Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
sawmaster 
Wys³any: 2016-11-11, 07:56   Jakiej firmy b³otnik zamiennik?
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
Przymierzam siê do zakupu b³otników przednich do golfa 3 i tu pytanie czy blic, polcar, czy KLOKKERHOLM. Wiem ¿e pod brandem Blic kryje sie KLOKKERHOLM, API i inne firmy. Chodzi mi o to ¿e trudno znale¼æ dobrze spasowany b³otnik w zamienniku.
 

hematol 
Wys³any: 2016-11-11, 10:25   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
sawmaster, ostatnio robi³em 2 golfy3 tj. przednie b³otniki producenta Aysan czy tez Aysam ,moge Tobie to poleciæ,pasuj± wrecz idealnie,wcze¶niej wszystkie rogi ,kanty przespawa³em,jedynie nale¿y lekko "klepn±æ" wnêkê b³otnika przy styku z drzwiami bo bez tego przy otwarciu bêdzie lekko obcieraæ.Jak znajdê dzi¶ czas to wrzuce foto z pasowania szczelin.Zap³aci³em za taki b³otnik 79z³. ;)
 

sawmaster 
Wys³any: 2016-11-11, 10:28   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
nie mogê takiej firmy znale¼æ w necie
 

hematol 
Wys³any: 2016-11-11, 13:37   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
ma³e sprostowanie,nazwa tych b³otnikó to SIMYI ;)
teraz sprawdza³em http://www.simyi.com/english/
Musisz pytaæ sprzedawce co na nich pisze,ja mia³em koloru be¿owego.
 

sawmaster 
Wys³any: 2016-11-11, 20:59   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
dziêki
 

Giezet 
Wys³any: 2016-11-12, 14:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
Sk±d: Krosno
Zamiennik zawsze bêdzie tylko zamiennikiem.
Cieñsze blacha, stara i wyklepana forma na której by³ element formowany,ogólnie jak siê uda.
Mia³em do czynienia z klokkerholm, polcar, z intercarsu jakie¶ te¿ by³y itp.
Jaki¶ czas temu znajomy przywióz³ maskê do Seata Altea, dostawcy nie znam, ale akurat u tego dystrybutora jest podzia³ na trzy grupy: tani zamiennik, bliski orygina³u, i jako¶æ orygina³u, tak to nazewnictwo przyjmijmy.
Maska do Altea to by³a jako¶ci orygina³u...
Nie mam zdjêæ, ale górne ranty od strony podszybia nie do koñca zagiete od wewnêtrznej strony, jakby blachy brak³o, charakterystyczne przet³oczenia na masce maja kanty o innej ostro¶ci w tych samych mi, pomijam ju¿ nawet ze waga elementu jest te¿ odczuwalne ni¿sza.

Ogólnie loteria z zamiennikami, zazwyczaj trzeba czarowaæ, bo tu gdzie¶ nie dolega do reflektora, tam szczelina krzywa itd.
Czasem lepiej kupiæ ori u¿ywkê, i polakierowaæ od nowa.
 

juny 
Wys³any: 2016-11-12, 18:18   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Taiwan Tong Yang, robi³em kilka do e46 , mietek e,pare audi a6 i inne pasuj± bardzo dobrze i nie by³o jaki¶ wiêkszych problemów, epoxyd i heja
_________________

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime