Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Lackdoctor 
Wys³any: 2015-01-16, 00:28   Trze¼wy inaczej - zak³ad.
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Czas na ma³e update w zwiazku z niedosz³ym zak³adem.
Róznica zdañ w sprawie czego dotyczy zaklad uniemozliwia wypracowanie wspólnego stanowiska co do podpisania umowy...
Wiec zgodnie z zaleceniem Trze¼wego (nie znam do dzis danych personalnych, telefonu, mimo wielokrotnych pró¶b itd) wyrazam swoja wole i rezygnujê ze sporu.
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Dlatego rezygnacja z niej równie¿ musi byæ wyra¿ona w sposób jednoznaczny i do momentu braku wyra¼nej woli wycofania siê ze sporu, bêdzie trwa³ proces zmierzaj±cy do jego przeprowadzenia, który niesie za sob± koszty. Wiêc je¿eli jeste¶ na tyle zdeterminowany, to niechaj wygra sprytniejszy.....Pozwodzenia.


To tyle.
Po 20 mailach wymienionych miedzy nami... zero ustaleñ.
Wiec koniec, dziekuje.


Nie bedê lata³ po prawnikach bo nie mam z czym, nie mam do kogo skierowaæ korespondencji od prawnika.

trze¼wy inaczej napisa³/a:
W przypadku nieprzyst±pienia przez Pana do testu z jakiegokolwiek powodu, innego ni¿ oficjalne wycofanie siê ze sporu, bêdê domaga³ siê od Pana zwrotu poniesionych kosztów, oraz zado¶æuczynienia w formie finansowej, z powodu niewywi±zania siê z zawartej umowy. Pozdrawiam

Ok, wycofuje siê.

Pozdrawiam.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2015-01-17, 18:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
https://www.youtube.com/watch?v=nwrAJMZUPKM
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime