Szukaj FAQ Album



Zamkniêty przez: gugun 2013-08-01, 23:17
Autor Wiadomo¶æ
PROJEKTER
Wys³any: 2013-08-01, 20:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
tomek70 napisa³/a:
SpeedKing napisa³/a:
nie dam sobie wmówiæ ¿e muszê do dwóch zaprawek w roku kupowaæ pistoletu za 2 ko³a i kompresora za 10 ko³a
Nie daj sobie tego wmówiæ. Potrzebujesz jeszcze od hooya sprzêtu ¿eby robiæ to jak nale¿y.


:D Chcia³em to jako¶ fajnie ubraæ w delikatne sformu³owania ale ca³a twoja dwu zdaniowa wypowied¼ tomek70, oddaje sedno problemu :spoko:

SpeedKing ... spokojnie to potraktuj. Za dwa trzy tygodnie intensywnego pobytu na forum lub kilka miesiêcy okoliczno¶ciowych odwiedzin sam to zrozumiesz. No nie da siê gównem zrobiæ tego idealnie. Tu w lakiernictwie samochodowym znaczenie ma nawet producent papieru ¶ciernego, czy pogoda na dworze ... a Ty wspominasz o pistolecie czy kompresorze .... Pogrzeb sobie w archiwum w wolnych chwilach. Potem pogadamy ... sam zobaczysz jak to jest.
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-08-01, 20:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Lackdoctor napisa³/a:
Niech on jeszcze napisze ze mam trzy rece, szpachel mieszam pokolacji na niedojedzonych skibkach chleba i kulam z nosa babole. :sciana: :sciana:


Fuck .... trudne te lakiernicze sformu³owania , a google nic nie wyja¶nia. :nie:

Czy "skibka chleba" to jest kromka ... taki cienki pasek z bochenka , a "kulaæ z nosa babola" to robiæ kulkê i po¿eraæ paszcz± ?

Przepraszam za te podstawowe pytania, ale jestem nowy na forum lakiernictwa regionalnego z ko³a gospodarzy wiejski i nie ³apiê jeszcze tych fachowych okre¶leñ zawodowych :x:

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Krysiu ..... MASZ TRZY RÊCE ??? :shock: CO SIÊ STA£O ? :shock: .... czwart± grabê ci SATA wci±gnê³a i zatomizowa³a w miotle ?
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
  
 

SpeedKing 
Wys³any: 2013-08-01, 20:19   
0
UP DOWN
Superamator

Posty: 31
Ale ja nie chcê idealnie. Od idealnego wygl±du s± fachowcy!
I tym mi³ym akcentem zakoñczmy nasz± dyskusjê :)
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-08-01, 20:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
SpeedKing napisa³/a:
Ale ja nie chcê idealnie. Od idealnego wygl±du s± fachowcy!
I tym mi³ym akcentem zakoñczmy nasz± dyskusjê :)

O ... jak kolega zm±drza³ :spoko: No bravo. Fakt - Od robienia idea³u w pow³okach lakierniczych s± fachowcy .... a od robienia tego akceptowalnie ... pasjonaci amatorzy z dobrze wyposa¿onym czystym gara¿em ;)
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

SpeedKing 
Wys³any: 2013-08-01, 20:31   
0
UP DOWN
Superamator

Posty: 31
Nic nie zm±drza³. To fragment mojej odpowiedzi po pierwszym Twoim po¶cie.

SpeedKing napisa³/a:
Mam ¶wiadomo¶æ tego, ¿e sprzêt, warunki i wiedzê mam z dupy. Napisa³em te¿ ¿e nie interesuje mnie idealnie po³o¿ony lakier, bo jak bêdê chcia³ mieæ idealnie to pojadê do najlepszego fachowca jakiego znajdê, bo mam równie¿ ¶wiadomo¶æ ¿e tej wiedzy nie zdobywa siê w dwie godziny. Ja chcê zakryæ w miarê ¶wiec±cym siê lakierem o barwie maksymalnie zbli¿onej do oryginalnego ubytki w 35 letniej pow³oce. Ma to wygl±daæ tak, by moja te¶ciowa siê nie skrzywi³a patrz±c na ten samochód z daleka.


;)
 

Mariko12 
Wys³any: 2013-08-01, 21:21   
0
UP DOWN
My¶libórz


Pomóg³: 1 raz
Posty: 342
Sk±d: Zachodniopomorskie
PROJEKTER napisa³/a:
Lackdoctor napisa³/a:
Niech on jeszcze napisze ze mam trzy rece, szpachel mieszam pokolacji na niedojedzonych skibkach chleba i kulam z nosa babole. :sciana: :sciana:


Fuck .... trudne te lakiernicze sformu³owania , a google nic nie wyja¶nia. :nie:

Czy "skibka chleba" to jest kromka ... taki cienki pasek z bochenka , a "kulaæ z nosa babola" to robiæ kulkê i po¿eraæ paszcz± ?

Przepraszam za te podstawowe pytania, ale jestem nowy na forum lakiernictwa regionalnego z ko³a gospodarzy wiejski i nie ³apiê jeszcze tych fachowych okre¶leñ zawodowych :x:



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Krysiu ..... MASZ TRZY RÊCE ??? :shock: CO SIÊ STA£O ? :shock: .... czwart± grabê ci SATA wci±gnê³a i zatomizowa³a w miotle ?


Dobre ^^
 

Bombel
Wys³any: 2013-08-01, 22:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 99
PROJEKTER napisa³/a:
Bombel napisa³/a:
Wiesz co, szczam na to czy tobie siê podoba czy nie to co piszê i gdzie piszê. Ty jeste¶ tu forumowym wrzodem na odbycie wiêc to co ty chcesz to mo¿esz zameldowaæ koniowi. Jutro mam na rann± zmianê wiêc jak chcesz to wieczorem mo¿emy znowu powymieniaæ siê komplementami a teraz na dobranoc cmoknij mnie w fajfusa tylko zêby umyj ¿eby mi siê jaki¶ syf nie zrobi³ od tego jadu którym ziejesz.

... wypowiedzia³ siê publicznie na forum ... zawodowy lakiernik samochodowy z dziewiêcioletnim do¶wiadczeniem w du¿ej ASO klasy premium ... jak siê dowiadujemy jedynej w Polsce w której lakiernia pracuje na dwie zmiany :D :D :D .... przepraszam b±belku ... nie doczyta³em to kiedy ty odbierasz ten swój pierwszy dowód osobisty ? ^^ ^^ ^^

Bombel napisa³/a:
Pisa³em przecie¿, ¿e robiê te¿ fuchy bo w firmie robimy na dwie zmiany i mam sporo czasu. A materia³u nie wynosze z firmy tylko sobie legalnie kupujê.


uhhhhhhaaaaaaa buchaaaaaa zdeklarowany gównozjad, a nie kradnie materia³ów z roboty ... normalny ewenement na skalê ca³ej Polski ... gównozjad ale uczciwy :shock: Smieszny pypciu ... ka¿dy twój post pokazuje ¿e dupa z ciebie, a nie zawodowy lakiernik. Wiêc nie k³am ¿e jeste¶ zawodowcem i od lat siê tym zajmujesz, albo przemy¶l swoje publiczne wypowiedzi ... posrany chamie !


Projekter o czym ty piszesz, kiedy ci sie to przy¶ni³o bo ja nic nie pisa³em ¿e to jedyna lakiernia pracuj±ca na dwie zmiany bo tego nie wiem. Wymy¶lasz co¶ sobie i dopisujesz do tego historiê. Ty jeste¶ chory.

Je¿eli nie odwo³asz swojej sugestii ¿e kradnê materia³y z firmy to uwierz mi przewertujê forum i znajdê te najgorsze posty o tobie i twojej rodzinie o których piszesz wy¿ej i z pe³n± satysfakcj± zamieszczê je ponownie tutaj. Wtedy bêdziesz mia³ prawo nazywaæ mnie posranym chamem.
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-08-01, 22:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Bombel napisa³/a:
Je¿eli nie odwo³asz swojej sugestii ¿e kradnê materia³y z firmy to uwierz mi przewertujê forum i znajdê te najgorsze posty o tobie i twojej rodzinie o których piszesz wy¿ej i z pe³n± satysfakcj± zamieszczê je ponownie tutaj. Wtedy bêdziesz mia³ prawo nazywaæ mnie posranym chamem.

G³upi jeste¶ ? ... namierzê ciê i po prostu ci jebnê z bañki kretynie. Tylko raz ten numer przeszed³ bezkarnie. S± granice chamstwa na forum do których ju¿ siê ostro zbli¿y³e¶ æwoku. Teraz siê bierz za wertowanie archiwum forum pajacu :cool:

Ja niestety z tob± nie sypiam i nie stojê na czatach w krzakach przed twoj± robot± i nie daje ci pokuty po spowiedzi. Nie mogê wiêc autorytatywnie o¶wiadczyæ tu publicznie, ¿e nie kradniesz materia³ów na fuchy do posranej nory w której ¶migasz te swoje robótki ...

No widzisz przykro mi strasznie ale nie mogê Tu publicznie k³amaæ, a nie wiem jak to tam jest ... Niestety jak kto¶ wali fuchy i trzepie kasê na czarno bez rejestracji dzia³alno¶ci w nie legalnej lakierni to nic tylko jest z³odziej spo³eczny. Skarbowy i ZUS policz± ci tam dok³adnie ile ukrad³e¶ ... tak¿e nie skacz mi TU do ¶lipek "uczciwy inaczej" . Z³odziej to z³odziej ... i nie ma znaczenia co i ile kradnie b±belku :tak:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

gugun 
Wys³any: 2013-08-01, 23:17   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Wystarczy pany... Pstryk... :) no i dobrej nocy tak nawiasem ;)
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime