Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
KK 
Wys³any: 2016-02-09, 19:26   Devilbiss FLG 5
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Kto z Was ma FLG 5 i jak sie sprawuje?
Chodzi mi o wykonanie oraz czy miot³a jest szeroka i równa.
_________________

 
 

³ysy73 
Wys³any: 2016-02-10, 18:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 978
Ja mia³em kiedy¶ ale baaaardzo krótko.
Generalnie to gun który jak dot±d chyba najbardziej mi pasowa³ w rêku - nawet lepiej ni¿ W400.
Miot³a by³a równa ale nie powala³a na kolana, a mo¿e i nie by³a taka ma³a tylko porównuj±c do pó¼niejszego WBXa wydaje siê ma³a - luknij mo¿e w jakie¶ tabelki.
Natomiast to co mnie w nim rozpier...dala³o to sposób dokrêcania dyszy powietrznej. No masakra.
Przy dokrêcaniu non stop dysza siê przekrêca³a, a jak ju¿ uda³o siê dokrêciæ j± w miarê w równej p³aszczy¼nie to pó¼niej problem by³ z jej odkrêceniem bo tak siê nakrêtka blokowa³a - nie raz musia³em siê wspomagaæ wê¿em gumowym.
Gdyby nie ta cholerna g³owica to by³by ca³kiem spoko - jak w tej cenie.
 

piotrekpiotrek
Wys³any: 2016-02-10, 19:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 71
Moim zdaniem sprzêt warty swojej ceny w przeciwieñstwie do konkurencji. Mam 2 szt. Jeden z dysz± 1.8 do podk³adu drugi z dysz± 1.4 do do akryli, poliuretanów itp. Lakierujê nim elementy które nie wymagaj± wysokiego efektu dekoracyjnego ale my¶lê ¿e w tej roli te¿ radzi³ by sobie ca³kiem nie¼le. Ogólnie jestem z nich zadowolony. Miot³a dosyæ szeroka i równa. Co do motylka to fakt ale.. za te pieni±dze nadrabia ca³± reszt±. A do czego chcia³by¶ go przeznaczyæ?
 

KK 
Wys³any: 2016-02-10, 20:18   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Kiedy¶ mia³em wbxa u¿ywanego i go sprzeda³em. A ¿a³ujê mog³em sobie zostawiæ. Mia³bym dwa.

Szukam do bezbarwnego. Do bazy bêdê mia³ WBXa ale tego co mam czyli nowego.
Do podk³adu to mam experta hp 1.8 i sate 100 1.6.
_________________

 
 

hematol 
Wys³any: 2016-02-10, 21:40   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
KK, nie wiem czy widzia³e¶ te filmiki o FLG 5?
https://www.youtube.com/watch?v=cGSF-lwQfbk
https://www.youtube.com/watch?v=TLfU3aXN_FQ
P.s. Jak lakieruje Ci sie t± Sat± 100 1.6?Zamierzam takow± nabyæ ;)Masz RP czy HVLP?
 

KK 
Wys³any: 2016-02-10, 22:16   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Filmiki widzia³em ;) , dlatego te¿ pytam o tego flg. Teraz s± po 400z³ przecie¿ to jak kilka s³oików ogórków.

Mam 1.6 RP. Ten gun mia³ nowy zestaw naprawczy... u mnie u¿ywany jest do epoxydu i podk³adu akrylowego. Odkurz ma ma³y i miot³a te¿ nie jest szeroka.
Do p. akrylowego mog³aby byæ dysza 1.8. Do epoxydu sobie skrêcê.
Pistolet ogólnie mo¿e i dobry, ale te¿ nie kupi³em nowego tylko od forumowicza i jedyne co nowe to zestaw naprawczy tak¿e mam mieszane uczucia.

Wed³ug mnie za taki nowy gun mo¿na daæ te 500-600z³, ale 1000 wed³ug mnie to przesada.

U kogo¶ kto lakieruje non stop to mo¿e i ta oszczêdno¶æ w materiale jest "jaka¶", ale w normalnych warunkach wiêcej podk³adu wylejemy gdy za du¿o umieszamy ni¿ na te straty pójdzie (czytaj w powietrze).
_________________

 
 

hematol 
Wys³any: 2016-02-10, 22:23   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
te¿ zastanawia³em sie nad FLG 1.8 do podk³adu akrylowego zamiast saty 100 bo jednak ró¿nica w cenie jest,dot±d u¿ywam do podk³adu sico 1.7 i jako¶ daje radê ale ma zerow± atomizacje ^^ i co¶ musze m±drzejszego kupiæ.
 

mikun321
Wys³any: 2016-02-10, 22:24   
0
UP DOWN

Posty: 3
Posiadam tego flg5 i bardzo przyjemnie mi siê nim maluje. Miot³a wynosi 30cm (bez zapylenia), wiêc do¶æ konkretna, w porównaniu chocia¿by do air gunsy. Jest l¿ejszy w porównaniu do innych moich tanich pistoletów. Wady jakie do tej pory zauwa¿y³em to :
-brak podzia³ki na kubku, mo¿e innym to nie przeszkadza ale ja wola³bym j± mieæ,
-jak koledzy wy¿ej problem z dokrêcaniem motylka,
-osobi¶cie jak dla mnie wydaje siê byæ dosyæ wolnym pistoletem,
-ostatnia mo¿e nie wada, to wy¿³obienia na pokrêt³ach od regulacji materia³u i miot³y, przy maksymalnym dokrêceniu nie s± skierowane w górê tylko ka¿dy w inn± stronê.
To tyle z mojej strony, naprawdê polecam bo w tych pieni±dzach nie wiem czy znajdziesz co¶ lepszego ;)
 

KK 
Wys³any: 2016-02-10, 22:27   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Iwata wy¿³obienia ma tez tak samo nie ustawione pionowo.
_________________

 
 

³ysy73 
Wys³any: 2016-02-10, 23:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 978
KK ten FLG jest fajny tylko ten cholerny pysk doprowadza do nerwicy.
Poza tym bo to ma³o wa¿ne ale je¶li nie mia³e¶ go w grabie to uwierz ¿e to chyba najlepiej le¿±cy w rêku gun na rynku - nawet lepiej ni¿ IWATA.
Dawno go mia³em ale sprawia³ wra¿enie do¶æ solidnej konstrukcji.
Wydawaæ na gun do podk³adu 1k to przesada je¶li braæ pod uwagê sRaty i ich tera¼niejsz± gów...nian± jako¶æ. Gdyby by³y takie jak 20 lat temu i ¶miga³y po 10 lat jak nówki sztuki to mo¿e i nie by³oby siê nad czym zastanawiaæ, ale z tera¼niejsz± trwa³o¶ci±? - ja bym odpu¶ci³.

Jak wiesz mam ¶cierwo 3M-a ale to te¿ gó...wno kupione na fali nowo¶ci.
Nie do¶æ ¿e jest kompletnie nieekonomiczny (kubki) to jeszcze do¶æ szybko wysz³a w nim wada - a tego nie lubiê.

FLG jest fajny - tylko ten pie...rdzielony pysk wnerwia.
 

³ysy73 
Wys³any: 2016-02-10, 23:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 978
mikun321 napisa³/a:
ostatnia mo¿e nie wada, to wy¿³obienia na pokrêt³ach od regulacji materia³u i miot³y, przy maksymalnym dokrêceniu nie s± skierowane w górê tylko ka¿dy w inn± stronê.
To skrêæ na maxa i we¼ cienkim brzeszczotem zrób naciêcia na rantach pokrête³ w pionie na górze i po problemie - ja tak zawsze robiê i nie patrzê na cyferki tylko obroty.
mikun321 napisa³/a:
brak podzia³ki na kubku, mo¿e innym to nie przeszkadza ale ja wola³bym j± mieæ
To kompletnie do niczego nie jest potrzebne - ale jak chcesz to chcesz.
 

krzysnik363
Wys³any: 2016-02-11, 18:17   
0
UP DOWN

Posty: 43
Za t± cene super pistolet kompletnie nokautuj±cy nawet dro¿sz± konkurencje o miote³ce az3 nie wspominam bo sam sie mêczy³em nie¶wiadomie kilka lat.

Gdyby tylko nie ten pier... motylek to sprzeda³ bym gti pro ale czasami szlak cz³owieka zalewa
 

barteek933
Wys³any: 2016-02-11, 20:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 826
a co jest z tym motylkiem nie tak ?
 

³ysy73 
Wys³any: 2016-02-11, 20:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 978
Podczas dokrêcania g³owicy powietrznej g³owica przekrêca siê razem z nim i trzeba siê nap...ierniczyæ albo mieæ farta ¿eby szybko j± dokrêciæ tak aby by³a w miarê równo w poziomie.
Z kolei pó¼niej ciê¿ko siê j± odkrêca
 

barteek933
Wys³any: 2016-02-11, 21:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 826
to na szczê¶cie w swoim takiego problemu nie mam
 

KK 
Wys³any: 2016-02-11, 22:33   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Mo¿e trzeba ten motylek stuningowaæ?
_________________

 
 

hematol 
Wys³any: 2016-02-11, 23:06   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
ja ju¿ sie dawno zastanawia³em dlaczegoa jeszcze ¿aden producent pistoletów lakierniczych nie wprowadzi³ takie "samopoziomowanie" motylka ,wystarczy ma³y z±bek i wpust w korpusie (wiem,¿e uszczelka ale jest to do rozwi±zania) i zawsze motylek trafia³by idealnie na swoje miejsce,ja tak mam,¿e krêce tak d³ugo a¿ mam idealny poziom :-P
 

KK 
Wys³any: 2016-02-21, 19:57   
+1
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Wrzucam kilka fotek zakupionego Devilbissa FLG 5 z dysz± 1.4. Koszt 430z³ z przesy³k±.
https://plus.google.com/118242770762777721553/posts/Yeu1qec33vW

Iglica i dysza materia³owa s± oznaczone jako SGK tak¿e pewnie oba guny maj± wspólne czê¶ci.
W tym gunie nie blokuje siê AirCap. Bez problemu mo¿na zmieniaæ po³o¿enie, po skontrowaniu nic siê nie dzieje i ³atwo rozkrêca.
Gwint na deklu kubka jest gruby co u³atwi czyszczenie, i zakrêca siê jakby na æwieræ obrotu. Nie blokuje siê te¿ praktycznie wcale.
Korpus to polerowane aluminium.

Pistolet dobrze le¿y w d³oni i jest do¶æ dobrze wykonany.
_________________

  
 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2016-02-21, 22:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
KK napisa³/a:
kilka fotek zakupionego Devilbissa FLG 5 z dysz± 1.4.

Nadal produkt Made in Brazil ?
 

KK 
Wys³any: 2016-02-22, 02:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Tak na jednym ze zdjêæ jest widoczne made in Brasil.

Pistolet wa¿y 468 gram bez zbiorniczka. 90 gram wiêcej ni¿ Iwata WBX i to czuæ w rêku.
Zdjêcia w poprzednim linku do galerii.
_________________

 
 

lukaszLDZ
Wys³any: 2016-03-30, 22:59   
0
UP DOWN

Posty: 36
Uzywasz go do bazy czy bezbarwnego? Jak duze zapotrzebowanie na wiatr ma i jak z jakoscia? Majac ok 270l efektywnego mozna nim smialo lakierowaæ? Ciekawe jak w porownaniu bezposrednio z air gunsa jesli chodzi o jakosc bo to ta sama polka cenowa.
 

KK 
Wys³any: 2016-03-31, 00:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
U¿ywam go do le¿akowania w pude³ku jak na razie.
Nie lakierowa³em nim jeszcze, nie mam kiedy.
_________________

 
 

lukaszLDZ
Wys³any: 2016-03-31, 08:52   
0
UP DOWN

Posty: 36
Jest w necie filmik gdzie kole¶ porównuje te dwa pistolety i jakosc prac nimi wykonanych jest podobna, no moze air guns± trzeba sie wiecej namachac, zrobic wiecej przej¶æ bo ma mniejsza miot³e, za to ma zapotrzebowanie na powietrze ok 200 litrów a ten devil juz 280.
 

Giezet 
Wys³any: 2016-03-31, 22:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
Sk±d: Krosno
Ja te¿ mam FLG-5.

Za t± cene nie ma nic lepszego do akryli, super atomizacja.

Do bazy ma za duzy odkurz, jak dla mnie nieekonomiczny.

u mnie motylek ok, wszystko siê bezproblemowo dokrêca, nic sie nie przestawia.

Miot³a 30 cm - szeroka i bardzo precyzyjna.

Ze swej strony polecam.
 

KK 
Wys³any: 2016-03-31, 23:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Mój motylek te¿ ok.
_________________

 
 

Przemek 
Wys³any: 2016-04-01, 09:21   
0
UP DOWN
Przemek


Pomóg³: 4 razy
Posty: 514
Sk±d: Szczecin
Przy podk³adzie mocno kurzy ?
_________________
Tym siê zajmujê
http://piaskowanieszczecin.pl/
http://akwarium.szczecin.pl/
 

lukaszLDZ
Wys³any: 2016-04-01, 09:31   
0
UP DOWN

Posty: 36
Pisz±, ze ma zapotrzebowanie na wiatr przy 2 barach ok 280l/min, czy jesli mój kompresor ma na wydmuchu tyle w³asnie to poci±gnie ten pistolet czy lepiej kupic co¶ o mniejszym zapotrzebowaniu na wiatr?
 

Giezet 
Wys³any: 2016-04-01, 10:22   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
Sk±d: Krosno
Kolego Przemek podk³ad jest te¿ akrylem;)

Lakiery/podk³ady wype³niaj±ce akrylowe s± "ciezkie"-maj± du¿o cz±stek sta³ych i w takich przypadkach najlepiej sprawdza siê technologi± RP, lub Trans Tech bo te technologie maj± wiêksze ci¶nienie na wyjsciu ni¿ hvlp.
 

Przemek 
Wys³any: 2016-04-01, 13:02   
0
UP DOWN
Przemek


Pomóg³: 4 razy
Posty: 514
Sk±d: Szczecin
Z Twojego postu wywnioskowa³em ¿e lakierujesz lakierem akrylowym nie podk³adem akrylowym .

Pok³ady samochodowe moj± du¿o czê¶ci sta³ych :cool: Zdziwi³ by¶ siê jakie potrafi± byæ w przemy¶³e z domieszkami cynku .
_________________
Tym siê zajmujê
http://piaskowanieszczecin.pl/
http://akwarium.szczecin.pl/
 

Giezet 
Wys³any: 2016-04-01, 14:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
Sk±d: Krosno
FLG u¿ywam do akryli nawierzchniowych,do podk³adu mam inny gun.
Ale jestem pewien ze podk³ad bêdzie piêknie rozbija³ przy dyszy 1.8
Troszkê siê nie zrozumieli¶my ;)
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2016-04-01, 17:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
lukaszLDZ napisa³/a:
Pisz±, ze ma zapotrzebowanie na wiatr przy 2 barach ok 280l/min, czy jesli mój kompresor ma na wydmuchu tyle w³asnie to poci±gnie ten pistolet czy lepiej kupic co¶ o mniejszym zapotrzebowaniu na wiatr?

Mo¿esz kupiæ i nim malowaæ bêdziesz mia³ to na styk
Ja ostatnio zosta³em zmuszony lakierowaæ b³otnik Sat± RP na "pompce" 24 litrowej bo si³a wysiad³a i by³o tylko 240V ;)
A jedyny kompresor na 240 by³ do przedmuchiwania i pompowania kó³ .
I b³otnik umêczy³em i to baza i bezbarwnym a wydajno¶æ tego pad³a
to chyba co¶ 80-110 lit/min
Sposobem tj. z przerwami i nawet z odcieniem trafi³em do reszty auta ;)

Tylko to jest ekstrema i nikomu tego nie polecam :x:
 

Marcino 
Wys³any: 2016-04-21, 08:52   
0
UP DOWN

Posty: 218
Sk±d: okolice Tczewa
KK napisa³/a:
Wrzucam kilka fotek zakupionego Devilbissa FLG 5 z dysz± 1.4. Koszt 430z³ z przesy³k±.
https://plus.google.com/118242770762777721553/posts/Yeu1qec33vW

Iglica i dysza materia³owa s± oznaczone jako SGK tak¿e pewnie oba guny maj± wspólne czê¶ci.
W tym gunie nie blokuje siê AirCap. Bez problemu mo¿na zmieniaæ po³o¿enie, po skontrowaniu nic siê nie dzieje i ³atwo rozkrêca.
Gwint na deklu kubka jest gruby co u³atwi czyszczenie, i zakrêca siê jakby na æwieræ obrotu. Nie blokuje siê te¿ praktycznie wcale.
Korpus to polerowane aluminium.

Pistolet dobrze le¿y w d³oni i jest do¶æ dobrze wykonany.


Pode¶lij inka gdzie kupi³e¶ FLG 5....
Dziêki
 

KK 
Wys³any: 2016-04-21, 20:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Allegro, jeden sprzedawca ma kilkana¶cie aukcji. Ma najtaniej, znajdziesz bez problemu.
_________________

 
 

Marcino 
Wys³any: 2016-04-22, 07:41   
0
UP DOWN

Posty: 218
Sk±d: okolice Tczewa
Oki, nie chce kupic z niepewnego ¿ród³a, poszukam sobie zatem. Przysz³a premia to trzeba zrobiæ soebie prezent:)
 

wic
Wys³any: 2017-05-19, 15:10   
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam,
jestem nowicjuszem i amatorem je¶li chodzi o lakiernictwo.
Chcia³em zapytaæ: czy jest mo¿liwo¶æ wykorzystania tego pistoletu do zaprawek (po³o¿enia bazy)?
Dysza 1.4 to do¶æ sporo jak na takie prace, ale przecie¿ mo¿na miot³ê "zwêziæ" ...
Nie wiem czy moje my¶lenie idzie w dobrym kierunku - czy tak mo¿na?
Czy zawê¿anie miot³y na ma³ych zaprawkach bêdzie skutkowa³o chmurami itp.

W najbli¿szym czasie mam do pomalowania forda - srebrny metalik na którym s± ju¿ "chmury" po malowaniu chiñczykami - noname.
Kolejny problem to mój kompresor. Jego wydajno¶æ to 150 - max 180l/min 7 bar.
Wiem ze ten gun potrzebuje 270, ale ta warto¶æ potrzebna jest do malowania ca³ych elementów. Teraz potrzebuje zrobiæ tylko zaprawki.

Proszê o odpowiedz.
 

kzychu
Wys³any: 2017-05-19, 19:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 346
Pewnie ¿e mo¿esz wykorzystaæ ,jak skrêcasz miot³e to mo¿esz te¿ ci¶nienie zmniejszyæ ,ale jak to srebro lub podobne to i tak narobisz placków.Jaki kolor?
 

wic
Wys³any: 2017-05-19, 21:27   
0
UP DOWN

Posty: 3
W³a¶nie srebrny-metalic :/
Chyba jeden z gorszych kolorów do zaprawek.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2017-05-20, 06:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Ten model akurat z t± dysz± i do srebrnej bazy to nie jest dobry pomys³ ...
poszukaj pistoletu z dysz± 1.2 jak chcesz robiæ zaprawki na aucie tzw. du¿ym pistoletem albo kup sobie jaki¶ mini pistolet wtedy bêdziesz mia³ najlepsze efekty przy wykonywaniu zaprawek na aucie

No ,chyba ¿e dla ciebie tzw. "zaprawka" to polakierowanie ... po³owy elementu ;)
a ca³o¶æ elementu ci±gniesz bezbarwnym ...
 

wic
Wys³any: 2017-05-20, 14:20   
0
UP DOWN

Posty: 3
Na youtube widzia³em sporo filmów ze ten gun jest stosowany do bazy srebrny-metalic.
Chyba ze nadaje siê do malowania ca³ych elementów, a do zaprawek ju¿ nie.

Dylemat mam taki ze w gara¿u w tej chwili mam same chinole lub jakie¶ stare pistolety mojego ojca.
Czyli nic co nadawa³o by siê do zaprawek ani do pomalowania ca³ych elementów.
Ford jest pomalowany ale z uszkodzenia na 5 cm zrobiona jest chmura na 1/4 - 1/3 drzwi :-/
Tylni b³otnik te¿ na 1/4 powierzchni chmura. Wiêc pewnie czeka mnie malowanie ca³ych elementów.

Wiêc sprawdzi³em trochê net i moje wnioski s± takie:
Mo¿na kupiæ :

1. Drogie bardziej profesjonalne guny ale dla takiego amatora jak ja, który maluje rzadko to chyba przesada bior±c pod uwagê ceny.
Do ca³ych elementów:
DeVilbiss GTI PRO LITE TE10-13 - 1400 z³
Do zaprawek:
DeVilbiss SRI Pro lite - 900 - 1000 z³
2500 z³ - szaleñstwo :-) , bior±c pod uwagê ze kupowa³em pistolety za 50 - 80 z³ :-)

2. W przedziale cenowym 300 - 500 z³
Do ca³ych elementów:
DeVilbiss FLG5 1.4 - 440 z³
Zaprawki :
Tu to nawet ciê¿ko cos znale¼æ.
Jest jaki¶ STAR MINI SLV - jedni go chwal± drudzy krytykuj±. Pewnie go nawet nie widzieli ale za sam fakt ze jest chiñczykiem leci krytyka. Kto¶ z was go u¿ywa? lub macie jaka¶ propozycje w tym przedziale cenowym do zaprawek?

Pistolety Auarita, SICO, Profesional to te¿ chiñskie produkty, które d³ugo dobrze nie bêd± malowaæ - tak my¶lê.

Dlatego chcia³bym kupiæ jeden pistolet ( nie drogi) i zastosowaæ go do pomalowania ca³ego elementu na samochodzie albo zrobiæ nim zaprawkê. My¶la³em w³a¶nie o FLG5.

Proszê o porady czym najlepiej poradziæ sobie z t± "srebrzank±".
 

kzychu
Wys³any: 2017-05-20, 15:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 346
Jak to bêdzie Twój debiut ,to kup se tego sreberka wiêcej, ¿eby na poprawki by³o. A na jakie¶
dog³êbne analizy jaki gun zakupiæ to szkoda czasu,tymbardziej ¿e zaprawki bêd± du¿e ,kup poprostu najlepszy na jaki Ciê staæ ,je¶li to bêdzie flg5 to b.dobry pocz±tek.Tylko ¿e sam i tak
nie pomaluje, efekt w 90 % zale¿ny od operatora.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime