Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
MAX MAYER 
Wys³any: 2016-12-06, 23:03   Lakier bezbarwny ProfiRS w HS ie
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 63
Sk±d: Lubelskie
Witam kto¶ co¶ tym kiedy¶ lakierowa³[ malowa³]?
 

sawmaster 
Wys³any: 2016-12-07, 11:45   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
na fb nie polecaj± go
 

MAX MAYER 
Wys³any: 2016-12-07, 12:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 63
Sk±d: Lubelskie
wcale siê nie dziwiê bo to ¦MIETNIK jakich ma³o mniej wiêcej po roku od lakierowania zaczyna odchodziæ od bazy tak¿e je¶li kto¶ nim robi odradzam. co¶ mnie podkusi³o i zu¿y³em kilka litry :x: i w ostatnim czasie poprawiam trzeci wóz bo z³azi. jaki cz³owiek potrafi byæ g³upi
 

sawmaster 
Wys³any: 2016-12-07, 13:31   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
te¿ podobno komu¶ ten profirs schodzi³
 

KK 
Wys³any: 2016-12-07, 19:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Dobrze wiedzieæ, bo te¿ mam ofertê IC.
_________________

 
 

MAX MAYER 
Wys³any: 2016-12-07, 23:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 63
Sk±d: Lubelskie
mieszalnik Ci proponowali wstawiæ? mi te¿ chcieli do tego stopnia ¿e nawet przedstawiciel od sprzeda¿y opon mnie namawia³ ¿eby braæ bo tani dobry system. odk±d zaczê³o siê dziaæ tak z lakierem przedstawiciel o mnie zapomnia³ ich technik który przyje¿dza³ i pokazy robi³ ju¿ nie pracujê a nawet sprzedawca o mnie zapomnia³
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2016-12-08, 16:43   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Obudzili siê z mieszalnikami jakie¶ dwa lata za pó¼no. Dzi¶ jest tyle tañszych systemów, ¿e sza³u nie zrobi±. Jak zatrudni± kogo¶ kumatego, to obje¼dzi wszystkie warsztaty gdzie stoi Spectral i zrobi podmiankê na zasadzie mamy to samo tylko, ¿e stabilne i do tego tañsze. We¼ mieszalnik a dam Ci 5 oczek na materia³y lakiernicze. W ten sposób, IC przyczyni siê do upadku wielu mieszalni. Maj± blacharkê, mieszalnik i dodatki, czyli wszystko co potrzebne do kompleksowego zaopatrzenia warsztatu.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

MAX MAYER 
Wys³any: 2016-12-08, 17:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 63
Sk±d: Lubelskie
no w³a¶nie kogo¶ kumatego w lublinie takich brak ;) wstawili swój mieszalnik do jednego warsztatu i stoi a w³a¶ciciel je¼dzi do innej mieszalni kolory robiæ.
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2016-12-08, 19:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
hehe/ O handlowcach to mo¿na ksi±¿ki napisaæ. Jak jest normalny to dziwnym trafem szybko znika. Na jego miejsce pojawia siê beton który nawet nie wie czym handluje. IC nie skupia siê na lakiernictwie. To dla nich uzupe³nienie oferty bo dobrze wygl±da jak firma zajmuje siê kompleksow± dostaw±. Nikt tam na razie nie upatruje jakich¶ kokosów w bran¿y lakierniczej bo i produkty maj± raczej z dolnej pó³ki cenowej, czyli te które pozostaj± w obszarze zainteresowania najgorszej grupy klientów - kosmitów.
A mieszalnik stoi, bo nie maj± systemu szkoleñ. Pewnie maj± z CSV dogadane szkolenie, ale w CSV polityka szkoleñ te¿ jest idiotyczna. Polega na tym, ¿e najpierw musisz kupiæ mieszalnik a potem pojedziesz na szkolenie. Kup Pan auto i dopiero siê Pan przejed¼.

Moim zdaniem, kwesti± czasu jest a¿ która¶ z firm, postawi na centralny kolorbox dla warsztatów. Pracujesz na kompletnym systemie - wysy³asz klapkê i dostajesz recepturê na maila. Warunek to minimum 0,3 litra. Wbrew pozorom to nie s± jakie¶ gigantyczne koszty. Przy za³o¿eniu, ¿e z ca³ej polski dziennie przyjdzie 300 klapek, to spokojnie ogarnie to 20 osobowy zespó³. Przy okazji powstanie bank kolorów który z czasem uzupe³ni tradycyjny kolorbox. Zebraæ 20 dobrych kolorystów to te¿ nie jest problem dla firmy z du¿ym kapita³em. Takie nak³ady siê szybko zwróc±. Sprzeda siê wiêcej dodatków, bo lakiernik sam stwierdzi, ¿e jak ma je¼dziæ do mieszalni i mieæ co jaki¶ czas problem z kolorem, to woli kupiæ ca³y system i mieæ mo¿liwo¶æ namieszania u siebie z gwarancj±, ¿e ten kolor bêdzie pasowa³ naprawdê dobrze. To jest w³a¶nie przysz³o¶æ systemów mieszalnikowych i sposób na ugruntowanie pozycji na rynku a przy okazji rozwój tradycyjnego kolorboxu.
_________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby je¼dziæ Dieslem...
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga