Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
abc
Wys³any: 2017-07-05, 09:51   Jak to zrobiæ PILNE
0
UP DOWN

Posty: 13
Witam. W jednym miejscu na masce sterczy takie co¶ .
Czym to zabezpieczyæ przed lakierowaniem ¿eby nie wylaz³o . Czy wystarczy zwyk³y podk³ad ?
Jak do tego podej¶æ ¿eby by³o dobrze ?

XxY.jpg
Plik ¶ci±gniêto 23 raz(y) 72.74 KB

 

kzychu
Wys³any: 2017-07-05, 12:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 346
Mi to wygl±da na spêkan± szpachel pod lakierem ,tak¿e jak ma nie wy³aziæ to trzeba drzeæ do blachy.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2017-07-05, 12:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
abc napisa³/a:
Czym to zabezpieczyæ przed lakierowaniem ¿eby nie wylaz³o .

Niczym jedyne wyj¶cie aby by³o to poprawnie naprawione to napisa³ kolega ...
kzychu napisa³/a:
wygl±da na spêkan± szpachel pod lakierem ,tak¿e jak ma nie wy³aziæ to trzeba drzeæ do blachy.


I to wszystko w tym temacie ...
 

abc
Wys³any: 2017-07-05, 13:58   
0
UP DOWN

Posty: 13
Robertlodz09 napisa³/a:
abc napisa³/a:
Czym to zabezpieczyæ przed lakierowaniem ¿eby nie wylaz³o .

Niczym jedyne wyj¶cie aby by³o to poprawnie naprawione to napisa³ kolega ...
kzychu napisa³/a:
wygl±da na spêkan± szpachel pod lakierem ,tak¿e jak ma nie wy³aziæ to trzeba drzeæ do blachy.


I to wszystko w tym temacie ...



poprawnie to kupi³bym now± maske bez szpachli ale klient chce ¿ebym to tylko przeszlifowa³ i prysn±³ ale boje sie bo kiedys tak zrobi³em i tych "kreseczek" nie chcia³ pokryc lakier tzn. baza niby przykry³a ale po klarze wysz³o. dlatego pytam bo my¶la³em ¿e jaki¶ specjalny podk³ad .

szpachli jest w tym miejscu du¿o i osobi¶cie wola³bym kupic now± maske ni¿ to zdzieraæ ale go¶ciu sie upar³ i jutro je¼dziæ :sciana:
 

misias
Wys³any: 2017-07-05, 15:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 246
Wype³nij te rysy kitem,przeszlifuj,fuknij sprayem na przecierki, przematuj 2000 na wodê i sra³ go pies,bo to i tak do ¿yda pójdzie albo na ¿yletki. ;)
 

abc
Wys³any: 2017-07-05, 17:07   
0
UP DOWN

Posty: 13
misias napisa³/a:
Wype³nij te rysy kitem,przeszlifuj,fuknij sprayem na przecierki, przematuj 2000 na wodê i sra³ go pies,bo to i tak do ¿yda pójdzie albo na ¿yletki. ;)


na ¿letki to by trochê szkoda by³o bo ca³e auto w dobrym stanie i rocznik 2005 tylko ta nieszczêsna maska :D . kiedy¶ go¶ciu j± kupi³ ze zderzakiem bo w tym samym kolorze by³a i chcia³ zaoszczedzic na malowaniu jak mu sarna wybieg³a .

ale wracaj±c do tematu zrobi³em tak jak napisa³e¶ .przed chwil± psik³em podk³adem a rano lakier i zobaczymy. mam nadzieje ¿e te kreski nie wyjd± zbyt szybko :cool:
 

kalbi 
Wys³any: 2017-07-05, 19:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
abc napisa³/a:
ale wracaj±c do tematu zrobi³em tak jak napisa³e¶ .przed chwil± psik³em podk³adem a rano lakier i zobaczymy. mam nadzieje ¿e te kreski nie wyjd± zbyt szybko
wyjdzie za kilka dni
_________________

 
 

abc
Wys³any: 2017-07-05, 19:38   
0
UP DOWN

Posty: 13
kalbi napisa³/a:
abc napisa³/a:
ale wracaj±c do tematu zrobi³em tak jak napisa³e¶ .przed chwil± psik³em podk³adem a rano lakier i zobaczymy. mam nadzieje ¿e te kreski nie wyjd± zbyt szybko
wyjdzie za kilka dni


nie kracz :rotfl:
 

kzychu
Wys³any: 2017-07-06, 13:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 346
Mój kolega w takich przypadkach daje gwarancje do stu dni - tak samo zreszt± na naprawy na u¿ywanych czê¶ciach mechanicznych. Nie stawiaj na s³oñcu .
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group