Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
CogaNah
Wys³any: 2019-02-05, 13:51   Pomocy oczekuje poczatkuj±cy !
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam was wszystkich
od niedawna zainteresowa³em siê lakiernictwem , na razie totalnie amatorsko . Kupi³em kompresor , nie tylko do malowania równie¿ do innych rzeczy - zawsze warto mieæ w domowym gara¿u wiadomo .
No i mam stare budynki gospodarcze , chcia³bym jako¶ zastosowaæ je pod ma³a lakiernie ( chce tam malowaæ ma³e elementy - na pocz±tek ) .
I teraz mam pytanie jakie o¶wietlenie najlepiej wybraæ, czy potrzebna jest dobra wentylacja do ma³ych elementów i jaka , na czym uczyæ siê najlepiej malowaæ i czy obszar musi byæ totalnie zamkniêty ?
Dziêkujê i bardzo liczê na Wasz± pomoc bo niestety nie mam za bardzo od kogo siê dowiedzieæ :x
 

sawmaster 
Wys³any: 2019-02-05, 16:01   
+1
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
kup sobie oprawy led z moich badañ :) wynika ¿e zwyk³a oprawa 2x36watt ma co¶ oko³o 200 lumenów a oprawa 2x18watt led ma 1500lumenów, ja mam dwa wentylatory 2,2kw a wydajno¶æ maxymalna to 9000metrów sze¶ciennych
 

CogaNah
Wys³any: 2019-02-06, 17:48   
0
UP DOWN

Posty: 3
A na sam pocz±tek na czym siê uczyæ malowaæ?
 

max2014 
Wys³any: 2019-02-06, 21:12   
+1
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 170
CogaNah napisa³/a:
A na sam pocz±tek na czym siê uczyæ malowaæ?
jedz na szrot kup sobie stare drzwi i próbuj :spoko:
 

CogaNah
Wys³any: 2019-03-03, 19:05   
0
UP DOWN

Posty: 3
Jak zamontowaæ wlot i wylot powietrza . mo¿ecie co¶ poleciæ nie za drogiego a skutecznego ? jak zabudowaæ pomieszczenie? i czym malowaæ dok³adnie jak± farb± siê uczyæ ¿eby nie p³aciæ za du¿o a ¿eby by³o w miarê okej? Mam stare drzwi do malucha i jakies b³otniki nie wiem dok³adnie , my¶la³em od tego zacz±æ ;)
 

kzychu
Wys³any: 2019-03-03, 19:54   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 346
Nie ma sensu robiæ systemu wentylacji dla nauki , maska plus przeci±g bêdzie ok.Co do materia³ów to je¶li samochodówka kup tanie srebro i klar, a jeszcze Ci siê przydadz± materia³y do
przygotowania powierzchni.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group