Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
dabi1990
Wys³any: 2017-01-25, 13:38   Szpachlowanie i lakierowanie drzwi po st³uczce
0
UP DOWN

Posty: 12
Witam.

Uszkodzenia jak na zdjêciach. Czy elementy nadaj± siê do szpachlowania i malowania? Na ile taka naprawa wytrzyma?
Wiem, ¿e najlepszym rozwi±zaniem by³aby wymiana drzwi, lecz w tym temacie interesuje mnie temat wyklepania i szpachlowania, czy ma kto¶ do¶wiadczenie z tak± napraw±.







http://forum.fordclubpols...213#post2735213

Wiêksze zdjêcia w linku wy¿ej
 

kzychu
Wys³any: 2017-01-25, 18:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 346
Obrazki siê nie ³aduj±.
 

dabi1990
Wys³any: 2017-01-25, 20:17   
0
UP DOWN

Posty: 12
Wklejam wiêksze foty









 

kalbi 
Wys³any: 2017-01-25, 21:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
jak znajdziesz dobrego blacharza to ogarnie Ci te drzwi, ale bez bañkowania siê nie obejdzie. Ogólnie kwalifikuj± siê do wymiany
_________________

 
 

dabi1990
Wys³any: 2017-01-26, 19:52   
0
UP DOWN

Posty: 12
Du¿o szpachli na to pójdzie? Najbardziej obawiam siê pêkania szpachli od zamykania drzwi.
 

hematol 
Wys³any: 2017-01-26, 20:35   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
Nie wiem jaki to ford ale my¶lê,¿e naprawa tych drzwi przewy¿szy cene drzwi u¿ywanych.
Elementy odkrêcane najlepiej wymieniæ.Ja bym tak zrobi³ ale ka¿dy ma swoje metody.
 

MAX MAYER 
Wys³any: 2017-01-26, 23:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 63
Sk±d: Lubelskie
dabi1990 napisa³/a:
Du¿o szpachli na to pójdzie? Najbardziej obawiam siê pêkania szpachli od zamykania drzwi.
je¶li zrobi to blacharz jak kalbi piszê to pójdzie ma³o szpachli a je¶li kowal to mo¿e z czasem odpa¶æ p³at ;)
 

dabi1990
Wys³any: 2017-01-27, 00:12   
0
UP DOWN

Posty: 12
Cena drzwi w przyzwoitym stanie pod kolor to 650 z³, wiêc my¶lê, ¿e dosyæ sporo. U¿ywane drzwi zapewne nale¿a³oby przepolerowaæ i kto wie mo¿e poprawiæ lakierniczo, dlatego ca³y czas rozwa¿am temat klepania i szpachli.
Jest to ford focus mk2 lift.
 

kalbi 
Wys³any: 2017-01-27, 08:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
do mk2 lift wczoraj kupowa³em drzwi za 550 z³ w bdb stanie, ja bym wola³ mimo wszystko dop³aciæ parê z³otówek ni¿ rze¼biæ te drzwi, jak nie masz kasy to poczekaj i uzbieraj bo naprawdê te drzwi aby zrobiæ bdb to trzeba nad nimi posiedzieæ (nie wiem czy znajdziesz kogo¶, kto Ci to bdb zrobi) decyzja nale¿y do Ciebie (PS kit nie odpadnie ale musisz daæ to do dobrego szpeczjalisty)
_________________

 
 

dabi1990
Wys³any: 2017-01-27, 14:12   
0
UP DOWN

Posty: 12
Jestem tak¿e sk³onny kupiæ drzwi, lecz mam obawy co do ich stanu. Czy drzwi ju¿ prêdzej nie by³y szpachlowane, bo po co mam kupowaæ wyklepane drzwi skoro mogê swoje wyklepaæ.
Jaki jest stan u¿ywanych drzwi wewn±trz, czy ju¿ rudy ich nie bierze.
Mam na oku fajne drzwi pod kolor, tylko na drugim koñcu Polski, jedyne co wchodzi to kupiæ w ciemno.
Masz mo¿e poleciæ stronê gdzie znajdê u¿ywane czê¶ci oprócz alle?
 

sawmaster 
Wys³any: 2017-01-27, 17:05   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
kupisz u¿ywkê i te¿ nie wiadomo czy nie kitowane
 

kzychu
Wys³any: 2017-01-27, 20:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 346
Ostatnio kumplowi przys³ali w innym kolorze,ale nawet podobnym.Polówkê przodek jak sk³ada³ kupi³ wszystko w orginale ale z ró¿nych aut i siê ró¿ni³y.Tak¿e mo¿na ró¿nie trafiæ z zakupami przez neta, mi kiedy¶ æwiare z tylni± klap± zapakowali tak ¿e klapa do malowania by³a, ale czasu nie ma ¿eby za czê¶ciami ganiaæ.Po wiêkszo¶ci wszystko jest ok, zw³aszcza jak siê kupuje od ludzi którzy ju¿ trochê czasu s± na rynku. Jak fura w wiêkszo¶ci w orginale to warto by takie za³o¿yæ.
 

kalbi 
Wys³any: 2017-01-27, 21:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
dabi1990 napisa³/a:
Jestem tak¿e sk³onny kupiæ drzwi, lecz mam obawy co do ich stanu. Czy drzwi ju¿ prêdzej nie by³y szpachlowane, bo po co mam kupowaæ wyklepane drzwi skoro mogê swoje wyklepaæ.


ja pier... to spytaj sprzedawcy czy by³y ponownie lakierowane i czy jest korozja albo szukaj drzwi gdzie¶ blisko siebie i jed¼ osobi¶cie to bêdziesz pewien

Kupuj od sprzedawcy, który ma dobre oceny na allegro
_________________

 
 

KK 
Wys³any: 2017-01-28, 02:39   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Jed¼ na gie³dê do Poznania i sobie wybierz drzwi sam, takie nieszpachlowane i nie pogiête.
Ewentualnie oddaj do jakiego¶ szpeca co Ci to zrobi, ale licz siê z tym, ¿e po tej naprawie wszystko za jaki¶ czas posiada.
_________________

 
 

marek4512
Wys³any: 2017-02-17, 14:34   
0
UP DOWN

Posty: 6
Czasami dobre czê¶ci mo¿na trafiæ na szrotach samochodowych. W takich skupach jest wiele czê¶ci i elementów karoserii, wiêc warto poszukaæ po okolicznych autoskupach. Wiele osób przecie¿ zastanawia siê co zrobiæ z autem po wypadku , i stwierdza, ze auta nie op³aca siê naprawiaæ i oddaj± je do takich w³a¶nie skupów.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania