Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
barteek933
Wys³any: 2016-01-25, 13:42   Czy tak wygl±da poprawinie obrobiona szpachla ?
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 826
Wiem ¿e napewno ogl±dacie jego wszystkie filmy i mi siê rzuci³o co¶ takiego jak na zdjêciach. Chyba ze on t± naprawê dla jaj robi³ ale jak dla mnie to kszta³t jest w ogóle nie wyprowadzony, rysy w szpachli jak nie wiem co, o dziurach w szpachli nie wspomnê, bo nie mo¿na nazwaæ tego dziurkami no i sam ran jaki wykona³ to dla mnie osobi¶cie to pora¿ka.
Chyba ¿e siê tak robi, a mo¿e sami tak robicie i da siê z tego co¶ wyci±gn±æ ¿e bêdzie wygl±da³o normalnie. Mo¿e i siê nie znam ale chcia³ bym poznaæ wasze opinie co o tym my¶licie











jak widaæ co¶ tam jeszcze szpachlowa³ na podk³adzie :

 

misias
Wys³any: 2016-01-25, 17:05   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 246
Eee ! Dobry fachura jest,Australijska szko³a lakiernictwa.Zobacz jakie on furaki robi,to autko dla niego to jest jak dla nas seico czy polo.

Po prostu u¿y³ go jak rekwizyt pokazowy, od stopera po lakier koñcowy i tyle w temacie.

Po prostu siê ch³opak nie przy³o¿y³,bo to pokazówka,dla widzów. :cool:
 

barteek933
Wys³any: 2016-01-25, 18:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 826
ja wiem jakie on samochody robi i nie ma to znaczenia czy robi taki czy inny. jak masz takie podej¶cie do roboty to wcale jej nie bêdziesz mia³. Co to za ró¿nica czy tani samochód czy nie jak i tak z elementu kasujesz tyle samo.

ciekawe czy ty jak by¶ zaporowadzi³ do warsztatu to swoje "seico" czy chcia³ by¶ ¿eby kto¶ zrobi³ je na cenzura bo i tak jest gówno warte a wzi±³ jak za dobrze zrobion± robotê.
 

hematol 
Wys³any: 2016-01-25, 18:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
widzia³em jego wszystkie filmy i ¶ledzie na bie¿±co nowe jakie wrzuca,wszystko fajnie wygl±da³o dopóki nie robi³ vw bulika ,w którym by³y dziury i chcia³em zobaczyæ jak on sobie z tym radzi,ku mojemu zdziwieniu te dziury poprostu zachpachlowa³ szpachlówk± z w³óknem szklanym,na to normalna szpachla itd,efekt wizualny na koñcu -³adny lakierek a komentarze pod filmem "awesome job" wszyscy bili brawo i podniecali sie z zachwytu.... :/
Moge poszukaæ ten filmik jak bêdziesz chcia³.
 

barteek933
Wys³any: 2016-01-25, 18:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 826
wiem o tym, widzia³em te¿ jak na jakim¶ filmie na klej i szpachlówkê wkleja³ kawa³ki brakuj±cej blachy. go¶æ mo¿e i ogarnia dobrze lakierowanie, na filmach wszystko wygl±da fajnie. Czasami mi sie wydaje jak by robi³ to na cenzura niektóre roboty. To w jaki sposób radzi sobie z korozj± to masakra. czasami nawet nie czy¶ci dok³adnie z rdzy ... Ciekawe czy to nie wychodzi mu po czasie. Kiedy¶ jak zrobi³em element na cenzura testowy to po lakierowaniu by³o ³adnie a pó¼niej wszystko siad³o i by³o w h...j rys .
 

hematol 
Wys³any: 2016-01-25, 18:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
od 09.05minuty https://www.youtube.com/watch?v=fgpmgGI7xpM :D
 

barteek933
Wys³any: 2016-01-25, 19:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 826
b³yszczy siê ³adnie :D

i tam wszyscy w komentarzach siê podniecaj± xD a tutaj jak by kto¶ pokaza³ jak ³ata dziury szpachl± to inni u¿ytkownicy jak by mogli to by go za to za...li xD :D

a wracaj±c do mojego pytania. Czy po taki poszpachlowaniu jak na zdjêciach mo¿na co¶ jeszcze ugraæ na podk³adzie, ¿e chocia¿ jako tako to bêdzie wygl±da³o czy na ¿ywo i tak bêdzie syf ?
 

juny 
Wys³any: 2016-01-25, 19:34   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Widzia³em ju¿ u wielu "speców" na elemencie w podk³adzie ogl±daj± dziurki i odpryski, zaci±ga siê same dziurki i matuje podklad razem z tym.
Sprawdza siê bo czesto takie co¶ widze :P
_________________

 

barteek933
Wys³any: 2016-01-25, 20:05   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 826
a te dziurki czy odpryski na podk³adzie jak wyrównasz szpachl± to czym¶ trzeba izolowaæ czy mo¿na od razu pokryæ baz± ? chyba ze do tego jest jaka¶ inna szpachla
 

kalbi 
Wys³any: 2016-01-25, 20:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
co tu du¿o gadaæ, kolega Gunman odwali³ kaszanê. Te¿ ogl±dam jego filmy i widaæ, ¿e podchodzi do tematu dosyæ frywolnie, tak¿e rzuci³ mi siê wcze¶niej ten filmik w/w... mo¿liwe, ¿e ma klientów baaaaaardzo wyrozumia³ych :cool: ps wg mnie ma strasznie niechlujne szpachlowanie - du¿o nak³ada szpachlówki na byle do³ki, a i z zaci±ganiem kitu te¿ nie najlepiej...
_________________

 
 

barteek933
Wys³any: 2016-01-25, 20:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 826
co do szpachlowania to te¿ zauwa¿y³em ¿e czasami na filmie pomiêdzy warstwami podk³adu pokazuje jak jest przeschniêty przed k³adzeniem kolejnej warstwy i na ³atach szpachli zauwa¿y³em du¿e mapowania. Wiem ¿e mo¿na to wyci±æ na podk³adzie ale wiem ¿e mo¿e to wyj¶æ po czasie :/
 

sawmaster 
Wys³any: 2016-01-25, 21:10   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
kalbi napisa³/a:
ps wg mnie ma strasznie niechlujne szpachlowanie - du¿o nak³ada szpachlówki na byle do³ki, a i z zaci±ganiem kitu te¿ nie najlepiej...
_________________


co¶ w tym jest ¿e jak zacznie siê robiæ cha³turê to do koñca ¿ycia tak pozostanie
 

kalbi 
Wys³any: 2016-01-25, 21:13   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
barteek933 napisa³/a:
na ³atach szpachli zauwa¿y³em du¿e mapowania. Wiem ¿e mo¿na to wyci±æ na podk³adzie ale wiem ¿e mo¿e to wyj¶æ po czasie
wyjdzie niestety...
_________________

 
 

misias
Wys³any: 2016-01-25, 21:33   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 246
Dobra kolo robi jak robi.I có¿ z tego, a my tacy fachmani z Polski,nawet drogi porz±dnej nie potrafi± zrobiæ bo janiom janki na wszystkie sposoby ¿eby nie ¿reæ napchaæ kasiory do osranych kieszeni.

A my co robimy dok³adnie dobrze te¿ siê staram,ale mi nikt w moim rejonie za to nie zap³aci.Mój znajomy te¿ tak mówi jest w fachu 20 lat Blacharz lakiernik pierwsza klasa,i co jak mi dzieciak urodzi³ musia³ cenzuraæ do Niemca bo nie mia³ za co pokoju dla dzieciaka wyremontowaæ,to jest ta super robota jakim kosztem.

To dlaczego W Niemczech,Anglii,Australii,robi± cha³turê przecie¿ robi± najlepsza chemie do samochodówki na ¶wiecie,dysponuj± najnowsz± technologi± i co prosperuj±,rozwijaj±,siê wprowadzaj± nowo¶ci.

Bo Polak lubi siê narobiæ i gówno z tego mieæ,Plak niema czasu ¿eby pomy¶leæ o ¿yciu,a oni w tym czasie popijaj± Herbatkê i tak maja z czego ¿yæ,dlaczego bo o nich dba daje im mo¿liwo¶ci rozwoju,ludzie dobrze zarabiaj± a ludzie dobrze zarabiaj± to kupuj± i p³ac± za us³ugi.On ma mieæ zrobione nie wymuskane,bo on to auto wywali na ¶mietnik za 5 lat,a szczury siê bêd± o nie bili bo tanio.Tak,tak ch³opie chyba nie wiesz w jakim kraju ¿yjesz jeszcze,ci bida do gara nie zajrza³a.Dziêkujê.
 

kalbi 
Wys³any: 2016-01-25, 21:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
misias napisa³/a:
Dobra kolo robi jak robi.I có¿ z tego, a my tacy fachmani z Polski,nawet drogi porz±dnej nie potrafi± zrobiæ bo janiom janki na wszystkie sposoby ¿eby nie ¿reæ napchaæ kasiory do osranych kieszeni.

A my co robimy dok³adnie dobrze te¿ siê staram,ale mi nikt w moim rejonie za to nie zap³aci.Mój znajomy te¿ tak mówi jest w fachu 20 lat Blacharz lakiernik pierwsza klasa,i co jak mi dzieciak urodzi³ musia³ cenzura do Niemca bo nie mia³ za co pokoju dla dzieciaka wyremontowaæ,to jest ta super robota jakim kosztem.

To dlaczego W Niemczech,Anglii,Australii,robi± cha³turê przecie¿ robi± najlepsza chemie do samochodówki na ¶wiecie,dysponuj± najnowsz± technologi± i co prosperuj±,rozwijaj±,siê wprowadzaj± nowo¶ci.

Bo Polak lubi siê narobiæ i gówno z tego mieæ,Plak niema czasu ¿eby pomy¶leæ o ¿yciu,a oni w tym czasie popijaj± Herbatkê i tak maja z czego ¿yæ,dlaczego bo o nich dba daje im mo¿liwo¶ci rozwoju,ludzie dobrze zarabiaj± a ludzie dobrze zarabiaj± to kupuj± i p³ac± za us³ugi.On ma mieæ zrobione nie wymuskane,bo on to auto wywali na ¶mietnik za 5 lat,a szczury siê bêd± o nie bili bo tanio.Tak,tak ch³opie chyba nie wiesz w jakim kraju ¿yjesz jeszcze,ci bida do gara nie zajrza³a.Dziêkujê.


my o zupie, Ty o du...
_________________

 
 

juny 
Wys³any: 2016-01-26, 12:20   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
^^
_________________

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group