Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
hyipterminator
Wys³any: 2017-05-30, 19:18   Silikony Audi
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam,

Czy kto¶ k³ad³ w komorze silnika w Audi A4 B8 silikony na kielichach? :) Jest MASAKRRA

Posiadam "Sika spray gun"
zmarnowa³em dzi¶ 2 tuby Wurth be¿owego pewnie wiele osób z was my¶li sobie dopiero dwie tuby... hehe ¿adna próba nie by³a nawet zbli¿ona do tego co jest w oryginale. Poprzez te koñcówki w ogóle nie da³o siê psiukaæ dlatego, ¿e masa wychodzi³a nie wystrzeliwa³a na dodatek regularnie by³ strza³ co 2sekundy i rozrzuca³o ci¶nienie utworzony szlaczek, próby wykonywa³em i na 3 i na 6bar.
Czy i czym da siê po³o¿yæ silikony w audi. Bêdê wdziêczny za jak±kolwiek pomoc, proszê nie kierowaæ mnie do zak³adu który siê zna, to nie rozwi±zanie :)
Pozdrawiam

sika.jpg
Plik ¶ci±gniêto 2775 raz(y) 27.1 KB

 

lakierownik
Wys³any: 2017-08-19, 22:17   
0
UP DOWN

Posty: 18
Witam. Silikony to w lazience kuchni itp. W lakiernictwie przynajmniej jak dla mnie kojarz± siê tylko z t³oszczem i oczkami . Masa uszczelniajaca to brzmi duzo lepiej w tym zawodzie. Ale do rzeczy. Pistolet wydaje sie zacny , moze nie da sie nim podrobic wszystkich fabrycznych wykonczen ale z do¶wiadczena wiem ze wiêkrzo¶æ . Wyglada na to ze w masie bylo powietrze lub masa byla za gesta na tego typu wykonczenie. Ja uzywalem mas firmy inotec ( cenowo podobnie do wurth) s± 2 gêstosci jedna do walkow ,wykonczen pêdzlem a droga do natrysku.jak dla mnie fantastyczny material ,te gestrze po wyschnieciu mozna nawet delikatnie przeszlifowac poza tym mozna je lakierowac nie czekajac do pelnego wyschniecia ( twardnieja pod lakierem) .
 

hematol 
Wys³any: 2017-08-20, 09:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
hyipterminator, pistolet masz bardzo dobry ale nie mo¿esz do niego wk³adaæ zwyk³ych tub silikonowych,one s± twarde i za gêste,do tego pistoletu poszukaj sobie np. mas SIKA one s± dedykowane do takich w³a¶nie pistoletów,nie s± tak gêste,co do "zwyk³ych" silikonów to jest specjalny pistolet ale musisz mieæ komresor o wydajno¶æi 30bar bo bêdziesz potrzebowa³ 24barów aby "wylaæ" te twarde silikony i oczywi¶cie po wcze¶niejszym ich podgrzeaniu w specjalnym urz±dzeniu.
Tu masz przy³adowy filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=FV4QZUq2uUA
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group