Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
jacklak
Wys³any: 2014-03-09, 08:54   Jaki pistolet do farb pó³matowych?Jaka technika aplikacjii?
0
UP DOWN

Posty: 9
Witajcie.Mam taki dylemat po tym jak mój zastepca zniszczy³ pistolet i kupujemy nastepny, bylo tego troche.Ostatnie 4lata by³ to Devilbiss Gti pro clear 1,3 i dobrze sie sprawowa³.
Jaki z dostêpnych na rynku najlepiej sie nadaje to tego typu farb jakich uzywam?mog± byæ starsze modele.Pracujemy od jakiego¶ czasu na DuPont Imoron Elite w satin lub semi macie(pó³mat).Lakierowanie przemyslowe tyle ¿e produkcja spad³a(i dobrze),takich zeczy jak drzwi kompozytowe,ramy okienne i drzwiowe,oraz masa innych bzdetów,wiêc farba jest gê¶ciejsza ni¿ normalnie u¿ywacie no i czsami trzeba po³ozyæ grub± pow³oke na aluminium
Wie jaki najlepiej sprosta takim wymaganiom.Do tego te ramki czasem s± skomplikowane wiec ma to byæ sprytny pistolet czyli taki do rêki a nie jak trzonek od siekiery

Przy okazjii moze ktos mi powiedzieæ dlaczego czsami robi³y sie widoczne po wyschnieciu chmury czy cienie nie wiem jak to nazwac
Jak jest tu kto¶ kto pracuje na takich materia³ach z DuPont albo innych prosze o kontakt
Pozdrawiam.Jacek.K
 

jacklak
Wys³any: 2014-03-13, 18:30   
0
UP DOWN

Posty: 9
Nie ma tu kogos kto ma cos do powiedzenia? :shock: :shock: :shock:
 

936
Wys³any: 2014-03-20, 19:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 905
Wysokoci¶nieniowe lub RP.
Satynowe lakiery czy matowe podczas malowania, lakierowania siê ¶wiec±.
Dopiero gdy schn± robi± siê matowe.
Dysza 1.3 starczy poniewa¿ gdy potrzebujesz nanie¶æ wiêcej materia³u zmniejsz ci¶nienie i tyle.
Chmury powstaj± z powodu z³ej aplikacji czyli za szybko machasz giwer± lub za s³aba wydajno¶æ sprê¿arki lub nie odpowiednio dobrany materia³, zbyt transparentny poniewa¿ za mocno rozcieñczony Itp.
Pozdrawiam
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group