Szukaj FAQ Album

Przesunięty przez: Tech 2009-04-25, 16:41
Autor Wiadomość
DrCruel
Wysłany: 2006-09-12, 09:20   Czarne kropki na karoserii - co z tym zrobić?
0
UP DOWN

Autor Wiadomość

ala
Gość

Wysłany: 06 Mar 2006 04:18 pm Temat postu: Mini do malowania albo naprawy

--------------------------------------------------------------------------------

Witajcie

Mam zoltego nowego mini. Po zimie na karoserii jest mnostwo malych brazowo-czarnych kropeczek. Za cholere nie chce to zejsc w czasie czorowania szorstka gabka, a mnie denerwuje. Czy jest jakis sposob odrestaurowania takiego lakieru czy trzeba od razu malowac? Jakie to koszty? Gdzie i jakie sa dostepne kolory? Czy gdybym nie robila tego w bmw (drogo) to moge uzyskac kolor jak oryginalne miniaki?

Autor Wiadomość

fifka

Wysłany: 06 Mar 2006 05:41 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Nie szoruj go proszę bo pewnie już nadaje się tylko do porządnego polerowania
Wystarczy zmyć osad benzyną ekstrakcyjna, a potem porządnie nawoskować karoserię.
Ten osad to smoła z naszych wspaniałych bezdroży,i dlatego profilaktycznie należy co 2-3 miesiące woskować wszystkie powieżchnie lakierowane,takie usługi świadczą szanujące się myjnie samochodowe.
Bez obaw nic nie musisz malować...

Autor Wiadomość

andrew

Wysłany: 06 Mar 2006 06:41 pm Temat postu:

teraz to kto wie.
ja raz w miesiącu mam do polerowania samochody , które przez swoją perfekcje nasze kochane kobiety czyściły zmywakami do naczyń.
nic tylko same krzyżyki na całym samochodzie.

Autor Wiadomość

bartek

Wysłany: 06 Mar 2006 07:07 pm Temat postu:

Autor Wiadomość

ala
Gość

Wysłany: 06 Mar 2006 07:46 pm Temat postu: dz

Jak na moje oko to nic z nim nie zrobilam takiego (kobiety nie sa takie glupie a samochody latwe do zepsucia). Gdzie w warszawie jest taka myjnia ktora to robi? Oni zajmuja sie calosciaz (tzn. benzyna i woskowaniem)?

Autor Wiadomość

andrew

Wysłany: 06 Mar 2006 08:04 pm Temat postu:

myjnia nie zrobi tego .
udaj się do kogoś kto zna się na lakierze - nie do myjni.
polecam jakąkolwiek lakiernie.

Autor Wiadomość

fifka

Wysłany: 07 Mar 2006 08:23 am Temat postu:

Ala, podaję Ci adres warsztatu lakierniczego z myjnią ręczną w Warszawie,to firma w ,której przepracowałem kilka lat i jednocześnie jeden z najsolidniejszych warsztatów w Wa-wie :
AUTOMEX
Eugeniusz Kobusiński
ul.Mrówcza 107
22/615 50 14
Warsztat ten jest w Międzylesiu (to tam gdzie Centrum Zdrowia Dziecka),możesz się na mnie powołać,oni znają mój nick (sami nadali mi tą ksywkę)

Autor Wiadomość

ala
Gość

Wysłany: 07 Mar 2006 08:39 am Temat postu:

Dziekuje serdecznie

Autor Wiadomość

ala
Gość

Wysłany: 07 Mar 2006 06:51 pm Temat postu: no dobra

Na moim samochodzie (na polowie przednich i polowie tyllnych) drzwi sa rysy. Dopiero teraz je widzę!! Male czarne, takie ciemnoszare powierzchnie powstaly. Fuj. NIe sadze bym to ja zrobila, bo jesli tak by bylo to bylyby tylko po jednej str. ALe moglam to poprawic. Widac to dopiero teraz bo uzylam tej benzyny. Jest dobra. Polecam.

Prosze was powiedzcie mi co moge z tymi drzwiami zrobic? Ile koszuje lakierowanie i co z wybraniem koloru? Czy mozna cos innego zrobic? (no ale chyba nie)... No i gdzie najlepiej?

Autor Wiadomość

ala
Gość

Wysłany: 07 Mar 2006 07:00 pm Temat postu:

Moze byc jeszcze polerowanie tak?

Autor Wiadomość

alka
Gość

Wysłany: 08 Mar 2006 04:31 pm Temat postu:

Czy to prawda jest ze malowanego po raz drugi samochodu nie mozna polerowac? Mam problem bo moj byl chyba w niektorych miejscach malowany...

Autor Wiadomość

andrew

Wysłany: 09 Mar 2006 08:22 am Temat postu:

można , można.

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiały

Odpowiedz do tematu