Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
rogal-master1
Wys³any: 2014-12-13, 08:57   Kupiê szlifierkê deros

Posty: 848
Witam tak jak w temacie moze ktos ma uzywana szlifiereczke to chetnie przygarne :D
 

rogal-master1
Wys³any: 2015-01-26, 22:04   

Posty: 848
up
 

motyka 
Wys³any: 2015-02-14, 00:34   
szukam przyuczenia


Posty: 78
Sk±d: Gowarczów
przylaczam sie do ogloszenia kolegi
_________________
Kocham robote
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2015-02-14, 22:24   

Posty: 3753
Ile chcecie dac?
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

KK 
Wys³any: 2015-02-14, 23:12   


Posty: 3347
200z³.
_________________

 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2015-02-15, 00:22   

Posty: 3753
1200? Mam propozycje :tak:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

KK 
Wys³any: 2015-02-15, 00:52   


Posty: 3347
Gwarancja jest jaka¶?
W tej cenie mo¿na mieæ te¿ festool ets ec 150(bez gwarancji).
_________________

 
 

rogal-master1
Wys³any: 2015-02-15, 10:35   

Posty: 848
A na chu... ci ta gwarancja :D
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2015-02-15, 11:23   

Posty: 3753
KK napisa³/a:
W tej cenie mo¿na mieæ te¿ festool ets ec 150(bez gwarancji).
Do tego zmierza³em.
http://olx.pl/oferta/fest...28-ID8as2l.html
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

KK 
Wys³any: 2015-02-15, 12:22   


Posty: 3347
1229 bez kabla. Na allegro jest te¿ taki festool w podobnej cenie. Na allegro pewniej kupiæ.
W mojej okolicy mówi siê, o takich sprzêtach jako odpadach po produkcji. Nie wiem jaka jest w tym prawda natomiast wiem, ¿e jak we¼mie siê ca³ego Tira(naczepê) tego szajsu to dos³ownie za grosze s± takie produkty. Sprzêt agd, szlifierki, wkrêtarki, pi³y, uko¶nice, szlifierki to wszystko co z fabryk wychodzi jako bubel wraca do np Polski, Ukrainy, kto¶ to kupuje i sprzedaje za cenê ni¿sz± o 30%-50% od rynkowej.
Nie twierdzê, ¿e w tym przypadku tak musi byæ, natomiast jak gada³em z tymi sprzedawcami to gwarancje rozruchowe tylko, czyli sprzêt nie jest z legalnego ¼ród³a. Mo¿e byæ z francji, uk ale tam tez nikt za darmo tego nie sprzeda.

Po co mi gwarancja? 3 letnia gwarancja to praktycznie pó³ ¿ycia takiego urz±dzenia w warsztacie o du¿ym przerobie. Mo¿e nawet ca³e ¿ycie. Jak mi siê zepsuje po roku bo jest bublem, to na gwarancji mi to zrobi±, a jak nie bêdê mia³ gwarancji to kto to naprawi? Jak silnik bezszczotkowy wysi±dzie, zasilacz zabudowany w ¶rodku itd? Wiem jedno, gwarancja ¶wiêta rzecz. Kto siê raz przejecha³ na jej braku to wie, ¿e gwarancja musi byæ.
_________________

 
 

rogal-master1
Wys³any: 2015-02-15, 12:35   

Posty: 848
Ja sie przejecha³em na gwarancj na laptopie kupie³m nowy laptop za 3500 tys po pó³roku uzytkowania sie zesra³ i wysy³a³em na gwarancje ale oni stwierdzili ze to moja wina. Masakra wiec podchodze z dystansem do gwarancjii :D
 

rogal-master1
Wys³any: 2015-02-15, 12:36   

Posty: 848
KK a ty co bys polec±³ derosa czy tego festoola? :D Nosze siê z zakupem i teraz juz nie wiem co :)
 

KK 
Wys³any: 2015-02-15, 12:55   


Posty: 3347
Odpisa³em Ci w Twoim temacie.
Nigdy nie mia³em problemu z gwarancj± pod warunkiem, ¿e kupi³em legalnie i w wiêkszej firmie. Pistolety lakiernicze mi wymieniali na nowe po 3 miesi±cach u¿ytkowania, tylko na moje s³owo, ¿e dopiero wtedy pierwszy raz lakierowa³em, a wcze¶niej nie sprawdza³em. Taka by³a zreszt± prawda.
Nie chce tu robiæ reklamy, ale osobi¶cie kupujê w Jag Marze w Kaliszu i nie mam problemów z gwarancj±. Mo¿e to wygl±daæ na reklamê, ale nie mam z tego ¿adnych zysków, tak¿e zejd¼my na ziemiê. Jak jest porz±dna firma to i gwarancjê Ci uznaj± zawsze. Poniewa¿ w takiej firmie maj± du¿y wp³yw na to co producent/dystrybutor zrobi.
_________________

 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2015-02-15, 13:00   

Posty: 3753
KK napisa³/a:
W mojej okolicy mówi siê, o takich sprzêtach jako odpadach po produkcji.


Heh... no sory.
Niema takiej opcji aby producent markê sobie psu³ sprzedaj±c odpady.
Jest system kontroli jako¶ci, monitoring procesu niszczenia itd.

Jesli kto¶ (pracownik) cos wyniesie, to jest to praktycznie pomijalny u³amek %.

A konkretniej... w Lesznie mo¿na kupiæ takiego festoola z faktur±, gwarancj± itd za 1400 z groszem... tylko trzeba dobrze gadaæ, lub kupiæ 2-3 maszynki.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

KK 
Wys³any: 2015-02-15, 16:55   


Posty: 3347
Osobi¶cie nie rzucam s³ów na wiatr tak jak Ty lacku. Nie zak³adam siê, a potem nie wycofuje siê z zak³adów. Je¶li chcesz/masz kasê na naczepê towaru to wp³aæ mi 500z³ zaliczki za po¶redniczenie i resztê sobie z go¶ciem domówisz sam. Poznam Ciê z nim, facet mieszka w okolicy Ostrzeszowa i handluje towarem odpadowym ju¿ kilka lat.
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Kupiê

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group