Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 16:42
Autor Wiadomo¶æ
lolejko
Wys³any: 2008-07-28, 19:27   Polerowanie efekt hologramu.
0
UP DOWN

Posty: 135
Po polerowaniu w s³oñcu widaæ takie hologram na lakierze. Da radê siê tego pozbyæ?
Polerka wysz³a luks, ale te hologramy troszkê mnie denerwuj±!
_________________

 
 

online 
Wys³any: 2008-07-28, 23:04   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
slady po papierze, nie da sie pozbyæ
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

baqo 
Wys³any: 2008-07-29, 07:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
lolejko napisa³/a:
hologram na lakierze. Da radê siê tego pozbyæ?
czarna g±bka+mleczko wykañczaj±ce :spoko:
 
 

mebArth 
Wys³any: 2008-07-29, 14:34   Re: Polerowanie efekt hologramu.
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
lolejko napisa³/a:
Po polerowaniu w s³oñcu widaæ takie hologram na lakierze. Da radê siê tego pozbyæ?
Polerka wysz³a luks, ale te hologramy troszkê mnie denerwuj±!


Masz na mysli SMUGI? Jak kolega wyzej napisa³ mleczko 3M lub farecla G10, czarna g±bka i na sucho polerka. rêcznie tego nie usuniesz.
Smugi powstaja w wyniku niedopolerowania lub starej zapchanej gabki.
_________________
Bart
 
 

peter
Wys³any: 2008-07-29, 14:45   
0
UP DOWN

Posty: 133
polecam final inspection.Drogi produkt ale znakomity jakosciowo.

http://www.rpmotorsport.p...2fad1f705166c10
 

online 
Wys³any: 2008-07-29, 15:09   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
a ja myslalem, ze chodiz o rysy, nie o mazy/smugi :x: ;)
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

lolejko
Wys³any: 2008-07-29, 16:46   
0
UP DOWN

Posty: 135
Mi chodzi o takie ¶lady wygl±daj±ce jak hologramy, ale tylko w s³oñcu je widaæ.
W³a¶nie chodzi o to ¿e past± wykañczaj±c± polecia³em i czarn± g±beczk±.
A kto¶ mo¿e mi powiedzieæ dlaczego podczas polerowania pryska mi pasta?
Strasznie mi rozpryskuje mimo ¿e u¿ywa³em ju¿ ma³o pasty i mniejsze obroty. Pasta G3.
Pó¼niej doczy¶ciæ jest ciê¿ko.
_________________

 
 

online 
Wys³any: 2008-07-29, 21:29   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
lolejko napisa³/a:
Mi chodzi o takie ¶lady wygl±daj±ce jak hologramy, ale tylko w s³oñcu je widaæ.
W³a¶nie chodzi o to ¿e past± wykañczaj±c± polecia³em i czarn± g±beczk±.
A kto¶ mo¿e mi powiedzieæ dlaczego podczas polerowania pryska mi pasta?
Strasznie mi rozpryskuje mimo ¿e u¿ywa³em ju¿ ma³o pasty i mniejsze obroty. Pasta G3.
Pó¼niej doczy¶ciæ jest ciê¿ko.


bo g3 jest tania, ale strasnzie slabo wypada pod wzgledem ekonomicnzym (brudzi)
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

mebArth 
Wys³any: 2008-07-30, 15:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
online napisa³/a:
lolejko napisa³/a:
Mi chodzi o takie ¶lady wygl±daj±ce jak hologramy, ale tylko w s³oñcu je widaæ.
W³a¶nie chodzi o to ¿e past± wykañczaj±c± polecia³em i czarn± g±beczk±.
A kto¶ mo¿e mi powiedzieæ dlaczego podczas polerowania pryska mi pasta?
Strasznie mi rozpryskuje mimo ¿e u¿ywa³em ju¿ ma³o pasty i mniejsze obroty. Pasta G3.
Pó¼niej doczy¶ciæ jest ciê¿ko.


bo g3 jest tania, ale strasnzie slabo wypada pod wzgledem ekonomicnzym (brudzi)

Nie prawda...
NIC nie pryska nawet G3. Rozciera sie ja na ma³ych obrotach WCIERA w element i sie poleruje. Pryska woda (uroki polerowania na mokro) a nie pasta. Nie startuje se od razu z max obrotów to nie bedzie pryska³o. (a jesli nawet...Farecla daje fartuszki zeby majty by³y suche)
@online co do ekonomii... 3M na sucho jest lepsza ale drozsza i jak ktos nie umie nie sucho polerowac to moze sobie roboty nad³ozyc jak spali lakier.
Lepsza od 3M jestt MIRKA. Takie tuby po 250 gram.. bardzo fajna nie t³usta i chyba lepsza niz 3M ... kiedys dostalem na próbe. Ile kosztuje to nie wiem.
_________________
Bart
 
 

online 
Wys³any: 2008-07-30, 16:08   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
dobra, kazdy wie, ze polerka na mokro to lekko wilgotna powierzchnia lub g±bka, a nie milion litrow wody w gabce, ale g3 strasznie brudzi, taka prawda! a kazda polerka na mokro ma swoj urok- brudzi bardziej niz na sucho, zmienic sie tego nie da.

ja uzywam tej mirki, ale ostatnio w mieszalni jej nie mieli. u mnie kosztuje 32z³, nie 250, a 300 gram, takiej uzywam. tubka ala g3
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

jacek
Wys³any: 2008-07-30, 20:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 50
3M robi specjalne mleczko do usuwania hologramów
 

mebArth 
Wys³any: 2008-07-30, 21:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Cytat:
nie 250, a 300 gram


mog³em sie pomylic...na oko tubke mierzy³em.
_________________
Bart
 
 

ari
Wys³any: 2008-08-04, 21:24   
0
UP DOWN

Posty: 32
mebArth napisa³/a:
online napisa³/a:
lolejko napisa³/a:
Mi chodzi o takie ¶lady wygl±daj±ce jak hologramy, ale tylko w s³oñcu je widaæ.
W³a¶nie chodzi o to ¿e past± wykañczaj±c± polecia³em i czarn± g±beczk±.
A kto¶ mo¿e mi powiedzieæ dlaczego podczas polerowania pryska mi pasta?
Strasznie mi rozpryskuje mimo ¿e u¿ywa³em ju¿ ma³o pasty i mniejsze obroty. Pasta G3.
Pó¼niej doczy¶ciæ jest ciê¿ko.


bo g3 jest tania, ale strasnzie slabo wypada pod wzgledem ekonomicnzym (brudzi)

Nie prawda...
NIC nie pryska nawet G3. Rozciera sie ja na ma³ych obrotach WCIERA w element i sie poleruje. Pryska woda (uroki polerowania na mokro) a nie pasta. Nie startuje se od razu z max obrotów to nie bedzie pryska³o. (a jesli nawet...Farecla daje fartuszki zeby majty by³y suche)
@online co do ekonomii... 3M na sucho jest lepsza ale drozsza i jak ktos nie umie nie sucho polerowac to moze sobie roboty nad³ozyc jak spali lakier.
Lepsza od 3M jestt MIRKA. Takie tuby po 250 gram.. bardzo fajna nie t³usta i chyba lepsza niz 3M ... kiedys dostalem na próbe. Ile kosztuje to nie wiem.


Mogliby¶cie wytlumaczyæ jak polerowaæ na sucho ? Mam ju¿ iperwsze do¶wiadczenia w polerce na sucho ale tak na prawdê nie wiem czy robiê dobrze .Polerowa³em zderzak oraz b³otnik pokrtyty akrylem jednowarstwowym i efekt jest do¶æ dobry .Jednak jak próbowa³em na akrylu dwuwarstwowym to ju¿ nie sz³o to tak fajnie .Zaczê³em od wcierania i obrotów ok 700-800 .I tu jest pytanko -wcieraæ a¿ powierzchnia elementu bêdzie ca³a nat³uszczona(czy okrywaæ past± element czy g±bkê ?) ,a potem zwiêkszyæ obroty? do jakich max obrotow mo¿na polerowaæ bez ryzyka o przypalenie ? Czy pod koniec polerki pastê trzeba niejako zebraæ ca³kowicie do po³ysku ?Czy mo¿na leciutko zwil¿yæ g±bkê czy musi byæ sucha jak pieprz ? Polerowalem past± 3m zielonym korkiem oraz g±bk± pomaraczowa APP.proszê o radê .
 

mebArth 
Wys³any: 2008-08-04, 21:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Na sucho tzn BEZ WODY. S± pasty na wode i na sucho. Gabka moze byc ta sama na upartego.
Past± na sucho polerujemy tak, ze nak³±damy NIEDUZO pasy na alelemnt i ZAGRZEWAMY lakier i widac czy sie swieci czy sa rysy po papierku. Jak pasta starrta a rysy sa to powtarzamy operacje. Wody nie dajemy bo sie robi b³oto. Uwazamy zeby nie spalic lakieru nie dociskamy kantem gabki i uwazamy na ranty.
Efekt finalny po 3M na sucho to sie swieci jak psu.... a elemnt jest cieplutki
_________________
Bart
 
 

ari
Wys³any: 2008-08-04, 22:02   
0
UP DOWN

Posty: 32
a g±bka jest ok je¶li chodzi o twardo¶æ ? obroty max to ok 1500 czy mniej,czy moze wiêcej ? i mam pytanko jak przy polerowaniu na sucho g±bka wyrzuca such± pastê w formie bia³ego py³u ,to czy mo¿na po tym pyle przelecieæ g±bk± czy trzeba go usun±æ ?
 

mebArth 
Wys³any: 2008-08-05, 18:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
G±bka jest OK. na poczatku twarda bo nowa ale z czasem sie wyrabia.
Cytat:
g±bka wyrzuca such± pastê w formie bia³ego py³u

Ogólnie tak... Nie ma problemów plastikami ze pasta wlezie i beda plamy. Ja p opolerce na sucho zawsze zdmuchuje i myjka i dzia³a. Zero spuszczania sie zeby COS bia³ego usunac bo NIE MA NIC BIA£EGO.
_________________
Bart
 
 

peter
Wys³any: 2008-08-06, 08:28   
0
UP DOWN

Posty: 133
ari napisa³/a:
jak przy polerowaniu na sucho g±bka wyrzuca such± pastê w formie bia³ego py³u ,to czy mo¿na po tym pyle przelecieæ g±bk± czy trzeba go usun±æ ?


lepiej go usunac.Na jasnych kolorach w sumie nie szkodzi ale jak ci przyjdzie ciemny kolor wypolerowac to moze bigosu narobic (rysy).
 

mebArth 
Wys³any: 2008-08-06, 18:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
peter napisa³/a:
ari napisa³/a:
jak przy polerowaniu na sucho g±bka wyrzuca such± pastê w formie bia³ego py³u ,to czy mo¿na po tym pyle przelecieæ g±bk± czy trzeba go usun±æ ?


lepiej go usunac.Na jasnych kolorach w sumie nie szkodzi ale jak ci przyjdzie ciemny kolor wypolerowac to moze bigosu narobic (rysy).


To masz JASNY bezbarwny i CIEMNY bezbarwny?? :D Bia³y py³ jest z pasty która jest BIA£A z zasady. Co ma kolor do znaczenia? i tak 90% aut to teraz jest w bazie + klar. A jak wiadomo..klar jest prze¼roczysty.
_________________
Bart
 
 

jacek
Wys³any: 2008-08-06, 18:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 50
Chodzi³o MU o uszkodzenie mechaniczne lakieru które jest widoczne najbardziej na ciemnych kolorach,w³a¶nie przez ten suchy py³ nie lubiê 3M
 

peter
Wys³any: 2008-08-06, 19:15   
0
UP DOWN

Posty: 133
jacek napisa³/a:
Chodzi³o MU o uszkodzenie mechaniczne lakieru które jest widoczne najbardziej na ciemnych kolorach,w³a¶nie przez ten suchy py³ nie lubiê 3M


dzieki @jacek za wyreczenie mnie bo i tak by mnie nie zrozumial ^^

Jak to powiedzial kiedys Albert Einstein :
"Dwie rzeczy nie maj± granic:wszech¶wiat i ludzka g³upota"
Reszte zostawie bez komentarza ;)

mebArth napisa³/a:
A jak wiadomo..klar jest prze¼roczysty.


myslalem ze transparentny ^^ ^^

poza tym pisalem o jasnych i ciemnych kolorach a nie o lakierach bezbarwnych,czytaj ze zrozumieniem. ;P

Zadam ci w takim razie zagadke:Na jakim kolorze (jasnym czy ciemnym) predzej zobaczysz rysy po tym prochu z pasty jesli go nie usuniesz? :spoko:
 

mebArth 
Wys³any: 2008-08-06, 20:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Odpowiem ci na zagadke. RYS nie ma nigdy jesli je prawid³owo usuniesz! Skoro widzisz rysy to NIE UMIESZ ch usunac i sie t³umaczysz kolorami. RYS MA NIE BYC WCALE! czy to bia³e czy czarne.
A tak po za tym..peter z czego r¿ysz? Sam ..... piszezz o KOLORACH a ja ci mówie o BEZBARWNYM. To moze TY ...... zacznij czytac ze zrozumieniem bo chyba nie wiesz co piszesz. Gosc mówi³ o pascie a ty o kolorach. Juz drugi post jak sam siebie nie rozumiesz chyba... ....... mnie troche wiesz? Tym ze fikasz a nie potrzebnie... FOrum polega na wymianie zdan a nie na k³otni a ty sie k³ocisz a juz nie bede mówi³ o innych sprawach.

@ jacek...uszkodzenie mechaniczne pochodzi z nieumiejetnosci lakiernika. Tak samo widac na bia³ym jak i na czarnym a oszukiwac to mozesz SIEBIE albo klienta a nie MNIE.

edit by Bodzio
_________________
Bart
 
 

jacek
Wys³any: 2008-08-06, 20:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 50
OK. :x:
 

peter
Wys³any: 2008-08-07, 15:10   
0
UP DOWN

Posty: 133
mebArth napisa³/a:
Odpowiem ci na zagadke. RYS nie ma nigdy jesli je prawid³owo usuniesz! Skoro widzisz rysy to NIE UMIESZ ch usunac i sie t³umaczysz kolorami. RYS MA NIE BYC WCALE! czy to bia³e czy czarne.
A tak po za tym..peter z czego r¿ysz? Sam ..... piszezz o KOLORACH a ja ci mówie o BEZBARWNYM. To moze TY ...... zacznij czytac ze zrozumieniem bo chyba nie wiesz co piszesz. Gosc mówi³ o pascie a ty o kolorach. Juz drugi post jak sam siebie nie rozumiesz chyba... ....... mnie troche wiesz? Tym ze fikasz a nie potrzebnie... FOrum polega na wymianie zdan a nie na k³otni a ty sie k³ocisz a juz nie bede mówi³ o innych sprawach.

edit by Bodzio



ok a efekt chologramu o ktorym mowa w temacie?Chyba mi nie powiesz ze nigdy go nie bedziesz widzial w sloncu.
Masz dwa identyczne elementy,(maska np.)
polakierowane tym samym kolorem(umowmy sie ciemnym),tym samym bezbarwnym.Jeden element polerowany,drugi bez polerowania.Ogladasz w sloncu,jak myslisz na ktorym bedzie widac ze lakierowany(czytaj polerowany)?
Wlasnie dlatego nie lubie polerki i denerwuja mnie tacy jak ty co mowia ze polerka jest cacy ;) i nikt nie pozna ze bylo polerowane.Nie pozna ten kto sie nie zna.
Lakierowanie calosciowki w kabinie i polerka calego potem to juz calkowita jak to mowisz porazka.pl
mebArth napisa³/a:
@ jacek...uszkodzenie mechaniczne pochodzi z nieumiejetnosci lakiernika. Tak samo widac na bia³ym jak i na czarnym a oszukiwac to mozesz SIEBIE albo klienta a nie MNIE.


oczywiscie,bo jak nieumiejetnie polakieruje to potem polerowac musi ^^
 

mebArth 
Wys³any: 2008-08-07, 20:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Tak...Tobie wszytsko wychodzi na zero? malujesz i wydajesz? Ja robie tak zeby bylo jak reszta elementów. Jak reszta jest w baranku to musze tak nowe zrobic/ Nie zrobie szk³a jak reszta jest pó³mat.
A po 2... Ja wole polerowac i wydac ideln± robote. MOze zajmie mi to dzien wiecej i arkusz 2000 ale przynajmniej autko ³adnie wygl±da... nadal nie wiem **** z czego r¿ysz. Chcia³bym zobaczyc auto po Tobie. MISZCZU :D
_________________
Bart
 
 

peter
Wys³any: 2008-08-07, 20:28   
0
UP DOWN

Posty: 133
po co calosciowke a3 srebrna polerowales cala?
Tam nie bylo roznicy struktory lakieru miedzy starym a nowym chyba ;P

Wiez mi ze wyjezdzam z kabiny i blacharz sklada samochod,nie mam czasu oraz pozwolenia na polerke.
Jak bys lakierowal nowe,uszkodzone w transporcie to tez bys nie mial pozwolenia i czasu na to malarzu ;)
 

£ukasz1 
Wys³any: 2008-08-07, 21:15   
0
UP DOWN


Posty: 22
no peter ma racje w nowych wózkach too trzeba "podrobic" morke pod fabrykê
 
 

mebArth 
Wys³any: 2008-08-08, 17:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
peter napisa³/a:
po co calosciowke a3 srebrna polerowales cala?
Tam nie bylo roznicy struktory lakieru miedzy starym a nowym chyba ;P

Wiez mi ze wyjezdzam z kabiny i blacharz sklada samochod,nie mam czasu oraz pozwolenia na polerke.
Jak bys lakierowal nowe,uszkodzone w transporcie to tez bys nie mial pozwolenia i czasu na to malarzu ;)

Tam nie by³o starego lakieru, tylko dach zosta³ nie ruszany. Zrobi³em morke ze szlifem na ORI. Po raz drugi piszesz ze robisz na idea³....chcia³bym to zobaczyc po wyjezdzie z komory, paproku.
_________________
Bart
 
 

peter
Wys³any: 2008-08-08, 18:04   
0
UP DOWN

Posty: 133
mebArth napisa³/a:
Tam nie by³o starego lakieru, tylko dach zosta³ nie ruszany. Zrobi³em morke ze szlifem na ORI. Po raz drugi piszesz ze robisz na idea³....chcia³bym to zobaczyc po wyjezdzie z komory, paproku.


dlatego pytalem po co szlifowales 2000 i polerka po calosci malarzu pokojowy.Paprokiem to ty jestes ;P .Jak zwykle nie zrozumiales pytania ale juz przywyklem do tego
Chcesz zobaczyc,zapraszam...
 

mebArth 
Wys³any: 2008-08-09, 13:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
peter napisa³/a:
mebArth napisa³/a:
Tam nie by³o starego lakieru, tylko dach zosta³ nie ruszany. Zrobi³em morke ze szlifem na ORI. Po raz drugi piszesz ze robisz na idea³....chcia³bym to zobaczyc po wyjezdzie z komory, paproku.


dlatego pytalem po co szlifowales 2000 i polerka po calosci malarzu pokojowy.Paprokiem to ty jestes ;P .Jak zwykle nie zrozumiales pytania ale juz przywyklem do tego
Chcesz zobaczyc,zapraszam...


Kowalu od 7 bolesci szlifowa³em po to zeby nadac strukturke jak powinna byc. nie grubo i nie szk³o - cos pomiedzy... Ciebie nadal to cieszy idealny lakierniku. :spoko:
_________________
Bart
 
 

peter
Wys³any: 2008-08-10, 14:29   
0
UP DOWN

Posty: 133
mebArth napisa³/a:
Kowalu od 7 bolesci szlifowa³em po to zeby nadac strukturke jak powinna byc. nie grubo i nie szk³o - cos pomiedzy... Ciebie nadal to cieszy idealny lakierniku. :spoko:


trzeba bylo polakierowac jak nalezy to bys nie musial strukturki nadawac papierem sciernym fachofcu ^^
Strukture to ja pistoletem robie a nie papierem ;)
 

mieszalnia
Wys³any: 2015-05-22, 23:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 13
Trizac (ewentualnie abralon) kolejno 500, 1000,2000,3000 oscylacyjna polerka rupesa w komplecie z past± i g±bkami a nie chiñczyk za 200 z³ i nawet na czarnym nie ma prawka byæ ani rys ani hologramów.. podstawa to dobry sprzêt i produkty... rupes dopoleruje rysy nawet po wodnej 800... fakt kosztuje 2000 ale 10 letnie dziecko mo¿e polerowaæ przy rancie i nie dzieje sie nic ¿adnych przetarc
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2015-05-23, 00:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
mieszalnia,
Archeolog.
Odkopa³e¶ temat nieczynny 7 lat. :D
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

No-limit
Wys³any: 2015-05-23, 09:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
mieszalnia napisa³/a:
rupes dopoleruje rysy nawet po wodnej 800... fakt kosztuje 2000 ale 10 letnie dziecko mo¿e polerowaæ przy rancie i nie dzieje sie nic ¿adnych przetarc

Od kiedy to od sprzêtu-maszynki do polerowania,a nie od u¿ytych materia³ow polerskich(papierów,g±bek ,past) i umiejêtno¶ci,zale¿y jako¶æ wykonanych prac polerskich :shock:
 

Dj Darecki
Wys³any: 2015-05-25, 11:36   
0
UP DOWN

Posty: 95
No-limit Uwierz ale te¿ du¿o zale¿y :)
 

No-limit
Wys³any: 2015-05-25, 12:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
Tylko w przypadku za s³abej maszyny i braku stabilizacji obrotów.
 

sawmaster 
Wys³any: 2015-11-26, 18:31   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
a jak pozbyæ siê pasty w dziurkach po kamieniach?
 

bienek
Wys³any: 2015-11-26, 19:30   
0
UP DOWN

Posty: 40
Zmywcza silikonowy albo IPA w rozcieñczeniu z wod± destylowan± 50/50.
 

³ysy73 
Wys³any: 2015-11-27, 18:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 978
Myjka ci¶nieniowa
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania