Szukaj FAQ Album



Otwarty przez: Tech 2008-07-17, 11:05
Autor Wiadomo¶æ
matheurzsz 
Wys³any: 2008-02-06, 16:03   S p a w n
0
UP DOWN


Posty: 48
Sk±d: Konstantynów ³ódzki
To moja najnowsza praca, poprzednie by³y proste, wiêc tym razem porwa³em siê na trochê trudniejszy motyw i wydaje mi siê, ¿e wysz³o ..¶rednio, jest kilka widocznych b³êdów ale my¶lê, ¿e w kolejnych malunkach bêdzie lepiej. Lakier bezbarwny przed polerk±. Pozdrawiam.

 
 

aeroarte 
Wys³any: 2008-02-08, 23:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 110
Sk±d: Starachowice
Wysz³o bardzo ³adnie ,/poza bezbarwnym/, jest du¿o precyzyjnych momentów , ale ogólnie to nie bardzo ³apê ''co autor chcia³ przez to powiedzieæ''?
 

danielpainter 
Wys³any: 2008-02-08, 23:38   
0
UP DOWN
AIRBRUSH:D:D:D:D

Pomóg³: 6 razy
Posty: 256
Sk±d: Zgierz
Bardzo fajnie, dobra ostrosc, fajne ciecia, podoba mi sie :mrgreen:
Ja bym nie polerowal tego tylko zmatowal 1200 i poklarowal jeszcze raz elegancko :wink:
Pozdrawiam
 
 

matheurzsz 
Wys³any: 2008-02-09, 00:21   
0
UP DOWN


Posty: 48
Sk±d: Konstantynów ³ódzki
[quote]ale ogólnie to nie bardzo ³apê ''co autor chcia³ przez to powiedzieæ''?[quote]

Autor nie chcia³ niczego przez to wyraziæ, jest to po prostu kolejna praca któr± traktuje jako jeszcze trening. Nie za bardzo zastanawia³em siê nad tym, czy motyw jest mniej lub bardziej g³êboki i czy niesie z sob± jakie¶ przes³anie. Wymalowany jest zbiornik od motorynki, do której bêdzie za³o¿ony i sprzedany raczej za ¶mieszne pieni±dze i wydaje mi siê, ¿e przysz³y nabywca licz±cy ok 10 wiosen bêdzie to traktowa³ jako chwytliwy motyw, a nie super g³êboki malunek. :wink:

Cytat:
Ja bym nie polerowal


Niestety ju¿ za pó¼no i swoj± drog± wysz³o zno¶nie.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group