Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
nok 
Wysłany: 2014-04-27, 20:17   Wycena naprawy
0
UP DOWN

Witam mam pewien problem z określeniem kosztów naprawy klasyka a mianowicie cadillac deville rocznik 62 blacharka w samochodzie jest zrobiona teraz zostało przygotowanie do lakierowania i lakierowanie na co dzień nie bawię się w restaurowanie i nie mam pojęcia jak liczy się taki samochód czy obrać stawkę godzinową czy liczyć za element

Bombel
Wysłany: 2014-04-28, 22:22   
0
UP DOWN

Ja klasyków nie robię ale powiem szczerze że nie chciałbym zgadzać się tak jak na normalne auto bo wiadomo że tu trzeba się do wszystkiego przyłozyć dwa razy bardziej. Zależy też od właściciela auta, jak jest bardzo drobiazgowy to może się później przypieprzać. Rozumiem że ty masz lakierować :cool:

YAMAHER
Wysłany: 2014-04-29, 10:24   
0
UP DOWN

Liczyc jak za zboze :-D

paszczurski
Wysłany: 2014-04-30, 15:11   
0
UP DOWN

Cześć, musisz zrobić wycenę godzinową, oczywiście jeśli mówimy o zrobieniu auta na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz tylko na tym zarobić a klient słabo płaci to nie przyjmuj tego auta. Jeśli Ci to w czymś pomoże dobre lakierowanie klasyka trwa od 3 do 6 miesięcy i kosztuje od 15 w górę. Pozdrawiam!

No-limit
Wysłany: 2014-05-02, 15:19   
0
UP DOWN

Bombel napisał/a:
tu trzeba się do wszystkiego przyłozyć dwa razy bardziej

Raczej Trzy razy i nie chodzi tylko o robociznę,również o materiały.

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Classic & Youngtimer Garage

Odpowiedz do tematu