Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
mietek98dh
Wysłany: 2013-12-03, 11:28   Aerograf dla poczatkujacego w granicach 200-300zl.
0
UP DOWN

Witam,
Od dluższego czasu chodzi mi po głowie zakup aerografu. Czytają forum doszedłem do wniosku, że nie ma sensu zakupu chinola, a niewiele dopłacając mogę mieć firmowy sprzęt. Na allegro jest H&S Ultra za niecałe 300zł z wysyłką. I tu się kończy moja wiedza dlatego prosze was o pomoc w wyborze tak jak w temacie aero do 300zł. Sprzęt będzie głownie używany do zaprawek na ramie rowerowej, malowaniu jej, malowania widelca rowerowego oraz kasku i wielu innych części rowerowych wykonanych z alu. Do samei nauki poslugiwania się aerografem zasilałbym go z opony, później zakupiłbym kompresor.

Z góry dzięki za pomoc.

Chino 
Wysłany: 2013-12-19, 10:36   
0
UP DOWN
LPLCC

Hej

H&S ogolnie polecam. Sam migam na H&S Evolution :)
Ultra napewno da rade .. bez porownania lepszy sprzet niz chinczyki.
Choc do takiego malowania i nauki chinczyk tez da rade. One maluja tylko krotko ;)

Polecam tutaj poweszyc w temacie aerografow:

http://www.airbrushlab.pl/shop/49-hardersteenbeck

Pzdr
Artur

LAKIERY HOUSE OF KOLOR
BUDOWA I PRZEBUDOWA POJAZDÓW
www.custom-shop.pl
Sodowanie, Szkiełkowanie, Piaskowanie
www.soda-blaster.pl

mietek98dh
Wysłany: 2013-12-31, 15:38   
0
UP DOWN

Kupiłem H&S Ultra, a w sumie to dostałem :D , wersja 2w1. Zadowolony jestem bardzo, narazie malowałem lakierami do paznokci i całkiem, całkiem efekty. Teraz tylko kupić swój kompresor ;P I mam do Ciebie pytanko, czy mogę aerografem kłaść podkłady np. epoksydowe, akrylowe itp., i bezbarwny oczywiście po odpowiednim rozcieńczeniu. Chodzi mi o takie od np. Novola. I czy to jest normalne, że jak aerograf jest podłączony pod kompresor to delikatnie z niego leci powietrze nawet jak nie naciskam spustu ( po wyczyszczeniu tej części od spustu mniej leciało).

I przy okazji jeszcze zapytam żeby nie zaśmiecać czy do malowania np. podkładu pod aerograf i bezbarwnego da rade taki pistolet powiedzmy za ok. 100zł, wiem, że to śmieć, ale wszystko po kolei nie każdy zasiada od razu za kierownicą Mercedesa :> Czy lepiej kupować spraye co o tym myślicie ?

LuckyLuke1st 
Wysłany: 2015-12-02, 13:05   
0
UP DOWN
Dla przyjaciół Luke

Przy moim ultra też powietrze lekko leci bez naciśnięcia spustu, ale przy przesuniętym dość daleko spuście. Raz go podłącze to tak się dzieje, nieraz nie. Nie wiem od czego to zależy. Może ktoś potrafi wyjaśnić?

LAKIEROWANKO Strona Główna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu