Szukaj FAQ Album

Zamknięty przez: DrCruel 2016-10-18, 21:59
Autor Wiadomość
POLYKAR.PL
Wysłany: 2012-12-07, 10:19   Mikołajowy zjazd cenowy

Dla pierwszych 10 chętnych firma przygotowała kolejną promocję . Jeśli jesteście zainteresowani - piszcie na PW , e-mail lub telefonujcie .

POLYKAR.PL
Wysłany: 2012-12-18, 19:05   Promocja do końca świata ... a może i dłużej ;-)

W przypadku pytań proszę o PW , e-mail lub telefon .
Zapraszam na fanpage oraz firmową stronę internetową .

POLYKAR.PL
Wysłany: 2012-12-18, 23:14   

Firma czeka na chętnych , którzy nie boją się apokalipsy :-)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2012-12-19, 22:49   

Podkład tylko 27 złotych ... o szpachlach nie wspominam .... ceny takie , że "koniec świata" :-)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2012-12-27, 16:08   Propozycja dla prowadzących działalność gospodarczą

Szczegółowe informacje po przesłaniu zapytania ofertowego na e-mail - kontakt znajdziecie na www.polykar.pl oraz na firmowym fanpage'u .

POLYKAR.PL
Wysłany: 2012-12-29, 19:50   

Czyżbyście nie dowierzali własnym oczom ? Litrowy podkład akrylowy za 0,66 EUR czyli w przybliżeniu 2,50 zł , szpachle po 2 złote ? To jest możliwe - prosimy o odwiedziny naszej strony internetowej www.polykar.pl lub naszego profilu na facebooku .
Wszystkie informacje otrzymacie drogą mailową .

POLYKAR.PL
Wysłany: 2012-12-30, 19:07   

Rok 2013 wg kalendarza chińskiego to rok Wodnego Smoka . Smok to najlepsze lekarstwo na kryzys i stagnację w gospodarce . Przedsięwzięcia zaczęte w Roku Wodnego Smoka będą się pomyślnie rozwijać . Jako talizman smok dodaje odwagi i pomaga rozwinąć skrzydła w biznesie . Przynosi dobre pomysły i szczęśliwe zbiegi okoliczności . Iść za tchnieniem smoka lub podążać smoczą ścieżką to popularne określenia powodzenia i stabilnego rozwoju . Smok symbolizuje powiększający się dobrobyt, pomyślne transakcje i spotkania z ludźmi, którzy mogą nam pomóc i z którymi dobrze jest współpracować . Jego figurka przyda się w 2013 roku tym osobom, które chcą przyspieszyć bieg swojej kariery lub które zaczynają pracę w nowej branży.

Najserdeczniejsze życzenia powodzenia i wszelkiej pomyślności w 2013 roku dla wszystkich obecnych i przyszłych kontrahentów od firmy POLYkar.pl .

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-01-07, 20:22   allegro - może będą chętni samobójcy

Na allegro POLYkar.pl wystawia część produktów z oferty firmy ... Jeśli znajdą się desperaci chętni przetestować materiały , których cena oscyluje mniej więcej 40% poniżej cen detalicznych - zapraszamy :P
Gwarancja oczywiście do furtki , bramy lub wyjazdu z norki ... Żarcik taki oczywiście :)

Szukajcie w kategorii motoryzacja - chemia - lakiery i rozpuszczalniki - podkłady ...

W przypadku pytań prosimy o maila ... na każdego uzyskacie odpowiedź :)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-01-20, 19:36   Promocja POLYKAR

Promocja POLYkar od 21 stycznia :)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-01-22, 20:38   

Chyba rzeczywiście bessa czyli kryzys opanowała branżę ... Pracuje chyba co dziesiąty z Was ;P

Nieeee ... to nie może być prawda ;) ...

Dlatego aby dodatkowo zachęcić do wypróbowania lub dalszego używania produktów marki POLYkar , firma POLYkar.pl dodaje do każdego zestawu metalowe szpachelki ( 4 sztuki ) ...

Tak lepiej ?

YAMAHER
Wysłany: 2013-01-22, 22:16   

POLYKAR ---> tu nie chodzi o szpachelki z pare pln :) przy kwocie 300 pln. Niektorzy wola kupic jedna wielka pake w cenie 32 pln powiedzmy i beda mieli na pare aut.

Czym sie wyrozniaja te szpachle sposrod wszystkich :) ? Jakies testy z konkurencja robiliscie :) ?

pawel1108 
Wysłany: 2013-01-23, 20:51   

YAMAHER napisał/a:

Czym sie wyrozniaja te szpachle sposrod wszystkich :)

są konkurencyjne cenowo w stosunku do innych firm i moim zdaniem,a już trochę tego przerobiłem bardzo dobrej jakości.
YAMAHER napisał/a:
Jakies testy z konkurencja robiliscie :) ?

Ja robiłem.mam porównanie ze szpachlówkami GoldCar,CarSystem,Novol,nie wspominam nawet o trotonach czy polfill,bo po to sięgnąłem raz i już nigdy więcej!
Powiem więcej Universal POLYkar osobiście mogę porównać jakościowo i jeśli chodzi o łatwość obróbki do Ferro Elastico, które jest pierwszoligowym towarem ale ze względu na cenę 68zł brutto za 1,8kg dystrybutor się wycofał z importu (bynajmniej we Wrocławiu)
Jest temat na forum POLYkar testy-poczytaj,wypróbuj,polecam bo warto :spoko:

pawel1108 
Wysłany: 2013-01-23, 21:11   

YAMAHER napisał/a:
z włóknem to jak dla mnie była taka packa natomiast ta UNI była luxus

Matko Polko ręcy opadają ;) Dyne też luż przerobiłem i nie porównujmy kapiszonów do nabojów ;)
zachęcam do wypróbowania Universala POLYkara, nie wspominam już o ich SOFT i FINISHU :)

gugun 
Wysłany: 2013-01-24, 10:23   

pawel1108 napisał/a:
nie wspominam już o ich SOFT i FINISHU
a mnie tam najbardziej uniwersalna przypadła do gustu..taka prawdziwa uniwersalna bo i dobrze sie naklada,trze,nie zostawia dziurek itp... ma same dobre cechy kilku roznych szpachlowek :)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-01-24, 18:19   

Normalnie nie wiem co napisać ... Same słodkości ... to w takim razie gdzie "haczyk" ?

pawel1108 
Wysłany: 2013-01-24, 20:46   

POLYKAR.PL napisał/a:
to w takim razie gdzie "haczyk" ?

Moim zdaniem "haczyk" to niechęć do zmian przyzwyczajeń i brak ochoty na spróbowanie czegoś nowego. Nie mam pojęcia czy lakiernicy nie lubią próbować innych materiałów niż te, które znajdują się w najbliższej mieszalni?
Może niektórzy nie liczą się z kosztami i nie szukają materiałów wydajniejszych, którymi można robić szybciej?

Wg.mnie jeśli chodzi o klar POLYkar do którego nie byłem na początku,czyli w trakcie testów przekonany ze względu na gęstość i naumienie się że tak powiem jego aplikacji, teraz po rozlaniu kilku puszek mogę szczerze stwierdzić, że w swoim przedziale cenowym NIE MA konkurencji, NIE MA w tych pieniądzach tak gęstego i wydajnego klaru, dodam że stosunek mieszania 2:1 czyli za niecałe 90zł 1,5L klaru.

O szpachlówkach już pisałem i nie będę powtarzał, ale za to dodam że warto używać zmywacza antysilikonowego w 20 st.C trzyma długo,nie odparowuje sam po sekundzie.
Ja się do tych materiałów przekonałem i ich używam a od siebie mogę dodać to o czym Kolega Gugun kiedyś wspomniał- zamówienie zawsze na czas, wszystko się zgadza, zapakowane jak szklanki ;)
Robotę można zaplanować, bo wiadomo, że towar dotrze na czas :spoko:

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-03-02, 17:03   

Taka tam promocja ...

1 . Rozcieńczalnik poliestrowy do szpachli natryskowych 1 litr - 9 zł brutto
2 . Zestaw naprawczy - 245 g żywicy poliestrowej , utwardzacz 5 g , mata szklana 0,25 m2 - 11 zł brutto
3 . Szpachla metalik ( alu ) - opakowanie 0,2 kg - 4 zł brutto , 0,5 kg - 8 zł brutto , 2 kg - 25 zł brutto
4 . Szpachla wykańczająca ( finex ) - opakowanie 0,2 kg - 4 zł brutto , 0,5 kg - 8 zł brutto
5 . Szpachla Soft Plus - opakowanie 0,2 kg - 4 zł brutto , 0,5 kg - 8 zł brutto
6 . Konserwacja do przekrojów ( profili zamkniętych ) w spray'u 500 ml - 12 zł brutto

I może jeszcze ... przy zakupie 8 podkładów POLYkar Medium 4:1 do wyboru gratis : 1,5 kg szpachli Metalik lub 1,5 kg szpachli Soft Plus lub 1,5 kg szpachli Finex .

gugun 
Wysłany: 2013-03-02, 18:37   

POLYKAR.PL napisał/a:
1,5 kg szpachli Metalik lub 1,5 kg szpachli Soft Plus lub 1,5 kg
czemu nie 2kg? :shock:

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-03-02, 18:49   

Guguś ... bo tak mi pasuje ;P

gugun 
Wysłany: 2013-03-02, 21:28   

POLYKAR.PL napisał/a:
Guguś ... bo tak mi pasuje
bez sensu... ;) czyli 3x0,5kg ?

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-03-02, 21:37   

gugun napisał/a:
bez sensu...

dlaczego ?

gugun napisał/a:
czyli 3x0,5kg ?

Niekoniecznie , może być w różnych konfiguracjach ... ale jakie to ma znaczenie ? Chyba ważne jest to , że 1,5 kg szpachli można mieć za darmo ... no chyba , że się mylę ?

gugun 
Wysłany: 2013-03-03, 02:22   

POLYKAR.PL napisał/a:
dlaczego ?
nie no spoko,ogolnie tak zwałowo ;)
POLYKAR.PL napisał/a:
Niekoniecznie , może być w różnych konfiguracjach ... ale jakie to ma znaczenie ? Chyba ważne jest to , że 1,5 kg szpachli można mieć za darmo ... no chyba , że się mylę ?

no pewnie ze to najwazniejsze;) tylko ze skoro ktos kupuje kilka litrow podkladu to nie uzywa malych opakowan kitu bo go wkurw...iaj...ą ;) ale dobra koncze tego offfa i ide jeszcze chwile konczyc i spac ;)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-03-07, 19:43   

Taśma lakiernicza SMART - 19mm / 1,75 zł , 25mm / 2,25 zł , 30mm / 2,60 , 38mm / 3,25 , 48mm / 4,20 .
Ceny netto + 23% VAT .

pawel1108 
Wysłany: 2013-03-07, 20:42   

POLYKAR.PL napisał/a:
Taśma lakiernicza SMART

Cena nieprzyzwoicie niska a taśmy :spoko:
Używam i polecam :spoko:

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-03-07, 21:41   

Taśmy spoko , do 80 stopni .... cena jak cena , normalna ...
jeszcze info : masa bitgum pod pistolet 1 litr - 10 złotych , masa ML ( profile zamknięte ) 1 l - 13 zł

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-03-22, 18:38   Promocje ...

Koncept mi się skończył ... w promocji może być wszystko , byle rozsądnie ... może tak gąbki Farecla w zestawie z podkładem albo szpachlą ? Może taśmy ? Może listwy do mieszania ? A może kubki Colad ... ?
Podpowiedzcie coś proszę :)

Sw.Piotrek 
Wysłany: 2013-03-23, 02:20   

POLYKAR.PL, Przesyłka gratis :)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-03-25, 17:48   

Sw.Piotrek napisał/a:
POLYKAR.PL, Przesyłka gratis :)

Święty , wchodzę w to :spoko:
Ale żeby nie było za różowo , to wartość przesyłki musi być nie mniejsza jak 300 złotych brutto :cool:

Na koniec , żeby nie było niedomówień - piszę o produktach POLYkar . Inne materiały nie są wliczane do tego limitu :nie:

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-03-25, 17:48   

Baton napisał/a:
taśmy.

Może być Baton ... tylko jakie sobie życzysz ?

pawel1108 
Wysłany: 2013-03-25, 17:54   

POLYKAR.PL napisał/a:
Baton napisał/a:
taśmy.

Używam i polecam, ceny na taśmy Smart bardzo niskie, jeśli mogę pozachwalać to polecam również sitka (wiadomo używa się tego bardzo dużo) w bardzo dobrej cenie do tego POLYkar ma w dobrych cenach włókniny do matowania, papiery ścierne, folie do maskowania i wiele więcej z asortymentu potrzebnego nam na co dzień do pracy :spoko:
aha Nitro w dobrej cenie, nie żółte i łapska nie śmierdzą ;)

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-03-27, 16:06   

Jeśli na forum są osoby prowadzące mieszalnie lakierów lub mające dystrybucję materiałów lakierniczych firma POLYkar.pl ma specjalną ofertę , która jest zamieszczona na stronie internetowej . Dla promocji zamieszczę ją tutaj :

Do każdych 6 sztuk podkładu akrylowego POLYkar Medium 1 litr + 0,25 utw. dodajemy :
- 1 sztukę szpachli POLYkar Soft Plus 1 kg w cenie 1 zł ( 1 ,23 zł z VAT )
lub
- 3 sztuki szpachli POLYkar Finex 0,2 kg w cenie 1 zł ( 1,23 zł z VAT )
lub
- 2 sztuki szpachli POLYkar Metalik 0,5 kg w cenie 1 zł ( 1,23 zł z VAT )
lub
- 2 sztuki szpachli POLYkar Finex 0,5 kg w cenie 1 zł ( 1,23 zł z VAT )
lub
- 2 sztuki szpachli POLYkar Soft Plus 0,5 kg w cenie 1 zł ( 1,23 zł z VAT )
lub
- 3 sztuki szpachli POLYkar Metalik 0,2 kg w cenie 1 zł ( 1,23 zł z VAT )

Do każdych 3 sztuk szpachli POLYkar Soft Plus 1 kg dodajemy
- szpachlę POLYkar Soft Plus 0,5 kg
lub
- szpachlę POLYkar Metalik 0,5 kg
lub
- dwie szpachle POLYkar Finex 0,2 kg
lub
- dwie szpachle POLYkar Metalik 0,2 kg

w cenie 1 zł ( 1,23 zł z VAT )

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-03-27, 16:44   

Tak wyglądają puszki z podkładem akrylowym ... zakup sześciu to gwarancja otrzymania świetnego gratisu

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-03-27, 17:03   

Ewentualnie zakup takiej szpachli w opakowaniu 1kg to gwarancja otrzymania innego produktu za całe jeden złoty + 23% podatku VAT ...

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-03-27, 21:59   

Tak generalnie zapraszam na www.polykar.pl

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-04-14, 15:41   

Na stronie polykar.pl , w zakładce "Odbiorcy detaliczni" znajdują się informacje przydatne dla wszystkich byłych , teraźniejszych i przyszłych użytkowników produktów marki POLYkar . Jest też oferta promocyjna . W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy , e-mail lub telefonicznie pod nr telefonu 512 318 512 .

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-05-16, 20:52   Promocja od 16.05.2013

Miło mi poinformować forumowiczów o nowej promocji na produkty . Zapraszam na www.polykar.pl - zakładka "Odbiorcy detaliczni" .

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-05-31, 21:30   Promocja od 01.06.2013

Zapraszam na www.polykar.pl , zakładka "Odbiorcy detaliczni" do zapoznania się z nową promocją . Odbiorców hurtowych zapraszam do zapoznania się z treścią zakładki " Promocje dla firm " .

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-07-25, 08:36   

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z ofertą wyprzedażową na www.facebook.com/POLYkarPL oraz na www.polykar.pl w zakładce "Aktualności" . Do przejrzenia oferty na portalu Facebook nie jest wymagane posiadanie konta , wystarczy w przeglądarkę wpisać adres jak powyżej lub go skopiować bo link jest aktywny a fanpage będzie dostępny .

POLYKAR.PL
Wysłany: 2013-10-24, 09:25   

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-01-29, 20:28   

Podkład akrylowy POLYkar 1 litr + 0,25 litra utwardzacz , kolor biały - cena 32 złote brutto .
Lakier bezbarwny U-POL , HS 2080 5 litrów + utwardzacz 2,5 litra 2030 ( szybki ) - 260 zł .
Szpachla Finex ( Finish ) 2 kg - 24 zł brutto , szpachla metalik ( ALU ) w opakowaniach 0,5 kg - 7 zł brutto ( przy zakupie 4 szt. ) . Przy zakupie 8 sztuk cena to 6 zł brutto .
Polecam i zapraszam do kontaktu na www.facebook.com/POLYkarPL oraz www.polykar.pl

diablo74 
Wysłany: 2014-01-29, 20:39   

Czy do tego lakieru potrzebny jest jakiś rozpuch bo nie znam tego lakieru

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-01-29, 20:57   

diablo74 napisał/a:
Czy do tego lakieru potrzebny jest jakiś rozpuch bo nie znam tego lakieru

Nie jest potrzebny rozcieńczalnik . Zapoznaj się z kartą techniczną na http://www.u-pol.co.uk/pr...er-%2821%29.htm

Lackdoctor 
Wysłany: 2014-01-29, 21:01   

POLYKAR.PL napisał/a:
Lakier bezbarwny U-POL , HS 2080 5 litrów + utwardzacz 2,5 litra 2030 ( szybki ) - 260 zł
:shock: :shock: :shock:

Fajna cenka.
Ja za 570 ms z novola płacę chyba 264zł w promocji. :blee:
A własnie mi się kończy zapas... :cry:

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-03-03, 22:10   

Lakier bezbarwny U-POL 2080 HS + utwardzacz 2030 ( szybki ) w opakowaniach 5 litrów + 2,5 litra . Cena 260 za komplet . Do sprzedania cztery komplety . Jeżeli ktoś chętny to zapraszam . Aby powietrza w paczce nie wysyłać piszcie na PW i podawajcie adresy mailowe - wysyłam cenniki na inne produkty , może będzie tak , że dopełnią paczkę ?

KK 
Wysłany: 2014-03-03, 23:35   

Karty techniczne są tutaj http://www.u-pol.co.uk/pr...at-%2821%29.htm
Czy masz w ofercie rozcieńczalniki do tego lakieru?

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-03-04, 11:18   

Niestety , dedykowanego rozcieńczalnika nie posiadam. Ale po konsultacji z importerem można zastosować do 10% procent dowolnego rozcieńczalnika do wyrobów akrylowych.

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-03-07, 18:24   

Dla zainteresowanych :

1 . Lakier bezbarwny HS - U-POL 2080 5 litrów + utwardzacz szybki 2030 2,5 litra w cenie 260 złotych brutto
2 . Lakier bezbarwny HS - U-POL 2081 SR 1 litr + utwardzacz szybki 2030 0,5 litra w cenie 67 złotych brutto

Jeśli interesuje was oferta na inne materiały - proszę pisać na polykar@outlook.com . Otrzymacie cenniki na produkty POLYkar , materiały ścierne , oraz inne produkty "non-paint".

A gwarantuję , że warto się z nimi zapoznać :)

mariusz80 
Wysłany: 2014-03-07, 18:38   

Polecam zakupy u Polykar'a. Zrobił mi bardzo dobre ceny na Mipę i materiały pomocnicze. Pomoże także załatwić coś czego nie ma w swojej ofercie. Zrobiłem zamówienie na poonad 1000zł i jestem mega zadowolony. Polecam

POLYKAR.PL
Wysłany: 2014-03-07, 21:37   

mariusz80 napisał/a:
Polecam zakupy u Polykar'a. Zrobił mi bardzo dobre ceny na Mipę i materiały pomocnicze. Pomoże także załatwić coś czego nie ma w swojej ofercie. Zrobiłem zamówienie na poonad 1000zł i jestem mega zadowolony. Polecam

Mariusz ... dzięki za post :) . Staram się , żeby moja oferta była atrakcyjna zarówno jakościowo jak i cenowo :tak: . Faktem jest , że zaszalałeś i zamówionko konkretne było - mam nadzieję , że szybko wykorzystasz zamówione materiały i będę mógł dostarczyć Ci kolejną partię :spoko: . Mariusz , pozdrawiam serdecznie ;)

mariusz80 
Wysłany: 2014-03-07, 22:14   

Ja też mam nadzieję, bo wtedy obydwaj będziemy zadowoleni ;-)

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Ogłoszenia

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi