Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Robkoo
Wys³any: 2013-08-01, 21:58   Naprawa po "blacharzu"
0
UP DOWN

Posty: 48
Witam. Rozpisywaæ siê super nie bêdê na temat blacharza, który wstawia³ reperaturki do mojej hondy. Podejrzewam, ¿e z zawodu jest cukiernikiem, bo blacharz z niego taki, jak ze mnie. Po pierwszej zimie na ³±czeniu wysz³y parchle. Pojecha³em, pieni±dze odzyska³em i postanowi³em zrobiæ sobie sam bo nie mam nerwów do takich partaczy. Po zeszlifowaniu szpachli, której by³y tony doszed³êm do reperaturki, rozszlifowa³em troszkê szerzej, a tu siê okaza³o, ¿e reperaturka by³a dziwnym trafem sztukowana z trzech innych blach :/ Teraz moje pytanie brzmi nastêpuj±co. Czy p³at blachy, który zaznaczy³em na zdjêciu na zielono mam wspawaæ na styk z reszt± reperaturki i karoserii, czy pod³o¿yæ blachê od ty³u i wyspawaæ a powierzchniê wstawionej blachy wyszpachlowaæ ?
http://imageshack.us/photo/my-images/69/43kh.png/
 

hematol 
Wys³any: 2013-08-01, 22:46   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
Recepta: wyci±æ star± reperaturkê,kupic NOW¡ i wspawaæ! :spoko: POwodzenia :spoko:
 

Robkoo
Wys³any: 2013-08-01, 23:44   
0
UP DOWN

Posty: 48
Tak by by³o najlepiej ale reperaturka jest ju¿ po³±czona z wewnêtrznym nadkolem, poklejona mas± na spawy, nie chce tego ju¿ ruszaæ.
 

diablo74 
Wys³any: 2013-08-01, 23:57   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 600
no i co z tego ¿e po³±czona jak wylaz³o u góry to my¶lisz ¿e dó³ jest ok jeszcze z ilu¶ tam czê¶ci to siê tam sk³ada ja te¿ nie widzê innej mo¿liwo¶ci jak zrobiæ to od podstaw czyli nowa reperaturka
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-08-02, 08:10   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Robkoo napisa³/a:
reperaturka jest ju¿ po³±czona z wewnêtrznym nadkolem, poklejona mas± na spawy, nie chce tego ju¿ ruszaæ.

Jako w³a¶ciciel tej Hondy chyba wiesz lepiej niz koledzy co bêdzie "najlepsze" dla twojego auta..... ;)
Tak¿e wykonaj t± "poprawkê" naprawy tak jak podpowiada Ci w³asne do¶wiadczenie....
i przeczucie .... ;)
  
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-08-02, 08:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
diablo74 napisa³/a:
ja te¿ nie widzê innej mo¿liwo¶ci jak zrobiæ to od podstaw czyli nowa reperaturka

Zawsze mo¿na jeszcze sobie te¿ trochê poszpachlowaæ.... ;) :D
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi