Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
guapo
Wys³any: 2014-08-12, 16:11   Zakup kompresora do 7 tys z³
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam. Planujê zakupiæ kompresor, który ma mi s³u¿yæ do wulkanizacji i weekendowo do odnawiania mojego auta. Poprzednia sprê¿arka jak± posiada³em Airpol zs 400 która zosta³a skradziona podczas w³amania do mnie kilka miesiêcy temu.
Sprzêt jaki bêdzie obs³ugiwany to Sata jet 1000B , do tego narzêdzia pneumatyczne ( do kó³ w wulkanizacji, podno¶nik itd ) szlifierki pneumatyczne i mo¿e z czasem co¶ zwi±zanego z piaskowaniem( ale to na razie dalekie plany). Chcia³bym aby kompresor by³ nowy ( gwarancja i odliczenie ). Wiem ¿e kwota któr± dysponujê jest w sumie ¶mieszna, ale my¶lê ¿e co¶ doradzicie koledzy do 7000z³
Zapewne nie jestem pierwsz± osob± której co¶ zginê³o, wiêc ka¿dy wie jak ciê¿ko jest od nowa dokupiæ sprzêt wart kilkadziesi±t tysiêcy. Dlatego te¿ u mnie wszystko dzia³a powoli i do skutku.
Pozdrawiam
 

KK 
Wys³any: 2014-08-13, 01:08   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Na s±siednim forum Ci odpisa³em.
Jaka wydajno¶æ wchodzi w grê?
_________________

 
 

guapo
Wys³any: 2014-08-13, 15:46   
0
UP DOWN

Posty: 2
Generalnie kompresor ma uci±gn±æ bez spadków ci¶nienia pistolet do lakierowania Pobór powietrza: 350 L/min a ci¶nienie ok 2,2 bara, do tego szlifierka pneumatyczna mimo¶rodkowa zu¿ycie powietrza ok 250l/m przy ci¶nieniu ok 6 barów, podno¶nik poduszkowy ( tu akurat nie ma wiêkszego znaczenia) klucz pneumatyczny do kó³ zu¿ycie powietrza ok 400l/m przy ok 6 barach.
A co z takimi firmami jak Walter, Metabo, ABAC...?
Sprzêt musi byæ nowy i do tego nie chcê ¶rubowego.
Pozdrawiam
 

KK 
Wys³any: 2014-08-13, 20:50   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Jak masz braæ z takich to Abac, ale orygina³, z pomp± B6000 lub wiêksz±, lub Atlas Copco Automan, model do wyboru, w zale¿no¶ci jaka wydajno¶æ Ciê interesuje.
W kasie siê zmie¶cisz. Osobi¶cie wybra³ bym Atlas Copco.

Waltera odradzam, mia³em :) i nie polecam.
Kupczyka te¿ nie polecam, lepiej orygina³ ABAC. Niby to samo...ale gówno, czai siê za rogiem.
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group