Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
nikacb
Wys³any: 2015-05-14, 18:32   problem z bia³± per³±
0
UP DOWN

Posty: 4
Witam kolegów po fachu, jestem tu nowanownie bardzo wiem gdzie podpi±æ mój temat, mianowicie mam problem z bia³± per³±, otórz mam kijankê do lakierowania, z podstawy bia³a baza musia³a byæ przerabiana bo za cholere do ¿adnego elementu nie pasowa³a, po 3 przerobieniu my¶lê sobie ¿e po przecieniowanie elementów bêdzie ig³a, lakierowa³am przedni b³otnik ca³y, na przednie drzwi przej¶cie, b³otnik lewy ca³y i przej¶cie na tylne drzwi, 2x bia³a baza na to 2x xyralit, i jaki efekt ? Ka¿dy element ma inny kolor....mimo cieniowania ¿aden do siebie nie pasuje,nawet ¶rodki drzwi które nie mia³y bazy tylko by³y zmatowione do siebie nie pasuj±, z mieszalni gdzie dorabiali kolor podjecha³ ich pracownik i sam rozk³ada rêce, nie wiem ju¿ co robiæ i jak teraz lakierowaæ by to zgubiæ, liczê na pomoc
 

barteek933
Wys³any: 2015-05-14, 19:05   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 826
2 boki i po problemie :D
 

nikacb
Wys³any: 2015-05-14, 19:13   
0
UP DOWN

Posty: 4
Bartek ja sorry nie jestem tez pck, klient mi za ca³e boki nie zap³aci, i tak chcia³ mieæ na krechê i trzeba by³o sporo wysi³ku by mu przet³umaczyæ ¿e przej¶cie musi byæ
 

natium
Wys³any: 2015-05-14, 19:22   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 323
podaj kod lakieru. postaramm sie ci pomoc, bo jeszcze nie wiem co robiles ?
 

nikacb
Wys³any: 2015-05-14, 19:30   
0
UP DOWN

Posty: 4
Kod tego lakieru to Swp
 

kalbi 
Wys³any: 2015-05-15, 11:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
nie bardzo rozumiem, cieniowa³e¶ wszystko i masz inne kolory?? jak cieniowa³e¶? element przy elemencie??
nikacb napisa³/a:
Bartek ja sorry nie jestem tez pck, klient mi za ca³e boki nie zap³aci,
aaa czyli nie cieniowa³e¶, to do kogo masz pretensje? tylko mo¿esz mieæ do siebie. Bia³± per³ê siê cieniuje element przy elemencie lub nie podchodzi siê do tematu i takiemu klientowi siê grzecznie dziêkujê. Niestety Ty bierzesz odpowiedzialno¶æ za robotê i Ty potem bêdziesz za ni± odpowiada³, a przy bia³ej perle zrobiæ co¶ "na kresk±" to jest raczej nie du¿a szansa.
_________________

 
 

nikacb
Wys³any: 2015-05-15, 11:36   
0
UP DOWN

Posty: 4
Cieniowa³am elementy s±siaduj±ce, bia³ej per³y nie robi siê na krechê, wiêc dlatego nie rozumiem dlaczego ka¿dy elemnt w zasadzie jest inny
 

zed
Wys³any: 2015-05-15, 18:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 328
wszystkie elementy by³y na samochodzie zamontowane :?:
_________________
Inteligentni ludzie s± czêsto zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spêdzaæ czas z idiotami
 

kalbi 
Wys³any: 2015-05-15, 18:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
nikacb napisa³/a:
Cieniowa³am elementy s±siaduj±ce, bia³ej per³y nie robi siê na krechê, wiêc dlatego nie rozumiem dlaczego ka¿dy elemnt w zasadzie jest inny
ja te¿ tego nie rozumiem. Mo¿liwe, ¿e masz jeszcze ¶ciemniaj±cy lakier bezbarwny. Bez wiêkszej ilo¶ci inf to wró¿enie z susów co tam porobi³e¶...
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group