Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-15, 18:21
Autor Wiadomo¶æ
DrCruel
Wys³any: 2006-09-12, 10:25   Jaki kompresor do nauki lakierowania?
0
UP DOWN


Posty: 418
Autor Wiadomo¶æ

czester2005



Do³±czy³: 21 Lut 2006
Posty: 3



Wys³any: 08 Mar 2006 01:40 pm Temat postu: pytanie o kompresor 24l

--------------------------------------------------------------------------------

Witam,
chcia³bym kupiæ jakis kompresor ale nie mam zadu¿o pieniêdzy i chcia³bym siê nauczyæ lakierowaæ. Czy taki kompresor 24l nadaje siê do lakierowania ??
chodzi mi o cos takiego:
http://www.allegro.pl/ite...taw_f_vat_.html
czy taki ma³y starczy do polakierowania baku i plastików w motocyklu czy trzeba wiêkszy ??



Autor Wiadomo¶æ

czester2005



Do³±czy³: 21 Lut 2006
Posty: 3



Wys³any: 08 Mar 2006 10:29 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

wszyscy mnie olali, super



Autor Wiadomo¶æ

Robert
Go¶æ







Wys³any: 08 Mar 2006 11:45 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Czesc nieprzejmuj sie mnie tez olali!!!!!Do lakierowania pasuje taki zeby przynajmniej 280litrów na minute dawa³!!!!!!
pozdro!!!



Autor Wiadomo¶æ

kkazik40



Do³±czy³: 18 Sty 2006
Posty: 2



Wys³any: 08 Mar 2006 11:47 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Witam.
Myœlê ¿e da siê tym zasiliæ pistolet aby pomalowaæ tych parê elementów.
Je¿eli masz na mysli naukê lakierowania przy pomocy takiego kompresora,to raczej daruj sobie kupowanie czegoœ takiego.



Autor Wiadomo¶æ

MONKI4444



Do³±czy³: 14 Sty 2006
Posty: 19



Wys³any: 09 Mar 2006 11:57 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ten kompresor jest zbyt ma³y do lakierowani pisotoletem musi miec conajmniej zbiornik 100litrow jak chcesz sie nauczuc to kup sobie lepiej jakies elektryczny pistolet albo na allegro niskocinieniowy ze w³±snym kompresrem za 180zl jest dobry do nauki i pomalujesz nim wszystko co bedziesz chcia³ kazdym lakierem!!!!!!!Pozdrawiam



Autor Wiadomo¶æ

Miko³aj



Do³±czy³: 14 Lip 2005
Posty: 13



Wys³any: 09 Mar 2006 09:33 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

witam
wed³ug mnie to elektrycznym siê nie nauczysz ani nie wymalujesz samochodu albo motoru bo elektryczne nie maj± takiego ci¶nienia i to tylko strata pieniêdzy a co do kompresora to ja te¿ zaczyna³em od 24l i jako¶ sobie dawa³ rade wiadomo ¿e du¿ych powie¿chni nim nie wymalujesz ale jak czester chce malowaæ mniejsze elementy to da rade od czego¶ musi zacz±æ aha a jaki to niskoci¶nieniowy z w³asnym kompresorem bo ja takiego jeszcze nie widzia³em
pozdrowienia



Autor Wiadomo¶æ

czester2005



Do³±czy³: 21 Lut 2006
Posty: 3



Wys³any: 09 Mar 2006 11:03 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Dzieki wszystkim za odpowiedzi.
chcia³bym sie nauczyæ sztuki lakierowania, a jak wiadomo naj³atwiej sie uczyæ praktykujac, nie mam kasy na drogi sprzet a od czegos musze zacz±æ.
Do³o¿e troche kasy i kupie jakis kompresor z 50l zbiornikiem i do tego pistolet za 100z³, poæwicze troche na czym¶ niepotrzebnym i spróbuje pomalowaæ swój motorek zobacze co z tego wyjdzie



Autor Wiadomo¶æ

MONKI4444



Do³±czy³: 14 Sty 2006
Posty: 19



Wys³any: 10 Mar 2006 07:58 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Lepij do³oz kase i kup ten 50litowy kompresor na takim juz lepiej sie uczyc i æwicz i æwicz to sie nauczysz Tylko postaraj si enie trzymacz tego kompresora w miejscu gdzie bedziesz lakierowal bo szlka go trafi po jakims czasie!!!! Pozdrawiam MONKI4444
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group