Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Piotrek125p 
Wysłany: 2014-12-28, 09:14   Dokończenie blacharki FSO 125p.

Witam.
Zlecę dokończenie remontu blacharskiego mojego FSO 125p. W aucie został wymieniony komplet progów, tylnych błotników, ustawione drzwi prawe przednie i lewe tylne i klapa tylna.
Do zrobienia pozostało:
-wymiana pasa przedniego
-wymiana wzmocnienia czołowego
-ustawienie maski wraz ze wstawieniem atrapy starego typu
-zaspawanie otworów po kierunkowskazie w lewym przednim błotniku
-wstawienie drzwi lewych przednich i prawych tylnych (mam ich kilka kompletów) i poprawienie drzwi prawych przednich i lewych tylnych, gdyż po założeniu uszczelek odstają, bez uszczelki leżą bardzo ładnie
-wstawienie łatek w krawędzi pod uszczelkę bagażnika i poprawienia pasowania tylnej klapy
-naprawa tylnej klapy na zagięciach
To tyle co pamiętam z grubszych rzeczy jakie są do wykonania przy moim samochodzie, na pewno o czymś zapomniałem, ale są to jakieś cenzura. Chciałbym, aby samochód spasowany jak współczesne samochody (niestety 125p cierpi na bardzo słabe spasowanie blach). Mam pełną świadomość, że potrzebuje tutaj fachowca który zna się na robocie i będzie musiał spędzić odpowiednio dużo czasu, aby zrobić ten samochód. Nie chcę roboty za grosik, wiem "że to nie są tanie rzeczy" itd. Samochód stoi obecnie w Łodzi, więc zapraszam zainteresowanych dokończeniem tego auta na oględziny, ewentualnie na wiosnę mogę podjechać z autem na lawecie w celu oględzin.
Kontakt najlepiej tutaj poprzez prywatną wiadomość.
Pozdrawiam.

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Ogłoszenia » Rodzaj ogłoszenia » Zlecę / wykonam usługę

Odpowiedz do tematu