Szukaj FAQ Album



Zamkniêty przez: DrCruel 2016-10-18, 21:59
Autor Wiadomo¶æ
Matix 
Wys³any: 2014-03-07, 23:30   


Posty: 316
Sk±d: Rybnik
POLYKAR.PL, te¿ sprzedajesz Mipe ??? Móg³by¶ wys³aæ orientacyjne ceny detaliczne na PW???
 

mariusz80 
Wys³any: 2014-03-07, 23:34   

Posty: 924
Sk±d: WZ
Ma mega zajebiaszcze ceny na Mipe :-)
_________________

 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-03-07, 23:36   

mariusz80 napisa³/a:
Ma mega zajebiaszcze ceny na Mipe :-)


nie przesadzaj ... po prostu normalne :)
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-03-07, 23:37   

Matix napisa³/a:
Móg³by¶ wys³aæ orientacyjne ceny detaliczne na PW???


na PW mogê tylko napisz mi na PW co Ciê interesuje bo ca³ego asortymentu nie mam na stanie i w razie zamówienia trzeba niestety czekaæ - cos na ten temat wie mariusz80 .....
 

mariusz80 
Wys³any: 2014-03-07, 23:45   

Posty: 924
Sk±d: WZ
Bogu¶ nie przes±dzaj :-) nawet na przyk³adzie za³atwi³e¶ mi podk³ad 4+1 komplet 4 litry za 220z³ a w mieszalni powiedzieli mi co najmniej 280z³ . Tylko teraz nie podnie¶ cen hehe :-P
_________________

 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-03-08, 00:01   

mariusz80 napisa³/a:
Tylko teraz nie podnie¶ cen hehe


kurna ! mog³e¶ napisaæ :( ... ¿arcik taki .... a tak szczerze - ceny s± takie bo bra³e¶ te¿ POLY . Przekonasz siê do pomarañczy to ceny utrzymamy ... :)
 

mariusz80 
Wys³any: 2014-03-08, 00:06   

Posty: 924
Sk±d: WZ
Co¶ za du¿o napisa³em? Ano wzi±³em podobno ok zobaczymy. Jak mi przypasuje to bêdê bra³ czemu nie :-)
_________________

 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-03-08, 00:11   

mariusz80 napisa³/a:
Co¶ za du¿o napisa³em?


nie ma siê czego wstydziæ :) .... PolyKar w linii ProLine to naprawdê dobry produkt ... zobaczysz , pow±chasz , na³o¿ysz , poszlifujesz ... bêdzie OK , uwierz ....
 

mariusz80 
Wys³any: 2014-03-08, 00:14   

Posty: 924
Sk±d: WZ
Ale ja siê nie wstydzê! Wzi±³em szpachlê Polykar i zamierzam j± wypróbowaæ :-)
_________________

 
 

zloty213 
Wys³any: 2014-03-08, 09:07   
z³oty


Posty: 93
Sk±d: Podkarpacie
mariusz80 napisa³/a:
Wzi±³em szpachlê Polykar i zamierzam j± wypróbowaæ :-)

I nie po¿a³ujesz, ja jestem zadowolony :)
Jak dobrze ¿e Bogu¶ mieszka tak blisko ;)
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-08-12, 17:23   

Promocja w stylu "po bandzie" :D

Lakier bezbarwny POLYkar Compact HS 2:1 w cenie za komplet 1,5 litra - 39,67 z³ brutto. Promocja obowi±zuje przy jednorazowym zamówieniu produktów z oferty www.polykarshop.pl na kwotê 200 z³ brutto. Oczywi¶cie lakier wliczany jest do warto¶ci zamówienia. Czyli oprócz klaru wystarczy zamówiæ produkty na 81 z³ :shock:
 

mariuszcwa 
Wys³any: 2014-08-18, 18:01   


Posty: 101
Sk±d: W±brze¼no
Do kiedy ta oferta obowi±zuje ? Bo mo¿e skuszê siê na jakie¶ zakupy ;>
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-08-18, 21:00   

Od dzisiaj do 20 sierpnia kolejne materia³y w promocyjnych cenach : szpachle ( metalik i finex w opakowaniach 2kg ), podk³ad ( kolor bia³y ) i lakiery bezbarwne ( POLYkar i U-POL ).
Zamówienia prosimy sk³adaæ za po¶rednictwem sklepu - www.polykarshop.pl
 

mariuszcwa 
Wys³any: 2014-08-20, 08:17   


Posty: 101
Sk±d: W±brze¼no
POLYKAR.PL, Mam szybkie pytanko, czemu nie mogê wybraæ na stronce sposobu dostawy ? Przed chwil± mia³em ¿e wysy³ka pobranie domówi³em parê rzeczy i tylko mogê wybraæ odbiór osobisty ... :< Waga to zawy¿aj±c 15kg nie wiêcej. Chyba ¿e jestem ¶lepy i nie wiem gdzie nacisn±æ ¿eby zmieniæ sposób dostawy ;x Ps. Ju¿ jest, widocznie chwile co¶ na stronie siê sta³o ;) . Ju¿ zamówione, relacje zdam w najbli¿szym czasie :)
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-08-25, 19:10   

Do 27 sierpnia do 40% w dó³ .
 

rogal-master1
Wys³any: 2014-08-26, 18:00   

Posty: 848
Na wszystkie produkty?
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-09-11, 21:32   

Do 15 wrze¶nia robimy rabatowanko na klar i podk³ad. Mo¿e kto¶ zainteresowany ? Je¶li tak to wbijaæ na www.polykarshop.pl i klikaæ w baner z informacj± o promocji lub na zak³adkê "Zestaw-Set" :spoko:
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2014-09-11, 22:54   

Posty: 3753
A sam klar bez podk³adu mogê jako¶ promocyjnie zakupiæ?
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-09-18, 20:08   

Dokonuj±c zakupów na www.polykarshop.pl w dniach 19-26 wrze¶nia za przesy³kê p³acicie tyle co nic czyli ZERO :shock:
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-09-19, 21:26   

Zapraszamy na nasz fanpage www.facebook.com/POLYkarPL .Tam znajdziecie nowo¶ci i informacje. Na przyk³ad takie, ¿e od 19 do 26 wrze¶nia zakupy w sklepie premiowane s± darmow± wysy³k± :)
Poni¿ej dwa z wielu produktów dostêpnych w sklepie www.polykarshop.pl . S± to produkty klasy premium TURBO Premium Refinish System.
 

pawel1108 
Wys³any: 2014-09-19, 22:03   lakier c072

Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
lakier bezbarwny C072 ju¿ wypróbowany, szczerze polecam, bardzo stabilny i nie gazuje nawet przy 3-4 warstwach, dobry towar :spoko:
 

mariusz80 
Wys³any: 2014-09-19, 22:46   

Posty: 924
Sk±d: WZ
:spoko:
_________________

 
 

mariuszcwa 
Wys³any: 2014-09-20, 09:05   


Posty: 101
Sk±d: W±brze¼no
Kurdê chyba fajny klar siê szykujê. Mam jeszcze z 4 pe³ne puchy wiêc na razie nie kupie :<. Pobraniowa wysy³ka te¿ free? Zakupy za ponad 400 brutto .
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-09-20, 11:19   

Przesy³ka pobraniowa równie¿ jest darmowa :)
 

pawel1108 
Wys³any: 2014-09-20, 17:50   C072

Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
Turbo C 072
 

mariuszcwa 
Wys³any: 2014-09-27, 20:42   


Posty: 101
Sk±d: W±brze¼no
Przepraszam za offtop ale nie wiem gdzie to wrzuciæ. Praca wykonana na produktach polykar. Ca³y proces : Fertan, podk³ad epoksydowy troton, podk³ad akrylowy polykar bia³y, szpachla uni wype³niaj±ca polykar, szpachla wykoñczeniowa polykar, podk³ad szary polykar, baza t4w , klar polykar na 1.5 warstwy. Auto dla mnie i zaryzykowa³em klar polykar, czas poka¿e jak siê zachowa :) . Co do nak³adania jest bardzo ³atwy w "obs³udze" i szybko schnie, (23* w norze) z 30 minut i ju¿ nie przyjmowa³ py³ów :) . Zdjêcia :


















 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2014-09-27, 22:49   

mariuszcwa napisa³/a:
zaryzykowa³em klar polykar, czas poka¿e jak siê zachowa


dramaturgia lakierowania jak w horrorach Hitchcocka .... ^^ jak siê zachowa ? mam nadziejê grzecznie i bêdzie d³ugie lata piêknie b³yszcza³ :spoko:
 

mariuszcwa 
Wys³any: 2014-09-28, 07:30   


Posty: 101
Sk±d: W±brze¼no
POLYKAR.PL napisa³/a:
mariuszcwa napisa³/a:
zaryzykowa³em klar polykar, czas poka¿e jak siê zachowa


dramaturgia lakierowania jak w horrorach Hitchcocka .... ^^ jak siê zachowa ? mam nadziejê grzecznie i bêdzie d³ugie lata piêknie b³yszcza³ :spoko:


Tyle co mnie kosztowa³ ten klar , to jak najtañszy z mieszalni któr± odwiedza³em :) . Tylko tamten klar z mieszalni po roku robi³ siê "bia³y" i polerka pomaga³a tylko na miesi±c ;x.
Zapomnia³em dodaæ jednego, "niestety" nie ¶ciemnia sreberka ^^ . Do drzwi odcieñ nie pasujê (drzwi s± ciemniejsze, i w dodatku ca³e w chmurach :) ), do tylnego b³otnika jest taki sam :) . Teraz wyjazd na ramê, i trzeba bêdzie my¶leæ o lakierowaniu reszty :)
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2015-01-22, 18:35   

nowa, ni¿sza cena tylko do pó³nocy ... podk³ad akrylurethan POLYkar Pro-Line Premium

http://www.polykarshop.pl...ourethanowy/108
http://www.polykarshop.pl...ine-PREMIUM/189

i inne promocje - poogl±dajcie ...

Wci±¿ obowi±zuje fajna promocja na materia³y TURBO - marka nale¿±ca do General Paint Company - www.turborefinish.com - jednego z najszybciej rozwijaj±cych siê na ¶wiecie producentów bran¿y car-refinish ... jak mieliby¶cie jakie¶ pytania - s³u¿ê :)

zapraszam serdecznie do polubienia fanpage firmy pod adresem www.facebook.com/POLYkarPL
jedno klikniêcie - a jak wiele znaczy :spoko:

w za³±czeniu fotki z dostawy produktów dla jednego z u¿ytkowników forum - przekona³ siê do klaru po czym zamówi³ od razu 10 litrów - ma ch³opak rozmach :spoko:
i przes³a³ kilkadziesi±t zdjêæ - ale có¿ zdjêcia ... w oryginale to jest efekt :fiu: www.turborefinish.com
 

darek1
Wys³any: 2015-01-22, 19:24   

Posty: 24
Witam ! polykar cena ta¶my Smart jest fajna ale juz po odznaczeniun szeroko¶ci cena sie zmienia na wy¿sz± . Cy nie nale¿a³oby napisac na stronie ze ta¶ma jest od 2,20 z³ w górê . Cena trochê myl±ca .
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2015-01-23, 00:44   

Posty: 3753
darek1 napisa³/a:
ale juz po odznaczeniun szeroko¶ci cena sie zmienia na wy¿sz± .

To chyba normalne ?
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2015-01-23, 20:08   

darek1, gwoli wyja¶nienia . Konfiguracja platformy sklepowej, z której korzystam zezwala na wprowadzenie tak zwanych wariantów produktów. O co chodzi ju¿ wyja¶niam. Produkty jednorodne mo¿na umie¶ciæ w jednej ofercie zaznaczaj±c tylko na przyk³ad ró¿nice w szeroko¶ci, wadze, gradacji itp. Ta¶ma lakiernicza to jeden produkt wystêpuj±cy w ró¿nych szeroko¶ciach. Niestety te¿ w ró¿nej cenie. Wprowadzaj±c go do sklepu wprowadzi³em opcjê szeroko¶ci natomiast z automatu pokazywana jest najni¿sza cena to jest cena ta¶my 19mm . Zaznaczaj±c opcjê 30mm lub 48mm wy¶wietla siê cena danego produktu. ¯adnej ¶ciemy ani próby oszustwa tu nie widzê . Ogl±dasz asortyment , wybierasz szeroko¶æ i pokazuje siê cena. Je¿eli cena Ci pasuje podejmujesz decyzjê o zakupie je¿eli natomiast nie pasuje - odstêpujesz od zakupu . To tyle ¿eby by³a jasno¶æ w temacie .

PS. A na marginesie dziêkujê za zakupy i polecam siê na przysz³o¶æ :spoko:
 

kalbi 
Wys³any: 2015-01-31, 20:47   

Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
POLYKAR.PL napisa³/a:
PS. A na marginesie dziêkujê za zakupy i polecam siê na przysz³o¶æ
ja zakupy w Polykar te¿ zrobi³em, mo¿e nie zbyt czêste ale w 100% polecam, dobre ceny i przyzwoite materia³y. Czêstotliwo¶æ siê zmieni chyba bo powoli rezygnujê z APP na rzecz Bogutka.
PS nie jest to reklama tylko moje spostrze¿enia :D
_________________

 
 

KK 
Wys³any: 2015-01-31, 23:00   


Posty: 3347
Powiedzcie mi natomiast co z bazami? Wszyscy robi± zakupy, klary, szpachle, podk³ady...a bazy z mieszalnika innej firmy? Gdzie tu zgodno¶æ z jednym systemem.
_________________

 
 

kalbi 
Wys³any: 2015-01-31, 23:16   

Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
KK napisa³/a:
Gdzie tu zgodno¶æ z jednym systemem.
raz kozie ¶mieræ ;)
_________________

 
 

unek
Wys³any: 2015-02-01, 10:22   

Posty: 205
Cytat:
raz kozie ¶mieræ
Dok³adnie ^^ ja te¿ wzi±³em na próbê Turbo :D ale jeszcze trochê musi wody up³yn±æ aby co¶ napisaæ ...
 

kalbi 
Wys³any: 2015-02-01, 11:30   

Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
unek napisa³/a:
Dok³adnie ja te¿ wzi±³em na próbê Turbo ale jeszcze trochê musi wody up³yn±æ aby co¶ napisaæ ...
ten Turbo 72 ma niez³y po³ysk i ³atwo¶æ aplikacji wiêc dla pocz±tkuj±cego jak i weterana nie bêdzie jakim¶ wyzwaniem. Co mi siê w nim podoba to to, ¿e idzie zapy³ka plus jedna warstwa - i wychodzê. jedynie mo¿e cena do najni¿szych nie nale¿y ;)
_________________

 
 

unek
Wys³any: 2015-02-01, 12:40   

Posty: 205
kalbi napisa³/a:
ten Turbo 72 ma niez³y po³ysk i ³atwo¶æ aplikacji
To te¿ ju¿ zauwa¿y³em .. tylko nie wiem jak to wygl±da po czasie ..
Minusem w moich warunkach jest to, ¿e przy normalny utwrdzaczu zostawia ¶lady po palcach na 2 dzieñ ..tzn mo¿na go przepi³owaæ papierem i zrobiæ polerkê ale do pe³nego utwardzenia jeszcze musi trochê up³yn±æ ...
Temp w czasie aplikacji 20 . przez godz taka sama pó¼niej przez noc 15 .. nie wygrzewa³em go jeszcze promiennikiem . i nie stosowa³em szybkiego utwrdz ale chyba narazie go nie ma w ofercie u Bogusia ;)
 

kalbi 
Wys³any: 2015-02-01, 13:06   

Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
ja lakierowa³em auto te¶cia tym lakierem na testy. Minê³y narazie 2 miesi±ce i nic siê nie dzieje.
_________________

 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2015-02-03, 20:23   

Mia³ byæ dostêpny od wczoraj ale czekam na dostawê :sciana:
Tymczasem ulotka dotycz±ca lakieru TURBO C050 . Cena detaliczna to 85 z³ . Dla sta³ych klientów oczywi¶cie oferta specjalna :spoko:
Zapraszam do odwiedzin www.polykarshop.pl
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2015-02-03, 22:13   

kalbi, min± lata i bêdzie taki jak go na³o¿y³e¶ :) spooooko :)
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2015-02-03, 22:14   

kalbi napisa³/a:
ja lakierowa³em auto te¶cia tym lakierem na testy. Minê³y narazie 2 miesi±ce i nic siê nie dzieje.


kalbi, min± lata i bêdzie taki jak go na³o¿y³e¶ :) spooooko :)
 

sev-car
Wys³any: 2015-02-03, 22:18   

Posty: 24
POLYKAR.PL, prowadzisz tylko sprzeda¿ internetow± czy na miejscu te¿? Mam nie daleko do Ciebie to bym mo¿e kiedy wstapi³ ;)
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2015-02-06, 09:25   

Jedne z wielu promocji - POLYkar "baranek" czyli ¶rodek ochrony karoserii w opakowaniach 1 litr , kolor szary i czarny w cenie 10 z³ / szt .

http://www.polykarshop.pl...ia-karoserii/81

Podk³ad akrylowy POLYkar Pro-Line Medium w cenie 37,50 z³ / kpl

http://www.polykarshop.pl...Line-MEDIUM/197

zapraszam na www.polykarshop.pl :spoko:
 

hansio
Wys³any: 2015-02-06, 13:44   

Posty: 43
szefie link do promo nie bangla...
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2015-02-13, 20:54   

Jeden z forumowiczów napisa³ cyt. "Jako¶ nie mam przekonania do ma³o znanych firm ...."

W takim razie, ta ma³o znana firma obecna w 59 krajach na ¶wiecie , istniej±ca od 1960 roku proponuje nowo¶æ na polskim rynku czyli lakier bezbarwny fast uhs C075. Dostêpny u stacjonarnych przedstawicieli marki oraz w sklepie internetowym pod adresem

http://www.polykarshop.pl...5-l-komplet/206
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2015-02-16, 09:25   

W dniach 16 i 17 lutego o 30% ni¿sza cena na lakier bezbarwny. Zapraszam na www.polykarshop.pl
 

Kurytoo88
Wys³any: 2015-02-16, 10:10   

Posty: 1
Kupi³em ten was lakier i jak najbardziej polecam dobry jest na podk³adówke :)
_________________
mechanika samochodowa Szczecin
 

hansio
Wys³any: 2015-02-17, 14:27   

Posty: 43
ja mia³em kupiæ ale jak strona firmy nie dzia³a to nie dobrze :x:
tylko szop zosta³? ocb
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2015-02-17, 20:44   

hansio, jak strona nie dzia³a ? Moze co¶ ¼le wpisujesz ? wpisz www.polykar.pl i musi byæ dobrze :spoko:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime