Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
KosteKBB
Wys³any: 2017-06-08, 12:13   Lakier Bezbarwny problem
0
UP DOWN

Posty: 16
Hej juz 3eci raz pisze wiec przepraszam , ale nie wiem co zle robie z lakierem bezbarwnym kiedys male elementy jak malwoalem bylo ok :p a ze zderzakiem sobie nie moge poradzic , gdzies robie b³ad ( wszystko sprayem wiem ze idealnie nie bedzie )

1) przygotowanie zderzaka podkaldem 24h az wyschnie przy mniej wiecej (20C)

2) szlif podkladu nalozenie bazy (4 warstw) po jakis 20-40 min jak juz sucha jest nakladam lakier bezbarwny z utwardzaczem 3 warstwy

3) czekam 24h i bezbarwny dalej ma jakis slaby polysk to normalne ? http://allegro.pl/motip-l...6599651301.html

i moje g³owne pytanie po 24h od nalozenia bezbarwnego moge go lekko zeszlifowac (2500wodny) i jeszcze raz pociagnac bezbarwnym lub poporostu bez szlifowania jeszze nalozyc bezbarwny
(chyba ze to juz za duzo warstw bedzie ciagle mi sie wydaje ze im wiecej tym lepszy polysk)

czy porpostu zostawic te 3 warstwy bezbarwnego i spolerowac past± polerska ? wczesniej lekko papier 2500 na mokro

tak± paste mi polecili do recznego polerowania ( mam tez polerke regulowana ale niwiem jakie krazki kupic bo szmatka ktora byla w zestawie przygrzalem inny zderzak kiedys:p)

http://allegro.pl/pasta-p...6643977114.html

na forum widze czesto piszecie ze pasta G3 jest najlepsza tylko nie iwme czy ona tez odrazu daje polysk czy jeszcze cos po niej trzeba zastosowac
 

KosteKBB
Wys³any: 2017-06-08, 16:36   
0
UP DOWN

Posty: 16
:p nie wytrzymalem polozylem jeszcze pare warstw ale z duzo blizszej odleglosci :P no i juz teraz widac ze skubany b³yszczy :D myslalem ze baze i klar kladzie sie tak samo ;p a jednak bezbarwny bardziej sie wylewa niz kladzie :P zaciekow nie narobilem ale jest ta skorka pomaranczy a wiec teraz albo odrazu pasta bede lecial albo najpierw 2500 chociaz boje sie ze znowu za duzo szlifne :P

polerke chbya zrobie maszynowo najwyzej 3eci raz bede malowal jakie pasty i krazek polecacie do polerki wszyscy pisza o tej G3 wiec chyba zaryzkuje tylko czy po niej jeszcze musze cos stosowac ?:p
 

KK 
Wys³any: 2017-06-09, 23:52   
0
UP DOWN


Pomóg³: 23 razy
Posty: 3347
Przy tulu warstwach to radze uwa¿aæ, ¿eby¶ tego wszystkiego nie ¶ci±gn±³ t± polerk±.
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group