środek polerski 3M FAST CUT PLUS 1kg 50417

Wybierz wariant - 6szt, a gąbkę polerską 3M koloru zielonego 50487 otrzymasz za 1grosz!

Oferta ważna do wyczerpania zapasów

dystrybutor 
Wysłany: 2013-09-28, 01:25   

RABAT 5%

dystrybutor 
Wysłany: 2013-09-28, 13:18   

dystrybutor 
Wysłany: 2013-10-19, 19:01   

Z myślą o naszych obecnych i przyszłych Klientach uruchomiona została STREFA KLIENTA . Dostęp do niej został zabezpieczony hasłem, które otrzymuje się w procesie rejestracyjnym e-sklepu.
Systematycznie będą w niej prezentowane specjalne oferty dla zarejestrowanych.

dystrybutor 
Wysłany: 2013-10-24, 11:12   

dystrybutor 
Wysłany: 2013-10-28, 12:46   

Licytacja od 1 złotówki :)

GĄBKA POLERSKA 3M 50487

dystrybutor 
Wysłany: 2013-10-30, 17:20   

ŁAP OKAZJĘ!

Jeśli zapiszesz się do Newslettera SMS to jako pierwszy dowiesz się o takich promocjach

Newsletter SMS

dystrybutor 
Wysłany: 2013-12-06, 10:48   

Mikołajkowy kod rabatowy na wszystkie produkty
Do wykorzystania w dniu dzisiejszym na ww.zamowumnie.pl
KOD - MIKOŁAJ

Marcin

dystrybutor 
Wysłany: 2014-01-12, 01:49   

Zapraszam na nasz nowy profil Allegro

dystrybutor 
Wysłany: 2014-01-23, 13:40   

Najpopularniejszy środek polerski 3M - FAST CUT PLUS 50417
Pakiet 3szt w dobrej cenie

Na terenie Rzeszowa dostawa GRATIS!

bartek18 
Wysłany: 2014-01-23, 14:05   

szkoda ze nie ma cen :sciana:

dystrybutor 
Wysłany: 2014-01-23, 21:37   

bartek18 napisał/a:
szkoda ze nie ma cen :sciana:

Ceny są widoczne po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na stronie.

dystrybutor 
Wysłany: 2014-01-29, 15:48   

Taśma maskująca 3M 25mm x 50m 6309
Karton 36szt w SUPER CENIE!

kalbi 
Wysłany: 2014-01-29, 17:09   

ja się zalogowałem :D . Tym co się nie chciało - taśma 3M 25mm x 50m = 4,15 zł

Lackdoctor 
Wysłany: 2014-01-29, 20:57   

dystrybutor napisał/a:

Nie wiem jaka jest cena, ale mogę (mogę?) dodać że kupiłem ostatnio dwa kartony tej taśmy w cenie 2.60zł szt u mojego dostawcy materiałów a na allegro były po 2.50 zł szt przy zakupie kartonu, czyli 36 szt.

Jaka tu jest w końcu ta cena?

rogal-master1
Wysłany: 2014-01-29, 21:01   

4.15 :D

dystrybutor 
Wysłany: 2014-01-29, 22:53   

Lackdoctor napisał/a:
dystrybutor napisał/a:

Nie wiem jaka jest cena, ale mogę (mogę?) dodać że kupiłem ostatnio dwa kartony tej taśmy w cenie 2.60zł szt u mojego dostawcy materiałów a na allegro były po 2.50 zł szt przy zakupie kartonu, czyli 36 szt.

Jaka tu jest w końcu ta cena?

Pozostaje mi tylko pogratulować tak rewelacyjnie niskiej ceny :spoko:

U mnie opakowanie 36szt kosztuje brutto 144zł

Szczerze to jestem zaskoczony, że posty wcześniejsze zniknęły. Przecież nic takiego w nich nie było, aby je usuwać. Jedni forumowicze wyrazili swoje zdanie na temat niechęci do rejestrowania się na stronie Zamowumnie.pl, a inny forumowicz podał link do aukcji Allegro na której ktoś sprzedaje taśmę 3M w takiej samej cenie jak ja.

Akurat Allegro kieruje się swoimi regułami i jak wiadomo znajduje się tam wiele ofert w niejednokrotnie bardzo niskich cenach. Skąd takie ceny trudno jednoznacznie powiedzieć. Często ludzie wyprzedają zbędne produkty po kosztach niejednokrotnie poniżej swojej ceny zakupu aby przynajmniej w większej części odzyskać zamrożone pieniądze. W innych przypadkach (mam nadzieję, że są to skrajnie rzadkie sytuacje ;) ) są to produkty "zaoszczędzone" w pracy które następnie sprzedaje się na aukcjach w dziwnie niskich cenach.
Niestety na takie oferty nie ma konkurencji. Zawsze były, są i najprawdopodobniej będą.
Sam w gronie swoich klientów na szczęście nie często, ale jednak spotykam się z pytaniem "a na Allegro to widziałem w takiej cenie" i zazwyczaj odpowiadam, że jeśli cena była niska, a sprzedający na towar wystawia paragon lub fakturę to czemu nie kupił. Przecież jest wolny rynek i każdy ma prawo kupować tam gdzie tylko chce. Trzeba łapać okazję i kupować legalny towar tanio.

A co do widoczności cen po zalogowaniu to szczerze mówiąc cały czas zastanawiam się nad słusznością tej decyzji. Nie traktuję swojej strony jako typowy sklep internetowy, choć w pierwotnym projekcie był taki zamysł, jednak produkty którymi handluję nie są to rzeczy codziennego użytku dla każdego. Są to materiały przeznaczone do odpowiedniej grupy docelowej. Wyszedłem z założenia, że jeśli ktoś trafi na moją stronę i będzie to osoba należąca do tej oczekiwanej docelowej grupy klientów to dla niego nie będzie problemu, aby zarejestrować się podając jedynie swojego maila.

Mimo wszystko dziękuję wszystkim już zarejestrowanym i zapraszam innych do rejestracji.
Polecam w trakcie rejestracji wypełnienie okienka "skąd do nas trafiłeś" i podanie "lakierowanko.info" Wszyscy którzy zarejestrują się z tego forum zostaną przypisani do grupy FORUM LAKIERNICZE dla której postaram się w najbliższym czasie przygotować specjalne oferty. Osoby już zarejestrowane mogą po zalogowaniu się na swoim koncie wejść w edycje profilu i tam uzupełnić rubrykę "skąd do nas trafiłeś"

Pozdrawiam :)
Marcin

Robertlodz09 
Wysłany: 2014-01-29, 23:03   

dystrybutor napisał/a:
Szczerze to jestem zaskoczony, że posty wcześniejsze zniknęły. Przecież nic takiego w nich nie było, aby je usuwać.

To jest dział ogłoszeń a nie komentowania ....

dystrybutor 
Wysłany: 2014-01-29, 23:04   

OK rozumiem.

dystrybutor 
Wysłany: 2015-08-12, 14:57   

Obecnie trzy wzory, ale w niedalekiej przyszłości na pewno będzie ich więcej :)
PROPOZYCJA darmowej koszulki pojawia się na stronie koszyka w zależności od wartości zamówienia. Normalnie jest to kwota 650zł, ale teraz jest......... sam zobacz dodając produkty do koszyka na stronie sklepu Zamowumnie.pl

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Ogłoszenia » Rodzaj ogłoszenia » Inne

Odpowiedz do tematu