Szukaj FAQ Album



Zamkniêty przez: DrCruel 2016-10-18, 21:59
Autor Wiadomo¶æ
POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2015-12-22, 22:53   

Przepraszam wszystkich i g³owê popio³em posypujê ...
W trakcie pisania posta pomyli³em siê i zamiast prawid³owej nazwy produktu poda³em nazwê wybitnie nieprawid³ow± :sciana: mea culpa, mea maxima culpa ... :x:
Pó¼niejsza edycja postów jest niemo¿liwa dlatego korygujê swój b³±d "niezw³ocznie" po jego zauwa¿eniu :spoko:

Oczywi¶cie ten rewelacyjny wash primer Turbo ( po rebrandingu - HyMax - www.hymax.biz ) ma oznaczenie P97 , nie za¶ jak b³êdnie napisa³em 9700 .

Kupuj±c ten produkt mo¿na otrzymaæ gratisow± pó³maskê 3M serii 6000 wraz kompletem filtrów . Po szczegó³y odsy³am : www.polykar.pl oraz www.polykarshop.pl .
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-01-22, 20:46   

Siê nied³ugo koñczy ....

http://allegro.pl/upol-20...5912565144.html
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-01-23, 21:32   

to i inne ... :spoko:

http://allegro.pl/polykar...5943553890.html
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-04-04, 20:20   

Informujê, ¿e nast±pi³a zmiana domeny internetowej sklepu, który dotychczas funkcjonowa³ pod adresem polykarshop.pl. Z tego powodu sklep jest chwilowo niedostêpny. Je¶li potrzebujecie materia³ów lakierniczych PolyKar, HyMax ( Turbo ), U-POL, SMART, Indasa, Mipa, Colad i wielu innych - piszcie na polykar/ma³pa/outlook.com lub telefonujcie pod numer podany na FB. Pozdrawiam :spoko:
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-04-20, 23:11   

www.polykar.pl

To nowy adres najlepszego sklepu internetowego na ¶wiecie :D

Mam nadziejê ¿e odpalê go jeszcze w kwietniu. Jak macie jakie¶ sugestie, pomys³y albo chcecie mnie po prostu waln±æ hejtem - to zapraszam :spoko:
 

Czere¶niak
Wys³any: 2016-04-21, 10:12   

Posty: 200
POLYKAR.PL napisa³/a:
To nowy adres najlepszego sklepu internetowego na ¶wiecie

Tam proszê Pana pokazuie taki wiadomosc co ta strona to byc w jakies budowie
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-04-21, 22:26   

Starasz siê byæ zabawny czy faktycznie nie grzeszysz inteligencj± ? ^^
Faktycznie - strona w budowie. Ale to ja jestem kierownikiem tej strony i co mi Pan zrobi ? :D
 

³ysy73 
Wys³any: 2016-04-22, 18:08   

Posty: 978
POLYKAR.PL napisa³/a:
Faktycznie - strona w budowie. Ale to ja jestem kierownikiem tej strony i co mi Pan zrobi
No je¶li strona w budowie to nawi±zuj±c do niegrzeszenia inteligencj± podejrzewam ¿e nawet je¶li znajdzie siê na cokolwiek chêtny to raczej bêdzie mia³ problem aby cokolwiek kupiæ z niedzia³aj±cej strony.
Tak sobie strzelam bo tak mi na teraz podpowiada moja inteligencja Mocium Panie Kierowniku Budowy Strony.
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-04-26, 18:55   

³ysy73, mocium Panie ³ysy majstrze, Twoja inteligencja podpowiada Ci bardzo dobrze. Szkoda tylko, ¿e sam tego nie wiesz tylko co¶ musi Ci podpowiadaæ :spoko:
Jakby¶ zechcia³ zapoznaæ siê ze wcze¶niejszymi postami z pewno¶ci± zauwa¿y³by¶, ¿e napisa³em "Mam nadziejê ¿e odpalê go jeszcze w kwietniu" . Ale przyznajê, czego pewnie równie¿ nie przeczyta³e¶, ¿e napisa³em "albo chcecie mnie po prostu waln±æ hejtem - to zapraszam". Traktujê wiêc twoj± wypowied¼ w dozwolonej przeze mnie formie. Pozdrawiam.

A sklep poooowolutku siê buduje. Zapraszam do rejestracji - jak ju¿ bêdzie hula³o to z pewno¶ci± dla zarejestrowanych userów jakie¶ niespodziewanki bêd± ;)
 

³ysy73 
Wys³any: 2016-04-26, 20:59   

Posty: 978
Tak nie czyta³em i odnios³em siê tylko do dwóch poprzednich postów.
Spoko.
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-05-14, 17:57   

Witam wszystkich :)
Sklep wci±¿ w budowie - to znaczy w trakcie uzupe³niania asortymentu. Je¶li macie jakie¶ sugestie i propozycje zwi±zane z wygl±dem strony lub oferowanym towarem - proszê o informacjê na info / ma³pka / polykar.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie sklepu. Na dzi¶ mogê zaoferowaæ Wam ¶wietne materia³y lakiernicze Hymax (dawniej Turbo) - HyMax oraz na przyk³ad podk³ad akrylowy POLYkar Medium w promocyjnej cenie - POLYkar. Nowo¶ci± w sklepie jest pasta polerska OneStepReady. Zapraszam :)
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-05-14, 18:02   

I jak zwykle co¶ nie tak - a nie idzie tego poprawiæ :(
HyMax
POLYkar
OneStepReady

Teraz powinno byæ dobrze :)
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-05-25, 19:44   

Nowo¶ci± w ofercie sklepu polykar.pl s±
- pasty polerskie Fast, Medium, Fine PROFIX
- dyski ¶cierne MIRKA ABRALON

Zapraszam do odwiedzin - SKLEP POLYKAR
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-05-30, 20:50   

Wiosenna promocja na podk³ady akrylowe POLYkar Medium 4:1 - komplet 1,25 litra.
Tylko 30 z³otych za komplet - kolory szary i czarny.

PODK£AD W PROMOCJI - KLIKNIJ

Szpachlówka FINISH 2kg - tylko 19,90 z³otych - SZPACHLÓWKI W PROMOCJI - KLKNIJ

Zapraszam do rejestrowania siê w sklepie !
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-06-10, 19:43   

Pó³maska lakiernicza 3M serii 6200 (M) do zgarniêcia w nowej zabawie zorganizowanej przez POLYKAR.PL .
Facebook i fanpage Polykar na Facebook zapraszaj± :)
Dla wszystkich chêtnych - nieodzowne jest posiadanie konta na FB :)
Zapraszam - wystarczy zrobiæ CLICK na tekst w kolorze pomarañczowym :spoko:
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-07-15, 23:50   

Podk³ady akrylowe i inne materia³y lakiernicze w promocyjnych, wakacyjnych cenach :tak:
Zapraszam do odwiedzenia strony sklepu gdzie ka¿dy znajdzie co¶ dla siebie. A je¶li nie znajdzie - to www.polykar.pl wci±¿ poszerza ofertê :spoko:

PS. Pó³maska 3M serii 6200 + szpachlówki POLYkar + ¶ciereczki antystatyczne znalaz³y ju¿ nowego w³a¶ciciela, który wzi±³ udzia³ w zabawie na FB. Nied³ugo kolejna zabawa - zachêcam do polubienia profilu ( fanpage ) POLYkar.PL na FB. Uczestnictwo darmowe - a zawsze mo¿na co¶ za free :spoko:
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-08-10, 18:44   

Taka fajna i tania pianka maskuj±ca - oraz fajny i tani lakier bezbarwny U-POL 2080HS lub 2081HS SR ju¿ od 245 z³ z VAT za 7,5 litra
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-08-17, 20:42   

Promocje do jutra : COLAD, POLYKAR, INDASA - wystarczy zrobiæ CLICK

Infromujemy, ¿e wci±¿ dostêpne s± podk³ady POLYkar Medium oraz szpachlówki POLYkar w cenie 5 z³ za sztukê. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu POLYKAR
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-08-18, 18:34   

Rekawiczki COLAD - 40 z³ , pianka maskuj±ca INDASA - 65 z³ , zestaw reperacyjny POLYkar - 8 z³ , podk³ad POLYkar Medium oraz szpachlówka ALU - 5 z³ w zestawie z lakiem bezbarwnym. Zapraszam do odwiedzin na stronie POLYKAR.PL
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-08-29, 17:37   

Szybka i bardzo dobra cenowo promocja na lakier bezbarwny U-POL 2080 HS z utwardzaczem 2030 w komplecie 7,5 litra .
Regularna cena w sklepie internetowym POLYKAR.PL to 285 z³ - cena w promocji to 259 z³ ( 34,50 z³ za litr gotowej mieszanki ). Strona producenta to U-POL .

Najni¿sza cena detaliczna w Polsce - dwa dni promocji !

Zapraszam zatem do zapoznania siê z ofert± klikaj±c w link : POLYKAR - lakier bezbarwny U-POL.
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-09-10, 21:25   

U-POL Raptor w cenie hurtowej - dla firm oraz osób fizycznych prowadz±cych dzia³alno¶æ gospodarcz± . Wszystkie informacje na zapytanie mailowe info@polykar.pl

Oprócz Raptora - lakiery bezbarwne, podk³ady i inne produkty U-POL.
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2016-10-08, 18:52   Lakier bezbarwny U-POL + podk³ad akrylowy POLYkar

Lakier bezbarwny U-POL 2080 HS / http://u-pol.co.uk/
Podk³ad akrylowy POLYkar Medium / https://www.polykar.pl/po...-25-l-p-12.html

Cena za zestaw to 285 z³ !

Z okazji promocji przewidziana jest nagroda w postaci materia³ów lakierniczych o warto¶ci 100 z³ dla osoby, która wska¿e korzystniejsz± ofertê.

Zapraszam na www.polykar.pl
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2016-10-15, 18:43   


Posty: 950
Cytat:
Lakier bezbarwny U-POL 2080 HS / http://u-pol.co.uk/
Podk³ad akrylowy POLYkar Medium

Cena za zestaw to 285 z³ !

Z okazji promocji przewidziana jest nagroda w postaci materia³ów lakierniczych o warto¶ci 100 z³ dla osoby, która wska¿e korzystniejsz± ofertê.


U mnie taki zestaw za 280z³. Suuuuper promocja. Dodaj 100z³ nagrody od polykar.pl i masz ten zestaw za 180zl. Najtaniej na ¶wiecie.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

Siekiera
Wys³any: 2016-10-15, 19:57   


Posty: 988
^^ :spoko:
 

MAX MAYER 
Wys³any: 2016-10-16, 00:23   

Posty: 63
Sk±d: Lubelskie
Polykar u Ciebie same promocje i praktycznie ca³y czas nic tylko kupowaæ i kupowaæ :x:
 

DrCruel
Wys³any: 2016-10-18, 22:09   


Posty: 418
Jaki¶ czas temu zrobi³em dzia³ dla firm i zaproponowa³em d¿entelmeñsk± umowê funkcjonowania takich w±tków a poniewa¿ tutaj bez zmian na co zwracaj± uwagê inni u¿ytkownicy - zamykam.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime